Skoči na vsebino

EN DUCE VEČ :)


A_je_to

Priporočene objave

nix dream on  :grrr ........ se k ocem ji je SV bolje pristajal. :grim

Jest pa mislim, da ji duče bolj pristojti :P ... taku in drgač ;)

:004

Popravljeno . Popravil vragica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Motosvetovi ducatisti:

1. Desmo, 2. Hotschko, 3. Perla, 4. Aja, 5. A_je_to, 6. FP, 7. JanezD, 8. Ižanc, 9. Niet, 10. Adidasx, 11. Dreyc, 12. Ducata, 12+1. Motorist, 14. Duče, 15. Gec, 16. Ducati748, 17. Vragica, 18. Rplj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnja novica :P :

Motosvetovi ducatisti:

1. Desmo, 2. Hotschko, 3. Perla, 4. Aja, 5. FP, 6. JanezD, 7. Ižanc, 8. Niet, 9. Adidasx, 10. Dreyc, 11. Ducata, 12. Motorist, 12+1. Duče, 14. Gec, 15. Ducati748, 16. Vragica, 17. Rplj, 18. Monstrum

Popravljeno . Popravil Perla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj so začeli ducati-je zastonj talat :P :rolleyes:

:xx: :xx: pa ne okol govort :xx: :xx: , smotko :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočkotov Duče se pa sveti! :devil: :devil:

brez skrbi ... ne bo več dolgo tako ... samo, da me spet kakšen dež dobi ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

B)

Motosvetovi ducatisti:

1. Desmo, 2. Hotschko, 3. Perla, 4. Aja, 5. FP, 6. JanezD, 7. Ižanc, 8. Niet, 9. Adidasx, 10. Dreyc, 11. Ducata, 12. Motorist, 12+1. Duče, 14. Gec, 15. Ducati748, 16. Vragica, 17. Rplj, 18. Monstrum, 19. Metka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej, glej ti Hotschkota. On pa Ducati Multistrado kupu. Še leto nazaj si pravu, kako boš moral še deset let z Monstrom furat preden ga boš zamenjal za Multistrado:) Ja, kaj naj rečem, čestitam, da ti ni blo potrebno deset let čakat. Veliko lepih, zanimivih, razburljivih in srečnih kilometrov ti želim. :yea2:

Čestitke tudi za Vragico in Perlo .), če sem prou razbral iz topika :P

Jeh, Ducati tudi mene mika. Bom vidu naslednje leto kaj me bo prijelo, ko se bom odločal med modeli in znamkami B)

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Perla, učas je blo še kej s tabo....dons se maš pa sam še za četnega evidentičarja...preštevaš četico Ducatijev...kwa dogaja? :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehh, dragi Lojzi, hvala za pošteno kritiko. .) :)

Je že tako, da je z leti malo težje razturati čisto na vseh frontah (služba, dom, družina, cesta, MS, klapa, ljubezen, klub, zdravje ... in še kaj, da ne bluzim preveč O:-) ), pa se počasi specializiraš na ožja področja. .) :P :D (Pa tudi sicer ... kot vidiš ... marsikaj se je spremenilo. :unsure: )

Je pa prav lep občutek tole štetje ducatijev, moram reči! Pa ne zaradi števila motorjev, pač pa zaradi njihovih lastnikov - zaradi njihovih, recimo temu nekoliko svojevrstnih osebnosti. .) B) (Pa nikar, nikar lepo prosim, zdaj ne načenjajte spet te večne teme antidukatizma, ker se mi res ne da več ubadati s tem in vse je bilo že povedano! :topic: )

Ja, kot rečeno - tole štetje - izjemno razveseljujoč občutek - predvsem, kadar gre za prištevanje. :OK: Dogaja se pa, kot del našega vsakdana, da pridejo dnevi, ko nekje na drugi strani tudi odštevam. In takrat sem globoko žalostna. Tako je tudi zaradi "negativne bilance" zadnjih dveh vikendov. :cry: :cry: :cry: Enako za ducatiste kot za vse druge motoriste.

Pazite nase,

vaša Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Perla, sej ni bila kritika, bila je bolj bodička.... upam, da ti vse fronte uspevajo, in če ti, sem po pravici povedano vesel zate....kar se pa bilanc tiče pa...dokler nisi v njih so statistika za druge, če sam postaneš del njih, pa mal večja jebica...

Skratka, do snidenja ti želim veliko Ducatičnih užitkov, seveda pa tudi drugih...

P.S.: Pa še nekaj, jest tistih kritik na Ducatije ne bi jemal resno...včasih je treba tud kakšen bolj ali manj uspešen štos prodat...na račun drugih seveda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

B)

Motosvetovi ducatisti:

1. Desmo, 2. Hotschko, 3. Perla, 4. Aja, 5. FP, 6. JanezD, 7. Ižanc, 8. Niet, 9. Adidasx, 10. Dreyc, 11. Ducata, 12. Motorist, 12+1. Duče, 14. Gec, 15. Ducati748, 16. Vragica, 17. Rplj, 18. Monstrum, 19. Metka, 20. Fisher :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niet me je spet vznemiril z vprasanjem koliko je Ducatijev pri nas ... ze nekaj let govorim, da bom organizirala srecanje ducatistov -- da zahrumi kot se sika tudi pri nas :wink: ... no, bomo videli, kako se bodo vrtele zadeve, za zacetek pa lahko prestejemo ms-forumske ducatiste:

1. Desmo, 2. Hotschko, 3. Roly, 4. Aja, 5. A_je_to, 6. FP, 7. JanezD, 8. Ižanc, 9. Niet

ajde klapa, dejte mi mal pomagat ... ducatisti javite se -- se kdo mogoce? :D

Gec (monster 900), Drejc (ST2), Adisax (tisti ta novi ST4s).

:afro1: :afro1: Vsi občasno pri ML :afro1: :afro1: :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem začel od spredaj brat pa vidim, da je Perla dopolnila spisek. LEPO, LEPO, da ima ažurno evidenco! :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš da! :yea2:

... ze nekaj let govorim, da bom organizirala srecanje ducatistov -- da zahrumi kot se sika tudi pri nas :wink: ... no, bomo videli, kako se bodo vrtele zadeve ...

kot veste, lahko rečem, da se je moja dolgoletna želja izpolnila!!! B) B) B)

Ducatisti :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

nova faca :OK:

Motosvetovi ducatisti:

1. Desmo, 2. Hotschko, 3. Perla, 4. Aja, 5. FP, 6. JanezD, 7. Ižanc, 8. Niet, 9. Adidasx, 10. Dreyc, 11. Ducata, 12. Motorist, 12+1. Duče, 14. Gec, 15. Ducati748, 16. Vragica, 17. Rplj, 18. Monstrum, 19. Metka, 20. Fisher, 21. Pirrulz :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se ena nova faca :OK:

Motosvetovi ducatisti:

1. Desmo, 2. Hotschko, 3. Perla, 4. Aja, 5. FP, 6. JanezD, 7. Ižanc, 8. Niet, 9. Adidasx, 10. Dreyc, 11. Ducata, 12. Motorist, 12+1. Duče, 14. Gec, 15. Ducati748, 16. Vragica, 17. Rplj, 18. Monstrum, 19. Metka, 20. Fisher, 21. Pirrulz, 22. Ducatiboy :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Motosvetovi ducatisti:

1. Desmo, 2. Hotschko, 3. Perla, 4. Aja, 5. FP, 6. JanezD, 7. Ižanc, 8. Niet, 9. Adidasx, 10. Dreyc, 11. Ducata, 12. Motorist, 12+1. Duče, 14. Gec, 15. Ducati748, 16. Vragica, 17. Rplj, 18. Monstrum, 19. Metka, 20. Fisher, 21. Pirrulz, 22. Ducatiboy, 23. Rkasteli, 24. Ixs :yea2:

:K

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Pozor, pozor!

Achtung, achtung!

Vsem sestram in bratom po Ducatiju, pa tudi vsem tistim, ki so nam fauš in zato samo nekaj bluzijo, sporočam naslednje:

- pred približno 14 dnevi je moj monster našel novega lastnika. Prelitih je bilo kar nekaj grenkih solza, bilo je tudi žalostnega tuljenja, tako da ne pogrevat te travmatične izkušnje. ni ga več... :(

AMPAK!!! V teh težkih, samotnih in temačnih časih se na obzorju vseeno vidi luč, ki je vedno močnejša. :)

KAJTI!! Čez približno mesec dni bo vsa moja ljubezen našla nov objekt - Ducati 1000 SS

(finance že porihtane, motor že rezerviran)! :yea2:

Zatorej prosim, da sem še nadalje uvrščen na zgornji nadvse spoštljiv spisek.

Ko bo zadeva parkirana v moji garaži, boste seveda vsi seznanjeni z radostno novico. :OK:

v kolikor pa

:( :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh, vidite emocionalni stres:

(nadaljevanje od zgoraj:) V KOLIKOR PA me kdo na zborih (lahko pa tudi prej) lopne po hrbtu, mu bom ob tej novi pridobitvi rade volje plačal pir :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Motosvetovi ducatisti:

1. Desmo, 2. Hotschko, 3. Perla, 4. Aja, 5. FP, 6. JanezD, 7. Ižanc, 8. Niet, 9. Adidasx, 10. Dreyc, 11. Ducata, 12. Motorist, 12+1. Duče, 14. Gec, 15. Ducati748, 16. Vragica, 17. Rplj, 18. Monstrum, 19. Metka, 20. Fisher, 21. Pirrulz, 22. Ducatiboy, 23. Rkasteli, 24. Ixs  :yea2:

:K

@Pirruls, mi smo s tabo! :friend1:

@all: kaj je še novega?

( ... en lep cajt me ni blo ... )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!