Skoči na vsebino

Barva Motorja - Barva Opreme!


Thundercat

Priporočene objave

Zanima me koliko imate barvo svojega motorja, podobno/usklajeno barvi svoje opreme/kombinezona!

Jst imam namreč zdaj Metalno Moder Motor hlače!! :shock:

Kaj pa vi!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Črna je večna, paše k vsem motorjem, :roll: drugače pa so svetlejše barve Cool -hladne v poletnih vročinah :oops: - predvsem čelada :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse črno, razen jakne, ki je bla tko cortkana, da sem jo moral kupit ... torej vse črno v raznih oddtenkih abšlesanosti + mal temno rdeče + še manj umazano bele ... seveda vse v usnju :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

who the fuck cares.

I do. :roll: :wink: :P

Šminker ! :lol:

Pa ne prjatlom pankerjem povedat :!: :P :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me koliko imate barvo svojega motorja, podobno/usklajeno barvi svoje opreme/kombinezona!

Jst imam namreč zdaj Metalno Moder Motor hlače!! :shock:  

Kaj pa vi!!

drgač se da kombinezon tud prefarbat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me koliko imate barvo svojega motorja, podobno/usklajeno barvi svoje opreme/kombinezona!

Jst imam namreč zdaj Metalno Moder Motor hlače!! :shock:  

Kaj pa vi!!

drgač se da kombinezon tud prefarbat!

Ja! pa motor tudi lahko prebarvaš, sicer pa res "who gives a fuck!"

po potrebi bele nogavice z Reebock napisom na črne lakaste čevlje!

da se malo odtrgam od meganaivnosti v "vojna"!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me koliko imate barvo svojega motorja, podobno/usklajeno barvi svoje opreme/kombinezona!

Jst imam namreč zdaj Metalno Moder Motor hlače!! :shock:  

Kaj pa vi!!

Ne sekiraj se ti samo vozi... :wink: 8)

Jz sem črno-moder, motor pa rdeče-črn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, motor je črno-rdeče-siv

čelada in jakna so črno-rdeči

rokavice so črno-rdeče

edino hlače so loterija... bež ali temno sive :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor: temno moder

Oprema: Crni skornji, crne nogavice 8) , crne hlace, crne boksarce :oops: , crni ledvicni pas, crne rokavice, crna podkapa, crna celada...no edino jakna je crno-sivozelena :D Zdaj pa se samo crni kufer! :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja resno! Motor črn, šuškavac Aquamarine/magenta (spodnjice ze všite),

čevlji Peko - lak črni in seveda levi nart oblepljen z izolir trakom (šaltkebel pa to!) Čelada: Štrikana, temnoplava z napisom ELAN! Očala UVEX, Ja kajs pa mislu? :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu pa zmagam!

Najprej sem mel rdec motor in svetlo moder kombinezon. Najboljsa kombinacija! Garantirano so vsi policaji vedeli kdaj sem in kje sem bil :) pa tudi vsi drugi.

Sedaj pa sem malo manj opazen srebrno/zlato/crn motor in moder kombi!!! :wink:

lp Loyo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jakna rdeče črna, hlače črne- motorja rdeče črn in drugi kromiran komplet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj pa sem malo manj opazen srebrno/zlato/crn motor in moder kombi!!!  

A ti se zdaj kar v kombi napraviš? Dober si, da ti rata. :lol: :lol:

Morm enkrat probat :wink: :D

Aja, moj motor je srebrn, jz pa skoraj čist črn(vizir mam še prozorn). :lol: Seveda v usnju.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja barva je..........dolga luč..........to je vse kar vidijo tisti k mi nasprot pridejo!! :D :D

Motor črn, jakna rdeča, srebrna čelada!!!Pa usklajeni zeleni gojzarji zravn!!! :lol: :lol: :lol: :cry:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Modro-rdeč motor in modro črna jakna z bordo rdeče- črno čelado in črno-belo-modrimi rokavicami.

Za svečane priložnosti pa kappin belo-moder komplet in briljantina. :roll: :wink: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tundercat ti kar imej še naprej to jakno k po njej te takoj spoznam.Mene pa tud vsi po jakni spoznajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me koliko imate barvo svojega motorja, podobno/usklajeno barvi svoje opreme/kombinezona!

Jst imam namreč zdaj Metalno Moder Motor hlače!! :shock:  

Kaj pa vi!!

Škoda mi je dnar ''preč metat'' da bi bil še barvno usklajen. Motor-rumen, kombinezon-rdeče-črno-srebrn, čelada zelena. Dnar pa dam za znamko-tega mi pa ni škoda :!: :lol: :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

par vprasanj

...ali bi morda barvna neusklajenost motociklisticne opreme lahko vplivala na vozne lastnosti motocikla?

Kako vpliva popolno barvno neskladje zascitne opreme motociklista na vzmetenje motocikla?

ali lahko na rdecem motociklu enako uzivamo v voznji neglede na to ali se vozimo na njem z modro, rdeco ali črno čelado??

mislim da sem v godlji saj se s svojo rdeco-crno-belo-sivo-modro-belo-srebrno-rumeno kombinacijo ne počutim vec tako varno na cesti kot takrat ko sem bila barvno usklajena. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

par vprasanj

...ali bi morda barvna neusklajenost motociklisticne opreme lahko vplivala na vozne lastnosti motocikla?

Kako vpliva popolno barvno neskladje zascitne opreme motociklista na vzmetenje motocikla?

ali lahko na rdecem motociklu enako uzivamo v voznji neglede na to ali se vozimo na njem z modro, rdeco ali črno čelado??

mislim da sem v godlji saj se s svojo rdeco-crno-belo-sivo-modro-belo-srebrno-rumeno kombinacijo ne počutim vec tako varno na cesti kot takrat ko sem bila barvno usklajena. :wink:

- ad1 : lahko ... zaradi barvne neusklajenosti motor zelo niha pri vožnji

- ad2 : tudi vzmetenje je potrebno neskladno nastaviti

- ad3 : z rdečo si hiter, z modro umirjen, črna je pa za kuhanje glave

P.S. ...... iz godlje bo treba prit na čisto ... usklajenost je pomembna ... :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja....sej ni vazn kake barve je,,,sam da je crne :twisted: .....mat crne :twisted: ...vse...od motorja, pa jakne, pa hlac, pa stunfou, pa celade, pa rokavic...pa kufrou...pa rutke, pa zelve in ledvicnega pasu.....(a sm se kej pozabu) :twisted: ...aja pa crnih gat :twisted:

LP

Gugo 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!