Skoči na vsebino

Zmrznjena jajca


Thundercat

Priporočene objave

Ja sej jst dekle vozm....sam to očitno ne pomaga...jajca še vedno zmrzujejo....

Zaupaj raje to težavo dekletu med vožnjo :) Boš videl koliko te ima rada :D

Na kaj pa ti namiguješ .... no sej vemo odgovor .... itak .... svašta ..

Prejkone mu bo naštrikala tople spodnjice...itak...svašta...

Ja lih ... :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja prav ste prebrali!

Sedaj ko še ni preveč toplo opažam naslednji fenomen!

Ker se bencin v rezervarju ne segreje je mrzel kot hudič!

Poleti paša, ko si jajca hladiš na mrzlem rezervarju!

Sedaj je pa problem!

Ko svoja jajca tiščim ob rezervar...mi zmrzavajo!

Kupi si Bagster- usnjena prevleka za celoten rezervoar, ki je narejena po meri tudi za tvoj rezervoarček. Sicer je namenjena pritrjevanju tank torbe in zaščiti tanka, ampak s tem bi rešil tudi tvoj problem - sprobano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje so najboljše kake spodnje hleče od Windstopper-ja. Mene je drugače vedno zeblo v prste na rokah in nogah skozi rokavice in škornje, ampak sem tudi to sedaj rešil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo še vprašanje časa je, kdaj bodo na trgu poleg grelcev ročk in podobne navlake še kaki Schwanzwarmerji :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače se pa v nekaterih trgovinah s fitness opremo dobijo neoprenske bermude, ki naj bi bile namenjene reduciranju odvečne substance v predelu ozadja, so pa tudi zelo dober izolator.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

zmrznjena jajca so spet aktualna :) ...danes ko sem prišel domov ob 20 uri sem tekel v dnevno po fen, da sem si jih malo pogrel....bo treba res kakšen časopis tlačit za hlače.... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. prosi Petrolovca naj ti bencin malo segreje (obstaja možnost, da boš imel potem probleme z mandibularo...ampak jajca bodo vredu)

2. vrzi šibico v rezervoar (nikoli več te ne bo skrbelo kaj je z jajci)

3. nabavi mini brenerček (kot malo večji vžigalnik in segrej pločevino, ki se dotika tvojih jajc ( potem boš imel jajčka na oko ampak zeblo te ne bo, barva naj te ne skrbi--pleh je pleh zdravje pa samo eno)

4.Tervol ali kombi plošča (šravfe ta pritrditev dobiš zraven) tervol pa enostavno nabašeš v spodnjice---izredno učinkovito.

5. kupi tv in vzemi ven zaščitni stiropor, naredi dve luknji za noge in obleci čez hlače (tudi sedi se odlično)

5. Pojdi v lekarno reci, da imaš inkotenco in dali ti bodo racman jaka hlače.

6. Na motor montiraj kalorifer.....rabiš samo še dovolj dolg podaljšek.

7. Konc koncev pa boli te K. za kaj jih pa sploh rabiš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. prosi Petrolovca naj ti bencin malo segreje (obstaja možnost, da boš imel potem probleme z mandibularo...ampak jajca bodo vredu)

2. vrzi šibico v rezervoar (nikoli več te ne bo skrbelo kaj je z jajci)

3. nabavi mini brenerček (kot malo večji vžigalnik in segrej pločevino, ki se dotika tvojih jajc ( potem boš imel jajčka na oko ampak zeblo te ne bo, barva naj te ne skrbi--pleh je pleh zdravje pa samo eno)

4.Tervol ali kombi plošča (šravfe ta pritrditev dobiš zraven) tervol pa enostavno nabašeš v spodnjice---izredno učinkovito.

5. kupi tv in vzemi ven zaščitni stiropor, naredi dve luknji za noge in obleci čez hlače (tudi sedi se odlično)

5. Pojdi v lekarno reci, da imaš inkotenco in dali ti bodo racman jaka hlače.

6. Na motor montiraj kalorifer.....rabiš samo še dovolj dolg podaljšek.

7. Konc koncev pa boli te K. za kaj jih pa sploh rabiš?

:lol1: :lol1: :lol1: :OK: :OK: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dolge gate, spodnji del trenirke in usnje je moja dobitna kombinacija..

v primeru, da te (jih) še kar zebe, ne uporabi fena, ampak prosi kakšno dečvo, da te zmasira po zmrzlincah..

pospeši cirkulacijo, pa še več ljudi spoznaš.. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam malo širše hlače tako da moja zatlači roke not in mi jih kar po poti zmasira in segreje. Enkrat me je toliko zeblo da jih je komaj dobila, :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zmrznjena jajca so spet aktualna :) ...danes ko sem prišel domov ob 20 uri sem tekel v dnevno po fen, da sem si jih malo pogrel....bo treba res kakšen časopis tlačit za hlače.... :rolleyes:

Preden štartaš si dej uni gel za obkladke u pečico in pol u hlače :yea2: mal bo peklo na začetku, pole bo pa prijetno :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cajtngi, trenirke,...... moj bog pa a res nimate par jurjev za kako windstopper spodnje perilo (npr. Bikers)? motorji za miljone, pol pa cajtng v gate? :wacko:

bikers windstopper spodnje perilo pod usnjem pa tudi pri - 10 C zunaj in 140 km/h ne čutiš mraza - preverjeno! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

windstopper spodnje perilo

To je pa ,,umetni materijal,,...zihr je škodljivo B) pa še full je zakompliciran. :)

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo kruto, vendar zagotovo toplo: dve zicki z akumulatorja na krododilke in te na....

ahem, ali pa tudi ne. :)

probaj windstopper ali kaksno drugacno alpinisticno podperilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

Tale inkotenca mi pa res težave povzroča...ne vem če sem enkrat v življenju prav napisala...no mislna sem inkontinenca, inkontinenca, inkontinenca oz. skrajšano inkotenca :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se že toliko časa ni noben(a) ukvarjal(a) s tvojimi jajci, da si jih moral malce na Msju na "svitlo djat"?

Drugač pa podpiram Ice-ovo varianto. S tem,da bi mogoče pod sedež dal dodaten akumulator in črpal direktno. Naj te rjava barva in vonj po pečem ne moti. :D :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!