Skoči na vsebino

Poklici


Priporočene objave

Spet sem radovedna .... kot vedno .... :roll:

No sedaj me pa zanima kako ste kaj zadovolni z svojo službo - poklicem torej in koliko menite da ste zgrešili poklic ....

Itak da jst še tud zaj morm študirat kaj bi rada počela v življenju pa se odločit .... torej kako ste se vi .... ?!

P.s.: Upam da ne boste zbrisal te teme .... itak ste mi že 2 .... ?!

Lp biba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fora je v tem da me sploh noben poklic ne zanima in sploh nebi hodila v službo k je to zguba cajta.Sam denar je pol problem.Sem pa še kar zadovoljna s šihtom sam plača je v piz...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fora je v tem da me sploh noben poklic ne zanima in sploh nebi hodila v službo k je to zguba cajta.Sam denar je pol problem.Sem pa še kar zadovoljna s šihtom sam plača je v piz...

Sej mislim da nihče ni fuuul navdušen nad tem da hodi v službo .... :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fora je v tem da me sploh noben poklic ne zanima in sploh nebi hodila v službo k je to zguba cajta.Sam denar je pol problem.Sem pa še kar zadovoljna s šihtom sam plača je v piz...

Sej mislim da nihče ni fuuul navdušen nad tem da hodi v službo .... :roll:

Ze sam naslov topica je naprerjen v nezadovoljstvo!?!

Torej, ce hodis v sluzbo, ker smo primorani to pocet je sluzba zanic...

Ce pa hoces biti zadovoljen, opravljas svari z veseljem, kot recimo hobi... Ce pa zraven se dobro zasluzis, hej zivljenje je lepo :wink: :oops: 8) :D :idea: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fora je v tem da me sploh noben poklic ne zanima in sploh nebi hodila v službo k je to zguba cajta.Sam denar je pol problem.Sem pa še kar zadovoljna s šihtom sam plača je v piz...

Sej mislim da nihče ni fuuul navdušen nad tem da hodi v službo .... :roll:

Ze sam naslov topica je naprerjen v nezadovoljstvo!?!

Torej, ce hodis v sluzbo, ker smo primorani to pocet je sluzba zanic...

Ce pa hoces biti zadovoljen, opravljas svari z veseljem, kot recimo hobi... Ce pa zraven se dobro zasluzis, hej zivljenje je lepo :wink: :oops: 8) :D :idea: :arrow:

Ja zate mogoče .... :roll: :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

služba :arrow: nujno zlo

(razen če kradeš :? )

itak :roll:

Ne, nesmeš tako razmišljati.... izberi tisto kar te najbolj veseli in boš zadovoljna s svojo službo oz. kariero :P Življenje ponuja toliko možnosti, ki pa so ti zaenkrat vse odprte... le izbrati moraš svojo pot!

lp, Ani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce pa hoces biti zadovoljen, opravljas svari z veseljem, kot recimo hobi... Ce pa zraven se dobro zasluzis, hej zivljenje je lepo :wink: :oops: 8) :D :idea: :arrow:

to je res :) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat zadovoljen s službo ( po mojem sem kar zadel tisto kar hočem delat, nikoli pa ne moreš biti prepričan dokler ne probaš vsega, kar je pa nemogoče :) ). Fleksibilen delovni čas dela čudeže :)

LP,

Klemen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ze sam naslov topica je naperjen v nezadovoljstvo!?!

Torej, ce hodis v sluzbo, ker smo primorani to pocet je sluzba zanic...

Ce pa hoces biti zadovoljen, opravljas svari z veseljem, kot recimo hobi... Ce pa zraven se dobro zasluzis, hej zivljenje je lepo :wink: :oops: 8) :D :idea: :arrow:

Ja zate mogoče .... :roll: :shock:

Itaq...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bauca - saj veš kako ge to !!!!!

Da imaš revne starše nisi ti kriva, da imaš pa revnega tasta si si pa čist sama kriva :twisted: :twisted: :twisted:

tko da veš kaj moraš storiti in pol boš lahko doma delala - kupovala, ko se ga pa naveličaš ga pa stožiš in maš do konca življenja dost denarja :splat: :splat: :2gunfire:

Drugače pa srednja šola itak še ne pomeni dokončne izbire kaj boš delala!

Sem pa mnenja, da je bolje iti v srednjo šolo, ko po končanem študiju že dobiš službo(če se ti ne da več študirati). Če si pa pridna imaš pa pol še vedno dovolj veliko izbiro katiri fax boš obiskovala! So pa izjeme - zdravstvo, elektro ......-> se pol težje vključiš na v ta program!!!! V prem letniku moraš več študirati da not padeš :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat zadovoljen s službo....Fleksibilen delovni čas dela čudeže :)

LP,

Klemen

Takega majo zavarovalni agentje :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boboxsi .... jst sem se že vpisala na turistično šolo po katiri lahko grem študurat jezike (npr.: Angleščino ki me ful zanima).

Po vse verjetnosti pa se bom kasneje spravila na pedagoško .... si želim biti učitelica Angleščine .... :shock: .... svojo začetno pot sem že izbrala in upam da bo prava :) :roll:

Lp biba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boboxsi .... si želim biti učitelica Angleščine .... :shock: .... svojo začetno pot sem že izbrala in upam da bo prava :) :roll:

Lp biba

Pozdravljeni!

V vsakem primeru je po moje najbolje, da izberete poklic oz. izobrazbo, ki vas zanima. Dejstvo je, da nam služba včasih prerase čez glavo tudi v primeru, ko jo sicer opravljamo z veseljem.:roll:. Če pa jo že v naprej sovražimo :evil:, pa mislim, da je še toliko slabše.

Odločitev je seveda v vaših rokah. Sploh pa, saj veste: 100 ljudi 100 čudi :)

LP Jaša, Honky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bilo po moje, sploh ne bi hodila v službo. Bila bi samo mama, žena in gospodinja (imela bi veliko otrok, pa psa, pa mačke, pa seveda Matic ne bi manjkal v tej idili). To so bile moje sanje že od kar pomnim zase, ampak realnost je drugačna, zato hodim v službo vsak dan od 7.00 do 15.30, po tej uri pa sem samo mama, žena in gospodinja. Ob tem sploh ne razmišlam, ali mi je delo všeč ali ne, saj bo ura kmalu 15.30 in jaz bom šla domov k svojim... :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa sem samo mama, žena in gospodinja...

Hej, vem da se je lepo pohvalit z tremi jobi, samo poznam tudi jst take k majo tri sihte na dan :roll: :wink: 8) pa se ne hvalim okol :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi se za šolo lahko še enkrat odločala, bi naredila enako. Srednja SERŠ, potem pa EPF.

S službo sem pa tudi zadovoljna, ker združuje na nek način obe moji izobrazbi, pa še delo, ki ga opravljam je dovolj raznoliko.

Ravno jutri menjujem službo (tapravi dan za menjavo :? ) oz. bolj natančno firmo, ker delo trenutno ostaja enako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bilo po moje, sploh ne bi hodila v službo. Bila bi samo mama, žena in gospodinja (imela bi veliko otrok, pa psa, pa mačke, pa seveda Matic ne bi manjkal v tej idili). To so bile moje sanje že od kar pomnim zase, ampak realnost je drugačna, zato hodim v službo vsak dan od 7.00 do 15.30, po tej uri pa sem samo mama, žena in gospodinja. Ob tem sploh ne razmišlam, ali mi je delo všeč ali ne, saj bo ura kmalu 15.30 in jaz bom šla domov k svojim... :D :D :D

Js tudi! :angel:

... bi bla samo mama, žena, gospodinja in bikerka :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, vem da se je lepo pohvalit z tremi jobi, samo poznam tudi jst take k majo tri sihte na dan :roll: :wink: 8) pa se ne hvalim okol :twisted:

1. ...

2. ...

3. ... nakladanje na forumu :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!