Skoči na vsebino

Poklici


Priporočene objave

Boboxsi  .... si želim biti učitelica Angleščine ....  :shock:  .... svojo začetno pot sem že izbrala in upam da bo prava :)  :roll:

Lp biba

Pozdravljeni!

V vsakem primeru je po moje najbolje, da izberete poklic oz. izobrazbo, ki vas zanima. Dejstvo je, da nam služba včasih prerase čez glavo tudi v primeru, ko jo sicer opravljamo z veseljem.:roll:. Če pa jo že v naprej sovražimo :evil:, pa mislim, da je še toliko slabše.

Odločitev je seveda v vaših rokah. Sploh pa, saj veste: 100 ljudi 100 čudi :)

LP Jaša, Honky

1. Vem vem vem ....

2. Kaj ti mene vikaš al se men samo zdi ?!

3. Boboxsi ..... :oops: 8) :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boboxsi .... si želim biti učitelica Angleščine .... :shock: .... svojo začetno pot sem že izbrala in upam da bo prava :) :roll:

Lp biba

Pozdravljeni!

V vsakem primeru je po moje najbolje, da izberete poklic oz. izobrazbo, ki vas zanima. Dejstvo je, da nam služba včasih prerase čez glavo tudi v primeru, ko jo sicer opravljamo z veseljem.:roll:. Če pa jo že v naprej sovražimo :evil:, pa mislim, da je še toliko slabše.

Odločitev je seveda v vaših rokah. Sploh pa, saj veste: 100 ljudi 100 čudi :)

LP Jaša, Honky

1. Vem vem vem ....

2. Kaj ti mene vikaš al se men samo zdi ?!

3. Boboxsi ..... :oops: 8) :?

No, torej moj odgovor je bil mišljen splošno, za večji krog bralcev tega topica tako, da moram priznati, da te nisem imel namena vikati. Na Tvojo željo pa lahko to tudi storim :D :wink:

Sicer se ti pa sam zdi :wink: :wink:

LP Jaša, Honky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

V vsakem primeru je po moje najbolje, da izberete poklic oz. izobrazbo, ki vas zanima. Dejstvo je, da nam služba včasih prerase čez glavo tudi v primeru, ko jo sicer opravljamo z veseljem.:roll:. Če pa jo že v naprej sovražimo :evil:, pa mislim, da je še toliko slabše.

Odločitev je seveda v vaših rokah. Sploh pa, saj veste: 100 ljudi 100 čudi :)

LP Jaša, Honky

Hough

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!