Skoči na vsebino

NSVS - nacionalna stanovanjska varč. shema


corser

Priporočene objave

1/3 bolniške ne bom kar nekaj časa še videl! Sem se pa odločil zato predvsem zarad tega ker obresti na vezave so čedalje bolj v k....

Pa nobenega letanja z vezavami ni več! 28 v mescu ti zgine 40ksit pa :twisted: jih ne moreš zapravt! Upam da ne bodo čez štiri leta vse skupaj spremenil pa po svoje naredil :evil: Jim vsem po vrst vrat zavijem :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne. Ker še nimam namena gradit ali kupovat stanovanja. Pa tudi zato ne, ker je vsa stvar veliko sranje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne. Ker še nimam namena gradit ali kupovat stanovanja. Pa tudi zato ne, ker je vsa stvar veliko sranje.

niti ne ... če jaz ne bi varčeval, bi vse sproti zapravil tako pa 9 pik mesečno privarčujem, kar znese trenutno 116.100 SIT na mesec ... pomnoži z 60 mesecev ... meni se kar smeje, saj sicer toliko ne bi nikoli prišparal ... :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uff hočko ti si pa bogat pa si privoščiš 8) KAj bo šele čez 60 mescev :shock:

Sicer pa je res tko kot si napisal:Zapraviš toliko kot imaš na TR če pa ti jih določen znesek vsak mesec dol poberejo pa :? p aje pol čez 5 let bolj veselo :lol: Sam upam da se ne bo do kaj bistveno premislili in si izmislili kake svoja pravila ko bo treba denar nazaj dat :evil:

Sicer pa s tisitimi mojima 2 mio si ne bom ravno stanovanja kupil bo pa za spalnico pa kuhno :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strinjam s Hotchkotom ... jaz bi tud drgač spiču, tko mi pa oni lepo zmaknejo z računa pa je ...

George, saj ni finta da z 2 mio flat kupiš ... boš dobil pa 4 mio dodatnega kredita, in če mal pomutiš lahko lepo naložiš če ne drugega v obveznice pa imaš na koncu plus....

Hotschko, brez zamere, ampak moje mnenje je, da nisi ravno najboljš naredil, če si 9 pik nabavu... ker naložba sama po sebi ni kaj prida, je pa mamljiva zaradi ugodnega kredita.... in le-tega v tvojem primeru znese 14,6 mio SIT ... kar pomeni da bo anuiteta za 10 let znašala preko 200k ... pomeni, da moraš met plačo vsaj 600.000 sit?

Ker v nasprotnem primeru bi razliko nad (na primer) 5 pik nalagal v sklade, ali pa kaj podobnega... bi se nekako bolj splačalo...

Se motim?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne. Ker še nimam namena gradit ali kupovat stanovanja. Pa tudi zato ne, ker je vsa stvar veliko sranje.

Kaj pa čez 5 let, 10 let, .... Saj kredita tako ali tako ne dobiš sedaj. Najprej moraš nekaj dati, da potem od banke dobiš.

P.S.

Ali si res še tako mlad, da misliš samo na danes, jutri te pa ne skrbi?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Ali si res še tako mlad, da misliš samo na danes, jutri te pa ne skrbi?!

A zato moras bit mlad :?: :oops: da tako razmisljas :twisted:

Sej se strinjam, danes morar mislit kaj bos pocel pojutrisnjem, ker je jutri ze prepozno :wink: :idea: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Ali si res še tako mlad, da misliš samo na danes, jutri te pa ne skrbi?!

A zato moras bit mlad :?: :oops: da tako razmisljas :twisted:

V tem smislu, da je še tako mlad, da misli, da je stanovanje še zelo daleč in da ga še dolgo ne bo rabil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zato moras bit mlad :?: :oops: da tako razmisljas :twisted:

V tem smislu, da je še tako mlad, da misli, da je stanovanje še zelo daleč in da ga še dolgo ne bo rabil.

He, he, he, sanja majmun o banani..... :idea: :twisted: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In da NSVS ni edini način varčevanja za prihodnost in za nakup stanovanja ...

Ni edini je pa edinstven :roll: :idea: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker to ni edini način varčevanja, samo 6 pik, a se bo tudi kar nekaj nabralo. Skoraj cela Goldwinga :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jest tud ze varcujem....hmal mislm da bo leto.....je pa res da je baoljs da mi kr zmaknejo z racuna k drugac bi pa itak drgac sli v luft :) pa sej ne gre za nacrte za stanovanje...ce bo po sreci bom pa mogoce ze teh 60 mesecev nabavu kaj kovinskega z dvema gumama.....no ja 60 mesecev je se dalec :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8) kdo ve, kako se bo dalo porabit privarčevani denar :?:

kaj, samo za stan. namene al tudi za kako drugo neumnost :wink:

pogoji so se namreč nekaj spreminjali, če sem prav info. :!:

:arrow: nestrpno pričakujem konec petletnega obdobja :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8) kdo ve, kako se bo dalo porabit privarčevani denar :?:

kaj, samo za stan. namene al tudi za kako drugo neumnost :wink:

pogoji so se namreč nekaj spreminjali, če sem prav info. :!:

:arrow: nestrpno pričakujem konec petletnega obdobja :!:

Za nazaj cekine privarcevane lahko porabis po milji volji 8)

Srcno upam, da vsaj tak ostane tudi za naprej :wink: :idea: :arrow:

Samo kredit si lahko dobu za gradnjo, obnovo, nakup stanovanja, hise...

To pa loh tut kj razsirijo :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem izvedela za podobno ampak ugodnejšo varianto. Če koga slučajno zanima:

www.sparkasse.si

QL 8)

Je tudi vaš cilj, cimprej imeti streho nad glavo oz. lepše in udobnejše stanovanje? Naše premijsko stanovanjsko varcevanje z visokimi obrestmi in atraktivno premijo je bližnjica do uresnicitve vaših želja.

Za NVSS jamci drzava, v Sparkasse pa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za NVSS jamci drzava, v Sparkasse pa?

Sklenjena pogodba in pošten odnos do strank?

Sicer pa - se ti zdi, da je država načelno poštena do državljanov, tako kot kakšna banka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi za hranilnice je "jamčila" BS pa so ljudje brez denarja ostali. Komu pa še lahko človek danes zaupa? Državi pa še najmanj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!