Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Dolenjska


andrej

Priporočene objave

gre kdo v petek 5.8. na motozbor v ankaranu?

Še razmišljam, ampak čist možno da grem. Ne vem še, ali bi šel z avtom ali z motorjem ?? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole, jaz grem v soboto okrog 15:00h proti Ankaranu, ampak kar z avtomobilom, ker bomo spili seveda kakšno pivo :) :) Kdo še gre kaj na moto zbor ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

What's the point motozbora, če greš tja z avtom? :hmm:

Point je druženje motoristov, tako da ni ravno pomembno da pridem z motorjem. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se nekaj kaže, da bom čez vikend v Savudriji. Obstaja torej možnost, da bi zaokrožil čez ankaran. Moram se še odločit ali Triglav ali morje :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se nekaj kaže, da bom čez vikend v Savudriji. Obstaja torej možnost, da bi zaokrožil čez ankaran. Moram se še odločit ali Triglav ali morje  :hmm:

MORJE preden ga ribe spijejo, Triglav bo še počakal.

Andrej, a pol greš v ankaran. Če greš se pridružim v petek popoldne, častim rundo, prot večeru pa bi žal moral pičit v Savudrijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame definitivno po 14 (cca po 17i) ker moram prit še iz LJ, lahko pa priletim za vami, sam upam da bom našel ta zbor.

Sporočte graj greste iz NM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men ne bo zneslo tako zgodaj, vam bom pa mahal iz nasprotne smeri (proti dolenjski). :yea1:

Če boste šli, priletim s cca 2 urno zamudi za vami, pa se dobimo na kak drink, pol pa jaz pičim naprej.

se jutri dopoldne še beremo

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav,

meni žal jutr ne bo zneslo za na morje. :closedeyes:

planiram pa izlet za nedeljo. destinacija še neznana. :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Andrej: V nedeljo bo bolj zimsko vreme :SS

@Barth: Javi tekom dneva kdaj bi štartal iz NM, če ne bo prekasno se bom probal pridružit, nerad vozim ponoči sam .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolomiti (in tokrat passo Stelvio) so spet v planu za prvi vikend Septembra. Dva dni, cca. 1200 km, verjetno pa grem preko avstrije na Merano...

če se bo kdo pridružil začnite planirat ;)

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naslednji vikend (sob, ned in mogoče še pon) se odpravljam po jadranski magistrali. cilj še neznan , vsekakor pa morje. če gre še kdo v tej smeri....

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolomiti (in tokrat passo Stelvio) so spet v planu za prvi vikend Septembra. Dva dni, cca. 1200 km, verjetno pa grem preko avstrije na Merano...

če se bo kdo pridružil začnite planirat ;)

LP.

Planirano, planiramo, pa ne znese. Dopust bo težko dobit, polet tega so sredi septembra jesenski roki. Zadnja guma je tudi že na indikatorju, tako da mi jo je še malo žal zamenjat, 1200 km pa tud ne bo zdržala (sploh ne dolomitov). Če bo kakršnakoli varianta za prvi vikend septembra (sobota nedelja), bi lahko žal sporočil tik pred odhodom.

Koliko vas gre??? So že kakšni natančnejši terminski plani???

Jaz računam na kako furco po 15. septembru. Če bo takrat kaj v planu, mi sporoči. Lahko pa se dobimo na kaki pijači (al pa na motozboru v malencah pri Kostanjevici - če maš namen it kaj pogledat, jaz grem ker je blizu) pa kako rečemo.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame je tud bolj verjetno, da bom Malence vidu kot pa Stelvio. .)

Andrej, zmer take termine izbiraš, ko še ni plače :) , jst mam plačo med 10 in 15 :( Sam je pa vprašanje kaj bo z vremenom tako pozno, ker letos je obup :SS

Trenutno kar zgleda, je pa 9 stC:

post-2542-1123847181_thumb.jpg

post-2542-1123847353.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi tudi raje po plači, ampak se bojim zaradi vremena, ker pozneje septembra ni več ziher (je le višina). Tako da grem prvi termin ko bo vreme (prvi vikend, če bo treba pa prestavim). Sicer pa že vesta da je cena tazga izleta cca. 100 EUR.

SIcer sem pa tud za kakšno krajšo turo, pa seveda motozbor v kostanjevci in cerkljah (kdaj že)?

Jutri grem pa proti Zadru, če bo le vreme tko kot napovedujejo.

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!