Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Dolenjska


andrej

Priporočene objave

no, jaz tud ne mislim bit celo noč, bi pa rekel kakšno in spil kakšno pivo, pa mogoče počakal na striptiz ;) potem pa odhod, razen če bi se zgodil :drunk:

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam v mislih isto kot vidva. A se zmenimo za soboto popoldne ali proti večeru???

Jaz bi vaju počakal v Šentjerneju, pa da gremo naprej skupaj. Če bosta na mobikrogu, pridem tja.

upam, da vreme zdrži.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo vidli v četrtek kako bo vreme, pa takrat dorečemo bolj natančno. Jaz grem 100%, razen če lije kot iz škafa.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oj,

za jutri in soboto - vreme bo - kako se bomo zmenil?

ker bom do popoldneva še na primorskem (službeno) bi mi zneslo v petek proti večeru (npr. 19:00) ali pa v soboto...

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Striptiz bo v petek in soboto, le da bo v soboto Pia ne bo sama na odru :D

Če greš v sob na Mobi, je varianta, da smo pop na Mobiju, ko se tam konča pa še mal naprej proti Malencam kej pojest, popit . . . ., pa nakonc navijat :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem ko bosta šla vidva. Mi je res čisto vseeno ali je petek ali sobota.

Drugače pa tudi meni paše bolj zvečer (ne prej kot ob 19.00).

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

REPORT

1. zlomi , zvini , rane, stanje glave, bolnišnični dnevi ?????? :( :( :(

2. honda ???

3. Kje

4. kako

5. zakaj

6. how much $$$$$$$$

hitro okrevajta ti in honda

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z mano je vse o.k. , razen odrgnin na kolenih (kavbojke).. ali je še kaj drugega bomo videli jutri. peljal sem v koloni, počasi, vzrok je bila špura razlite nafte oz. olja, motorju je dobesedno vzelo tla pod kolesi.... imel sem veliko srečo da me ni prevozil zadaj vozeči avto, ki je moral bremzat na polno..., jaz sem drsel po cesti cca. 30 m in se ustavil na nasprotnem pasu, motor je šel v jarek...

imam vse poslikano in policijski zapisnik. jutri gre odškodninski zahtevek na cestno podjetje oz. njihovo zavarovalnico.. več jutri. lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer že zvedel včeraj, tud jaz ti želim čimprejšnje okrevanje, pa velik sreče na zavarovalnici.

Pa brez hlač oz. popolne opreme več nikamor :) Zaupanja vrednih cest na počasi zmanjkuje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz zdaj šele zaključujem s službo. Bom probal priti do 19.00 iz LJ domov. Če gre kdo danes, naj mi kontaktira na GSM in se dobimo v šentjerneju.

Za jutri sem nekoliko manj navdušen, ker imam preveč dela in mi tudi zvečer najbrž ne bo uspelo bit frej.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo,

zgodilo se je na gorjancih pod krajem Dolnja težka voda. Policaji so takoj zatem poklicali cestarje in upam da je bila zadeva sanirana, da se ni še kdo tam razbil.

danes sem odmontiral poškodovane dele... desno plastiko se bo dalo zaflikat , pri zastopniku sem naročil ostale dele da motor spravim v vozno stanje (stopalka, alu nosilec, nosilec za ogledalo, utež na krmilu.... Ostane še uničen nosilec za kufer in uničen kufer in pa podrsan izpuh... ko bo kaj več $$ se lotim še tega..

še vedno ne morem verjet da sem pri taki (nizki) hitrosti tako zdrsil.. ni bilo nobenega lovljenja, naenkrat je vzelo obe kolesi.. si niti ne upam pomislit kaj bi blo če bi tam pripeljal z "običajno" hitrostjo.. v glavnem previdno!

lp.

Popravljeno . Popravil andrej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podobno sem jst enkrat zdrsnil, res da sicer na skuterju. Tam na Otočcu na lesenem mostu ko je dž padal. Pelov sem se ene 20-30, nč gaserov, nč bremzov, enostavno kar zvrnil se je motor, mi še zdej ni jasen kako :)

Andrej, čimprejšnje okrevanje tebi in motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo da si cel pa da ni kaj hujšega kot kakšna odrgnina. Veliko varnih kilometrov še naprej in LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem bil ravno v Novem mestu (z avtomobilom) in sem šel potem nazaj proti Trebnjem po stari cesti čez Mirno Peč. Vozil sem za modro R6-ko (NM registracija). Je mogoče kdo od tukaj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem bil ravno v Novem mestu (z avtomobilom)

Ja lahko bi večkat v službo pršu Virko, ... :lol1:

Pa bi ti neb blo treba pisat "sem glih slučajno bil v NM"

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lahko bi večkat v službo pršu Virko, ... :lol1:

Pa bi ti neb blo treba pisat "sem glih slučajno bil v NM"

:lol1:  :lol1:  :lol1:

Med dopustom se ne hodi v službo :) :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!