Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Dolenjska


andrej

Priporočene objave

v soboto ob 18h je panoramska tko da to bi bla varianta, bad pit.

LP.

če se slučajno zgodi,da nebi delal v soboto,pa lahko že prej štartava...

a si ti že 100% za v soboto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre danes popoldne kdo proti Kočevju ?

jst tut jest tut, ampk ne moram k delam :cry: :angry:

k bo kej kako srečanje ... na kaki pijački k jest sm nov Dolenc(beriPodgurcpress?) tlele pa nobenga ne poznam....... Bi pa tut šel kam :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri popoldne gremo proti ilirski pogledat pa se lahko pridružiš. bojo pa tud še druge vožnje, sej je še pol sezone pred nami ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri popoldne gremo proti ilirski pogledat pa se lahko pridružiš. bojo pa tud še druge vožnje, sej je še pol sezone pred nami ;)

ta vikend ne morem, se učim :(

mogoče nasledni Kočevje-moto zbor :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud mene ne bo, sem ta trenutek v LJ  na faxu in bom verjetno še pozno v noč  :(

Mejte se  :yea1:

Jaz sem tud prišel zdaj v LJ, da bi v miru študiral, ka kot kaže, ne mi danes ne bo šlo po načrtih (kofetki pa drinki pa rojstnidnevni pikniki :OK: ).

Pri Šentvidu (kaj je že un za en lokal ob cesti??? :? ) sem srečal andreja in pravi, da se odpravlja v Ilirsko na motozbor, in Tomaža (un kolega, ko ima cbr-ko črno-rumeno), ki pa piči proti morju.

Na cestah je ful motoristov, jaz pa v več kot enem mescu naredil cca 30 km. :SS

:fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tud prišel zdaj v LJ, da bi v miru študiral, ka kot kaže, ne mi danes ne bo šlo po načrtih (kofetki pa drinki pa rojstnidnevni pikniki  :OK: ).

Pri Šentvidu (kaj je že un za en lokal ob cesti??? :? ) sem srečal andreja in pravi, da se odpravlja v Ilirsko na motozbor, in Tomaža (un kolega, ko  ima cbr-ko črno-rumeno), ki pa piči proti morju.

Na cestah je ful motoristov, jaz pa v več kot enem mescu naredil cca 30 km. :SS

:fredy:

Enako :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko bi šel.. če greš po 16h me pokliči gsm je v profilu.

Včeraj smo pa tako hitro šli potem, da sem te pozabil poklicat. A si mogoče potem šel v Kočevje, ker se mi zdi da je bil nekdo s takim motorjem, ki ga imaš ti ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v petek sem se kratko zapeljal do kočevja.. srečal enih par R6, verjento med njimi tud tebe Virko.

včerej smo bli z bad pitom v ilirski na zboru, imeli kar srečo da nas ni zmočilo, no, vsaj ne do ljubljane na povratku ;)

v petek gremo pa na kočevske medvede (zbor).

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto bil v LJ do 8h zvečer in to na faxu :( . Ko se je ulilo sem gruntal, a vas kej pere, ker je pošteno lilo.

Naslednji vikend bom spet preživel na faxu. :angry:

@Andrej: A si že zrihtal motor, si bil s svojim na zboru?

@Barth: S tistim "enako" sm mislu, da tud jaz nisem nič več na motorju (ni blo cajta odgovarjat)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BAMATO, kaj si že prodal, ali tudi ti nimaš časa se furat?

Zame je za letos sezona končana, ker močno dvomim, da bom imel vsaj 1 dan časa kamorkoli skočit. Bomo vidli, do 15.9. počakam z odjavo registracije.

:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v petek sem se kratko zapeljal do kočevja.. srečal enih par R6, verjento med njimi tud tebe Virko.

včerej smo bli z bad pitom v ilirski na zboru, imeli kar srečo da nas ni zmočilo, no, vsaj ne do ljubljane na povratku ;)

v petek gremo pa na kočevske medvede (zbor).

LP.

Saj najbrž smo se res srečali. Mi smo šli proti Kočevju, ti si šel pa že nazaj.

Mi gremo tut v Kočevje enkrat v petek popoldne. :) Če bo vreme, potem z motorjem, če bo pa "slučajno" dež pa z avtomobilom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bamato, ja v soboto sem bil s svojim. Motor je zrihtan z izjemo desne plastike, ki je potrebna ličarske obdelave in pa kufra oz. nosilca. Mi je pa zdajle škoda dat rihtat, ker se je ravno vreme malo popravilo, tako da bi znal bit september eden lepših mesecev za motor (avgust in julij ziher nista bla).

V soboto nas je pralo le od LJ do Ivančne (cca. 15 min) oziroma bad pita verjetno do NM. Ni bilo krize, usnje je zdržalo in ni premočilo.

Za naslednji vikend smo se menili da bi šli mogoče prespat v Kočevje, da lahko tudi kako pivo več pade brez "škode na udeleženem vozilu" oz. brez dodatnih kazenskih točk :lol1:

Virko, katere barve R6 pa imaš? Dva stalno videvam po nm, ki se vozita skupaj, eden z rdečo in eden z modro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BAMATO, kaj si že prodal, ali tudi ti nimaš časa se furat?

Zame je za letos sezona končana, ker močno dvomim, da bom imel vsaj 1 dan časa kamorkoli skočit. Bomo vidli, do 15.9. počakam z odjavo registracije.

:SS

Vozim se nič, ker enostavno ni cajta, več al manj zarad študija.

Prodal še nism. Kličejo sicer neki, sam noben nč reče, še to ne da mam previsoko ceno :eek: :lol1:

A se je kolega že odloču, če bo kovček nabavu. Ostali so mi sam še nosilci. Plata in kovček sta prodana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bamato, ja v soboto sem bil s svojim. Motor je zrihtan z izjemo desne plastike, ki je potrebna ličarske obdelave in pa kufra oz. nosilca. Mi je pa zdajle škoda dat rihtat, ker se je ravno vreme malo popravilo, tako da bi znal bit september eden lepših mesecev za motor (avgust in julij ziher nista bla).

V soboto nas je pralo le od LJ do Ivančne (cca. 15 min) oziroma bad pita verjetno do NM. Ni bilo krize, usnje je zdržalo in ni premočilo.

Za naslednji vikend smo se menili da bi šli mogoče prespat v Kočevje, da lahko tudi kako pivo več pade brez "škode na udeleženem vozilu" oz. brez dodatnih kazenskih točk  :lol1:

Virko, katere barve R6 pa imaš? Dva stalno videvam po nm, ki se vozita skupaj, eden z rdečo in eden z modro.

Res je, rihtat bo cajt pozim, pa še kak fičnik se bo dalo našparat.

Kot sem že rekel, bom vikend preživu v LJ na faxu in to brez pive, no ja nikol se ne ve :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BAMATO, nimam pojma ali je kaj kupil, mislim pa da ne in da se mu niti ne mudi preveč. Dal sem mu tvoje kontakte, ampak verjetno se ni odločil, zakaj ne, pa ne vem. Res pa je, da se je prek kratkim komaj izprsil za motor, pa tud sezona gre h kraju in bo imel celo zimo časa razmišljat kaj bi rad. Mu bom omenil, da imaš še nosilce.

Vikende pa sedaj tud jaz preživljam študijsko v LJ in poskušam tudi brez piva (zato pa skoraj ni večera brez buteljke kakega vrhunskega vina :D ). No, če bo zelo hudo in boš rabil kak pir pa poklič, ti bom delal družbo.

:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!