Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Dolenjska


andrej

Priporočene objave

Z gorenjsko sekcijo smo bli v soboto na morju (via lokalne ceste - Štanjel), potem pa še na motozboru na Bledu. Nabralo se je skoraj 600 uživaških km.

Tule vam pošiljam par fotk da boste vedel kaj ste zamudli, pa v opomin da se ne odjavlja že septembra :naughty: :naughty:

post-47-1128322675_thumb.jpg

post-47-1128322682_thumb.jpg

post-47-1128322688_thumb.jpg

post-47-1128322694_thumb.jpg

post-47-1128322698_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he, v soboto mi je uspelo združit trgatev in motoriziranje po dolenjski in beli krajini. :yea1: Dobra stran dneva je bila, da so se očitno tudi policaji odpravili na trgatev, ker jih ni bilo na cesti - še dobro, ker je moja guma po sredini že brez profila. :wacko:

Ta teden gre motorin še na servis, potem pa takoj odjava in R.I.P. za to leto. :cry: Ni druge, v zadnjih 2 mesecih sem naredil cca 250 km - jebemtivednonoveinnoveštudijskeobveznostipredavanjainizpite :SS

Andrej, cool slikce - ma ti kar zavidam take lepe furce

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

prevoz z avtobusom se organizira (gl. temo moto dogodki), ampak za varianto sobota. Jaz nameravam iti v četrtek ali petek (če ne pride kaj vmes), ker je takrat gneča manjša - tako na salonu, sploh pa na cestah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prevoz z avtobusom se organizira (gl. temo moto dogodki), ampak za varianto sobota. Jaz nameravam iti v četrtek ali petek (če ne pride kaj vmes), ker je takrat gneča manjša - tako na salonu, sploh pa na cestah.

Interesantno!

Malo sem pogledal na njihovo uradno stran, pa ne vidim nikjer cen za ta motoshow :hmm:

Drugače pa sem zainteresiran, vendar moram preveriti, kako mi sledijo izpitni roki in predavanja ter kake so možnosti, da dobim kak dan dopusta (po pravic povedano - ne kaže najbolje).

A imaš že poln avto?? (predvidevam, da ne misliš it z motorjem)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Interesantno!

Malo sem pogledal na njihovo uradno stran, pa ne vidim nikjer cen za ta motoshow  :hmm:

Drugače pa sem zainteresiran, vendar moram preveriti, kako mi sledijo izpitni roki in predavanja ter kake so možnosti, da dobim kak dan dopusta (po pravic povedano - ne kaže najbolje).

A imaš že poln avto?? (predvidevam, da ne misliš it z motorjem)

Cena karte je 16 EUR/osebo, ali 10 EUR skupinska/osebo. V skupini mislim da jih mora biti najmanj 10 + 1 vodič, ki dobi karto zastonj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim it z avtom in so še prosta mesta, tko da ko preveriš glede dopusta in izpitov le sporoči. LP!

andrej, a že veš kateri dan boš šel - četrtek ali petek??? Datum mi krasno pade med izpite, uredit moram le še dopust za ta dan, zato bi moral natančno vedet dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in dekleta iz dolenjske motosekcije!

Obeta se lepo vreme in če se boste kej vozil okol se oglasite v ponedeljek 31.10 po 15:00 uri v Clubhouse Firestarter Krško na Halloween party!

Poudimo lahko kuhano vino(pa tudi nekuhane sokove :D ), chilli, kostanj, pa igre, druženje,....

Zemljevid najdete tudi na www.firestartersmc.com

Dobrodošli!

IXS :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za povabilo! Če bo le vreme zdržalo pridem okoli.

p.s. madona, bo treba novembra gume menjat če bo šlo vreme tko naprej.. tega pa nisem navajen ;)

Popravljeno . Popravil andrej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao :slap: :slap: :slap: jaz sem ga pa ravno odjavil :wacko:

Ma, sej itak ni časa :cry: pa tud na gumi že platno gleda ven.

:fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bil zloben bi sproti slikal vsako vožnjo pa tlele objavljal...

no, mogoče pa bom ;)

btw: tud jaz mam tolk dela, da se ne vozim kej dost... ampak ko pa se pa paše :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bil zloben bi sproti slikal vsako vožnjo pa tlele objavljal...

no, mogoče pa bom ;)

btw: tud jaz mam tolk dela, da se ne vozim kej dost... ampak ko pa se pa paše  :OK:

Ti kr braz slabe vesti slikaj in popaj :) Za dušo bo tud to dobro :OK:

Jst mam že cca 2 meseca odjavljen motor, žal upravičeno, ker se v nobenem primeru ne bi vozil skoraj nič, tud če bi bla tablca še gor. Sem računal, da letos zaključim s študijem za "vse večne čase", tako da drug let ne bo problem čas, ampak samo še dnar :D , pa trenutno razmišljam o nadaljevanju, upam da me bo minilo :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bamato, te popolnoma razumem - jaz sem imel zadnje 3 mesece prijavljen motor samo za usranih cca 500 km - čakal pa sem zgolj zato, da bi našel čas, da ga še letos peljem na servis. To sem naredil kak teden nazaj in ga takoj odjavil. :wacko:

Tud jaz sem si poleg magisterija letos nakopal še dodaten študij, zato me čas zdaj tako zajebava. Jebat ga, bodo pa tolarčki nekoč kaj bolj v izobilju. .)

:fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. . . .  Jebat ga, bodo pa tolarčki nekoč kaj bolj v izobilju.  .)

:fredy:

That`s the point

Si se pol odloču za tisto izobraževanje, ki si ga omenjal na Malencah?

Men so pa dal zdele možnost vpisa na dr. študij brez izdelave mag naloge, vsi izpiti in članka narjena, trako de me kr mika, vprašanje je sam kaj in kdaj bom kaj imel od tega, razen višje dipotrije in manj las :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!