Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Dolenjska


andrej

Priporočene objave

That`s the point

Si se pol odloču za tisto izobraževanje, ki si ga omenjal na Malencah?

Jep, odločil. Bomo videli kaj bo iz tega. Sicer je zgolj enoletni študij za pridobitev licence, ampak je bilo treba zaradi tega odložit na stran magisterij za 1 leto, kar pomeni, da sem za naslednje 3 leta za knjigam. :book:

jaz ti svetujem, da vpišeš dr, ker če bo več penezov, bo tudi več možnosti za lepotnega kirurga v ZG, tako da lahko popraviš plešo in dioptrijo. :lol1: joke

Predlagam, da se vsaj pred novim letom dobimo na kaki pijači, da ne bo ta forum postal edino sredstvo komunikacije (nekabudebaremjednopivo). Kaj CBRko nisi prodal??

:fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem tud za kako pijačo - brez diskriminacije - vabljeni vsi ne glede na odjavo motorja ;)

p.s. torej si lahko obetamo prvega dr. na motosvetu? :worship:

Popravljeno . Popravil andrej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

btw, bamato, kako gre prodaja Honde?

jaz sem nekaj razmišljal o FJR, pol me je pa minilo ko sem videl da s prodajo bi od sept. lani zgubil cca. 250kSIT na vrednosti motorja..

pol je pa FJR še zasedla zadnje mesto na testu športturerjev (zmagal je bemfl RT), me je pa sploh minilo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz ti svetujem, da vpišeš dr, ker če bo več penezov, bo tudi več možnosti za lepotnega kirurga v ZG, tako da lahko popraviš plešo in dioptrijo.  :lol1:  joke

Na to pa nisem pomislil :hmm: , sploh pa pod čelado ne bo noben pleše vidu, dioptrijo bomo pa že popravl :lol:

Na pivo bi blo fajn it :D

Še nisem prodal, trenutno mi en vztrajno ponuja 1.2 mioSIT, kje je kak tak tip, k tvoj kolega, ki je dal letos za 99l 1.3 mioSIT, pa še mal podrajsano :( .

OK, se bomo probal pred novi letom kej dobit.

@Andrej: Koliko bo okvirni strošek za izlet, če se še jaz pridružim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem nekaj razmišljal o FJR, pol me je pa minilo ko sem videl da s prodajo bi od sept. lani zgubil cca. 250kSIT na vrednosti motorja..

Mene tud držalo, mene tud minilo. Razlog: CASH (too much), ampak mi je FJR še zmeraj špica. Bomo še malo počakal, potem pa izbiral med BMW in kakim BMW-KILLERjem

:rolleyes:

PS: pi**** ampak res letos ful padajo cene motorjem, po moje je prišlo do realizacije tega time laga, ko so vsi kupovali nove motorje ko nori, ker rabljenih niti ni bilo za dobit, zdaj pa se je obrnilo 2 leti in vsi prodajajo kot nori in pričakujejo ful visoke cene. Sem kar za nekaj primerkov slišal, da ne morejo prodat.

Popravljeno . Popravil Barth
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Andrej: Koliko bo okvirni strošek za izlet, če se še jaz pridružim?

Pogledal nazaj, da je to v Milanu. Letos sem bil s svojim avtom malo pred Milanom (gor in dol 960 km v enem dnevu). Mislim, da lahko do Milana računamo strošek prevoza bencin+cestnine okol 25 kSIT. Cestnine so me pršle skor tolk kot bencin. Nekje na netu ti pa tudi vse to izračuna.

Popravljeno . Popravil BAMATO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da strošek ne bi smel bit visok, če nas gre 3 ali več.. ko smo hodil v kolegi v Munchen (do Salzburga je cestnina kar draga: Karavanke, Tauerntunnel,...), je prišlo na osebo cca. 10 kSIT (cestnina+bencin+malca ;).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Glede izleta v Milano naslednji petek, 18.11. smo trenutno fiksno dogovorjeni:

- Andrej

- Barth

- Brane

- Cimpe

torej je to že en poln avto.

Interesenta sta poleg tega še dva, plus Bamato - kako je s tabo? Zgleda da bomo šli z dvema avtoma tako da je še prostor.

LP.

Popravljeno . Popravil andrej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede izleta v Milano naslednji petek, 18.11. smo trenutno fiksno dogovorjeni:

- Andrej

- Barth

- Brane

- Cimpe

torej je to že en poln avto.

Interesenta sta poleg tega še dva, plus Bamato - kako je s tabo? Zgleda da bomo šli z dvema avtoma tako da je še prostor.

LP.

Ostajam sam interesent :( , glih zaposlil so me, končno, plus tega bom drug teden še zarad faxa en dan odsoten, tako da je problem z dopustom.

Ja nč, bom pa sam slikce občudoval, pa ne pozabte slikat bistva :huh: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Andrej, se v ponedeljek dogovorimo kaj bolj konkretno prek PM.

Šoferja imamo določenega???? Zaradi mene lahko tudi jaz peljem, ampak bi moral čimprej vedeti, ker če ne bo drugi teden moj avto na servisu.

Če bo kar koli nujnega pred ponedeljkom zjutraj ---> SMS

Zdaj pa šibam na martinovanje - LJ je čisto prazna, so že vsi šli :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Celi dolenjski sekciji tud jaz želim v letu 2006 čim več kilometrov. :yea1:

:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

OJ dolenjska sekcija! To je bl interno vprašanje, mogoče že kje piše ampak nism najdu.

Kakšno je stanje glede moto klubov na dolenjskem?

a jih je velik?

Kje so?

Pogoji članstva, ugodnosti, Kateri so najboljši, Js sem drgač iz šentjanža(MED SEVNICO IN TREBNJEM)

A se sploh je smiselno včlanit?

a je dosti asktivnosti...

Sem še bl nov pa me zanimajo za nekatere morda jasne zadeve.

Hvala za morebtno pomoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Trebnjem sta dva in sicer:

MK Trebnje

MK Kamerad.

Bigi, kdaj bomo motorček registriral ?? Kaj je tisto o podražitvi zavarovanja res ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je, sem vidu že pri 2 zavarovalnicah cenik :)

Hmm, zdajle sem šel na informativni izračun zavarovalnice Triglav, pa mi pokaže znesek 95.000,00 SIT za 600 ccm motor .... Lani mislim da je bilo okrog 88.000,00 SIT ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marca, meni se ne spremeni veliko.

Jaz sem tut računal na on-line informativnem izračunu, pa mi pokaže ceno 95.000 SIT.... Nekaj se je govorlo da bo celo za 60.000 SIT dražje, pa zgleda da ne bo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tut računal na on-line informativnem izračunu, pa mi pokaže ceno 95.000 SIT.... Nekaj se je govorlo da bo celo za 60.000 SIT dražje, pa zgleda da ne bo :)

Čakj, da bo prišel 15 januar, potem bo pa drugač.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!