Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Dolenjska


andrej

Priporočene objave

Ej Virko, kaj je kaj s tole stranjo http://www.mk-trebnje.tk, a ne bo nč novga pod AKTUALNO? :BUA:

Kdaj bo letos blagoslov v Mirni Peči?

lp,

Andrej

Hja, na žalost jaz objavljam samo stvari, ki mi jih posredujejo, tako da ko bo kaj novega, bo na strani.

Letos ne vem še čisto točno kdaj bo blagoslov. Vas obvestim, ko izvem.

A mogoče veste kje je Malkovec??? :?

ČE ne pa če boste vidl :grim Spomlad ko se bo ogrel d ne bo več snega vas z veselm povabm na deci :OK:

Vemo vemo, kje je :) ;)

To bo pa verjetno točno zidanca pr enem ovinku mau na hribčku, nekajkrat sem se peljem iz Zbur proti Mokronogu in so bli tam vedno eni promet opazujoči motoristi na pavzi, ki so nas radi pozdravljali :yea1: :? :)

Ja, tam sem jih tudi jaz dostikrat videl :) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj dolencev se nas že okvirno dogovarja za en večji prvomajski izlet (tam za okol 7 dni bi šli). Destinacija pa sta zaenkrat dve varianti: Korzika ali pa Balkan Tour. Bom obveščal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm tole bi pa tud jst šel, mam glih počitence takrat. Če bo le motor v stanju da bo zdržal 7dni :) in če bo kej denarca. No pa seveda če lahko grem z vami :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj dolencev se nas že okvirno dogovarja za en večji prvomajski izlet (tam za okol 7 dni bi šli). Destinacija pa sta zaenkrat dve varianti: Korzika ali pa Balkan Tour. Bom obveščal!

Andrej, predlagam, da se slišmo v petek, potem pa odvisno od situacije dogovorimo še kak meeting, da določimo destinacijo in datume. Bo treba dopust čim prej rezervirat, da ne bo kasneje kakih zadržkov s strani šefov.

Še moja preferenca: Korzika (hitro do trajekta - po Korziki ležerno)

ALI pa južni Balkan (malo severne Grčije, malo Bolgarije in tranziti čez Srbijo ter nazaj čez Makedonijo-Albanijo-Dalmacijo oz. obratno).

lp :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče veste kje je Malkovec??? :?

ČE ne pa če boste vidl :grim Spomlad ko se bo ogrel d ne bo več snega vas z veselm povabm na deci :OK:

Ej Garfield, če maš zidanco v Malkovcu, pa če si iz Tržišča, pol bi se pa lahk poznala?! Če je ona Honda tvoja pol te ne poznam... Js sem iz Šentjanža.

No vglavnem lep pozdrav vsej Dolenjski sekciji, upam da se bomo kej kmal skup pelal...javite

Dolenjska sekcija lep pozdrav! :worship:

Jaz in moji kolegi (2 ali 3 je) imamo plan (še zdaleč nič dokončnega glede relacije itd.)it za prvomajske po balkanu nekje do splita, lahk tud dlje. Lahko se pa skupi zmenimo ker vidim da imate podobne plane. No vkolikor smo pripravljeni sprejemat kompromise, se vsekakor lahko kaj zmenimo. :OK:

Kolk vas pa je resnih za nekje 5-7 dni, za okrog 1. maja?

Lp, Ni3ous

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Garfield, če maš zidanco v Malkovcu, pa če si iz Tržišča, pol bi se pa lahk poznala?! Če je ona Honda tvoja pol te ne poznam... Js sem iz Šentjanža.

...

Hm :hmm: ... Jst mam hondo nsr :) ... Jst iz sentjanža ne poznam nbenga motorista (še ne). Hm če je u profilu tist tvoj motorček :kva2: Drgač pa k sma že tko bliz greva lahk na kako pjačo km de se bolje spoznava :photo: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm :hmm: ... Jst mam hondo nsr :) ... Jst iz sentjanža ne poznam nbenga motorista (še ne). Hm če je u profilu tist tvoj motorček :kva2: Drgač pa k sma že tko bliz greva lahk na kako pjačo km de se bolje spoznava :photo: B)

Lahko! Se zmenmo kak vikend, ker med tednom delam v Lj. Tist virago na sliki ni moj, bi pa rad da moj virago nekak tako zgleda ko ga predelam, ko bo gnar :) . V šentjanžu je drgač ene vsaj 6 motoristov...

Včas grema s frendom iz tržišča na kako vožno(holc). Ga poznaš? On ma CBRko.

Se vidmo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko! Se zmenmo kak vikend, ker med tednom delam v Lj. Tist virago na sliki ni moj, bi pa rad da moj virago nekak tako zgleda ko ga predelam, ko bo gnar :) . V šentjanžu je drgač ene vsaj 6 motoristov...

Včas grema s frendom iz tržišča na kako vožno(holc). Ga poznaš? On ma CBRko.

Se vidmo :OK:

Uno plavo cbr 600 rr :wub: Vem kjer je, sm poznam ga pa ne... Ko se bo ogrel se bomo kj zmenil pa bomo šli skup se mal furat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uno plavo cbr 600 rr :wub: Vem kjer je, sm poznam ga pa ne... Ko se bo ogrel se bomo kj zmenil pa bomo šli skup se mal furat :OK:

OK!!!! :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe....frenki.....itak da se ...

kje si ti kej....

sploh te ni nč vidt...ne vem kva je to..

jst sm tut zdej motor zamenu...sm na naked prešaltu:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Barth s kje pa si če smem prašat?

Za prvomajske bi šel zraven, če gre še kak od meni poznanih. Muhc si za? :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frenki...kawasaki z 750 mam zdej....

ej ne morem it... nimam čist nč keša...pa še jakno pa hlače moram druge nabavt...

....tko da... :) ..kdaj drugič:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk pa tak izlet približno finančno znese?

Mogoče še to, kako je z prtlago?

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Finančno.. še ni planov, odvisno predvsem od tega kam sploh gremo ;)

Prtljaga... kakega kombi prevoza ne bo, če to misliš, tko da prtljago si vsak nese sam, kolikor pač spravi na motor ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno se vidi kdaj je dolenjska sekcija aktivna: ko ni dela v vinogradu al pa ko v zidanci zmanjkuje cvička :P :P

heeeeeec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!