Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Dolenjska


andrej

Priporočene objave

točno se vidi kdaj je dolenjska sekcija aktivna: ko ni dela v vinogradu al pa ko v zidanci zmanjkuje cvička :P :P

heeeeeec

V zidanci je vedno dovolj cvička :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Barth: a si ti med zagretimi vinogradniki, da ti gre že rezanje in vezanje po glav :D

Pr nas se cviček še dobr "ulegu" ni!

Trenutno se motor pripravlja na novo sezono, če bi bla tablca gor bi se šel danes sigurno zapelat, sonček +4stC, kaj češ boljšga sred zime :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sonček, -5, lep pogled na okoliške vršace, speglano progo, napiljene slalomke in seveda, čim manj nadležnih redarjev na smučišču :D

da je pa turna fura, je pa že kičasto :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Barth: a si ti med zagretimi vinogradniki, da ti gre že rezanje in vezanje po glav :D

Pr nas se cviček še dobr "ulegu" ni!

Ma ne, jaz samo pravim, kaj je treba zdaj delat v vinogradu, za delo pa imamo fotra doma. :D

Pr nas pa delamo na tem, da cviček čim bolj pogosto ''uležemo'', če ne več, pa vsaj po deci ali dva. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Misty: maš prav ampak vikend smučanje je že kar rutina ratala, tako da počas primankuje mešance sončka + vonja po bencinu :naughty: , na sporedu sta še dva tekmovanja in 1xavstrija pol pa upam da nam bo vreme naklonjeno

@Barth: se kar pridružujem napisanem, podobno pri nas, le pazi da cviček tebe ne uleže .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opa, tekmuješ? :OK:

nism vedel, kje in v čem pa to?

s vinogradom in cvičkom sem vas pa sam mal zbudit hotu, ker vem da na to padete :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misty, ja hvala, ker si me spomnil na vinograd pa cviček. :angry: Sem zadnje čase ful zaposlen, pa sem kar malo abstinenta ratal. Sedaj, ko si me spomnil, pa me je začelo trest :kva2: in mislim samo še na to, kako bom šel čez vikend spet v klet na pokušine. :drunk:

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opa, tekmuješ? :OK:

nism vedel, kje in v čem pa to?

s vinogradom in cvičkom sem vas pa sam mal zbudit hotu, ker vem da na to padete :P

Ops, ni tako hudo, to je bolj "vaška" liga. To so tekmovanje v veleslalomu, v KS imamo, nek cvičkov pokal in še na delavskih športnih igrah. Tolk da je mal adrenalina, brez ne gre :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav še od enega dolenskega riderja!Upam da se bomo tut v naslednji sezoni srečevali na cestah po dolenjski :OK:

ŽELIM PA VAM ČIM VEČ LEPIH IN VARNIH KILOMETROV V SEZONI KI PRIHAJA

Vidim da se pogovarjate za prvomajski izlet, kakšni je plan destinacije in za kolk dni bi sli?Ce bo se kaj prostora takrat na cestah bi tut js rad sel zravn :yes:

Popravljeno . Popravil zigaspy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvomajski je še v povojih - v kratkem potekajo intenzivna pogajanja in dogovarjanja.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:drunk: V dolini tihi je vasica malaaaaaaaa... :whistle:

Hehe če že vabiš v zidanco, bom pa še js prišel da ne boste spil preveč cvička :D

Sam pridem do tržišča kr naprej niam pojma :)

Popravljeno . Popravil zigaspy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo bo šel kaj na blagoslov motoristov v Mirni Peči ?

Bi bilo lepo, če bi se zmenili recimo v Trebnjem in gremo potem skupaj proti Mirni Peči ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo bo šel kaj na blagoslov motoristov v Mirni Peči ?

Bi bilo lepo, če bi se zmenili recimo v Trebnjem in gremo potem skupaj proti Mirni Peči ;)

Če je štart iz Trebnega sm pa js 100% ZA :yes:

Popravljeno . Popravil zigaspy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je štart iz Trebnega sm pa js 100% ZA :yes:

Super. Potem se bomo pa malo pred tem zmenili kdaj in kje se dobimo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo bo šel kaj na blagoslov motoristov v Mirni Peči ?

Bi bilo lepo, če bi se zmenili recimo v Trebnjem in gremo potem skupaj proti Mirni Peči ;)

Ker datum pa nj bi to blo?? :?

Če se dobimo u trebnem grem tut jst :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frenki...kawasaki z 750 mam zdej....

ej ne morem it... nimam čist nč keša...pa še jakno pa hlače moram druge nabavt...

....tko da... :) ..kdaj drugič:)

oooo muhc vidm da si na neked prešaltal, :OK: mi se pa tud že lep čas nismo videl,;nazadnje mislm da za simitov 18 brzdej.

enkrat letos sva se dogovarjala za eno vožnjo(s simonom),pa je bla že sezona na psu,tako da bi blo fajn, da se kje letos dobimo in kako turo užgemo...

lp tomaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, sm že jst Simija hecal da se gremo pelat. Sam da se mal odgreje.

Ko smo pa že pri cvičku, se bomo pa še pr men oglasil na kak deci dva, pa en biljard :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja se bomo zmenil ne...

oooo muhc vidm da si na neked prešaltal, :OK: mi se pa tud že lep čas nismo videl,;nazadnje mislm da za simitov 18 brzdej.

enkrat letos sva se dogovarjala za eno vožnjo(s simonom),pa je bla že sezona na psu,tako da bi blo fajn, da se kje letos dobimo in kako turo užgemo...

lp tomaž

ej sorry ampak ne morem se spomnt kater tomaž si :?

dej mal pomagi:)

ajd lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja se bomo zmenil ne...

ej sorry ampak ne morem se spomnt kater tomaž si :?

dej mal pomagi:)

ajd lp

recimo ,da je bil simi nekoč moj svak :rolleyes: ,a to kej pomaga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

recimo ,da je bil simi nekoč moj svak :rolleyes: ,a to kej pomaga?

Hehe... no al sm pomislu tut nate...samo takrat nisi ti mel motorja.... :)

In drugač? Kako? Kašn bike si pa kupu?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaenkrat je še comet 650 v garaži :fredy: ...,je pa v planu enkrat aprila plastičar (aprilia oz.suza) bomo vidl ,odvisno od financ...

no ,ko bo kaka otvoritvena vožnja na obzorju se pa vidmo,in užgemo eno turo ;)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaenkrat je še comet 650 v garaži :fredy: ...,je pa v planu enkrat aprila plastičar (aprilia oz.suza) bomo vidl ,odvisno od financ...

no ,ko bo kaka otvoritvena vožnja na obzorju se pa vidmo,in užgemo eno turo ;)

lp

Otvoritve na vožnja je že bila, z Garfildom sva sla do pivnice As na en čajčk :D

Če ste dons slišal kako policijsko sireno v Trebnjem, je blo to tkt k so glih mene ustavlal :slap:

Za nadalnje otvoritvene vožnje povejte, se vam pridružim :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!