Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Dolenjska


andrej

Priporočene objave

BAMATO: pazi se mistyja! on bi rad sprobal kako se šalta brez sklopke :naughty: :naughty:

...

:eek:

tega pa jest ne počnem ...

no ja, morda, na pisti ...

sicer pa, to se nobenga kawasakija ne upam brez sklopke šaltat, že tko preveč čudno ropota use skup :P ni to honda

...

Tud za kako testno z obvezno uporabo sklopke in z ustreznim nadomestnim dvokolesnikom, se bo dalo zment :grrr

...

:wub:

a u rdeče gre pa lahko? O:-)

heeeec

veš da tujih motorjev ne tiščim, se vidlo to na mobiju, si me z mojo pustu odzad, res pa je da je bla FSka zakon :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najverjetneje. :hmm:

A greš z nami?

Če ne bi blo za prvomajske bi še verjetn šlo, tako pa ne ne bo nič <_< , za tovrstne praznke mam ponavad drugačne plane!

:eek:

tega pa jest ne počnem ...

no ja, morda, na pisti ...

sicer pa, to se nobenga kawasakija ne upam brez sklopke šaltat, že tko preveč čudno ropota use skup :P ni to honda

:wub:

a u rdeče gre pa lahko? O:-)

heeeec

veš da tujih motorjev ne tiščim, se vidlo to na mobiju, si me z mojo pustu odzad, res pa je da je bla FSka zakon :D

nč ne bom reku :angry: :P

u rdeče se pa še jst ne upam

ja sej prou da si bil prizanesljiv do moje F-ke, ker ni bla navajena takih tišačov ko si ti :grim

Sem glih s terena, sem spet mularijo in stare mame z blueninjo nerviral po vasi :whistle:

Zdej pa do aprila nič več :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Sem glih s terena, sem spet mularijo in stare mame z blueninjo nerviral po vasi :whistle:

Zdej pa do aprila nič več :angry:

ja itak, sej še sam sebi ne verjameš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri sm se mal po mestu zapeljal, mal se mi je tut Andrej pridružil. Priznam da so občutki božanski, refleksi pa čist zakrneli, tko da pazte ko boste spet zalaufal. Zadna guma rada spodrsuje, ker je še premraz, ja pa tut zato ker je čist fuč. Dvakrat preverte če ste spustil tačko, jst sem ga včeri kr po tleh vrgu, no zadn trenutek sm ga ujel, mal se je na tla naslonu, ni blo panike razen za moj križ.

Jutri gremo spet mal, če bo lepo vreme, pa če ne bo mačka...... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je dolenjci. Črnomelj 14stopinj. Jutri pa podobno.

UUu ce je pa tok toplo se grem pa se kopat dol na kolpo :D Ja js grem ju3 do VINICE, grem tko čez Črnomelj pa se lohk kje ustavm, če bo na poti kak motorist .)

Popravljeno . Popravil Zigc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sezono smo danes otvoril :OK: Prijetnih 14 stopinj, tako da je bla vožnja v užitek tud v kavbojkah (se mi ni dalo lesti v leder).

post-47-1140364769_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil andrej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem, nisem še nikol vozil BMWja

tist je bilo bolj v fori rečen

PS: jest tud danes naredu 15 km na cesti

na števcu pa kazalo max. 88 km/h :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem, nisem še nikol vozil BMWja

tist je bilo bolj v fori rečen

PS: jest tud danes naredu 15 km na cesti

na števcu pa kazalo max. 88 km/h :naughty:

A si mogoče števc odklopu? ;)

Ali pa je honda v okvari? :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr

yamaha ma na km/h števec vezano temperaturo motorja - da se bolje vidi :P

hitrosti sploh ne prikazuje B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kaj je dolenjci, a ste vsi v vinogradih. A se dober reže.

Imam en predlog. Ko bomo vsi obrezal, zakurmo rzino, pa bo takoj pomlad.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je dolenjci, a ste vsi v vinogradih. A se dober reže.

Imam en predlog. Ko bomo vsi obrezal, zakurmo rzino, pa bo takoj pomlad.

Bigi, ko boš zažigal povej, pa ti pridem pomagat ;) ... bomo še mal natočil ;) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bigi, ko boš zažigal povej, pa ti pridem pomagat ;) ... bomo še mal natočil ;) ;)

Ti najprej je treba obrezat, Smo, da to sranje mal skopni, sicer ga pa še eno furo za konec tedna napovedujejo.

Je pa res, da sem curot dolzan kišto pira, a je kej reku?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če tu govorite o dolenjcih saj smo imeli dober klub MK Novo mesto Pa so tapametni, naredili več slabih klubov namesto,da bi imeli enega dobrega ostalo nas je samo še par zvestih članov. Dobivamo se vsako nedeljo v Valenciji nad Šparom v Žabji vasi ob 10 uri dopoldan. Zdaj ko še ni pravega vremena,popijemo kavico in kakšno rečemo,ko pa bo vreme se bomo tu dobivali z motorji in jo kam mahnili. Vsi motoristi dobrodošli,šminkerji in bleferji pa se naj vozijo po mestu.Nasvidenje 17.04.06 v Mirni peči na žegnanju. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti najprej je treba obrezat, Smo, da to sranje mal skopni, sicer ga pa še eno furo za konec tedna napovedujejo.

Je pa res, da sem curot dolzan kišto pira, a je kej reku?

Pa to ni res. Dons spet nekaj sneg naletava :( Kaj res še ne bo konec te zime !!! :( :kva2:

Aja, za kišto pive ni pa nič rekel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če tu govorite o dolenjcih saj smo imeli dober klub MK Novo mesto Pa so tapametni, naredili več slabih klubov namesto,da bi imeli enega dobrega ostalo nas je samo še par zvestih članov. Dobivamo se vsako nedeljo v Valenciji nad Šparom v Žabji vasi ob 10 uri dopoldan. Zdaj ko še ni pravega vremena,popijemo kavico in kakšno rečemo,ko pa bo vreme se bomo tu dobivali z motorji in jo kam mahnili. Vsi motoristi dobrodošli,šminkerji in bleferji pa se naj vozijo po mestu.Nasvidenje 17.04.06 v Mirni peči na žegnanju. :beer2:

Super, potem se bomo pa kdaj tudi Trebanjci oglasili na vašem srečanju v nedeljo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa to ni res. Dons spet nekaj sneg naletava :( Kaj res še ne bo konec te zime !!! :( :kva2:

Aja, za kišto pive ni pa nič rekel :)

Kišto bomo urihtal, ko bomo zares zaštartal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi motoristi dobrodošli,šminkerji in bleferji pa se naj vozijo po mestu.Nasvidenje 17.04.06 v Mirni peči na žegnanju. :beer2:

Kakšne pa imate kriterije za šminkerje in bleferje? :hmm:

:fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne pa imate kriterije za šminkerje in bleferje? :hmm:

:fredy:

Ja, to tut mene zanima, k ne vem, da ne bom šminker izpadu !?!

Drugač pa sem se dons do Žužemberka zapeljal, je blo kr mraz (+7 stopinj), v roke mal zebe, jutri pa bo menda mal topleje, čakam da se kdo pridruži !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!