Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Dolenjska


andrej

Priporočene objave

Ja, to tut mene zanima, k ne vem, da ne bom šminker izpadu !?!

Drugač pa sem se dons do Žužemberka zapeljal, je blo kr mraz (+7 stopinj), v roke mal zebe, jutri pa bo menda mal topleje, čakam da se kdo pridruži !!

Če se bos ju3 vozil kaj čez Trebnje, mirkaj da se ne zaletiva :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se bos ju3 vozil kaj čez Trebnje, mirkaj da se ne zaletiva :closedeyes:

Po desni voz, pa ne bo panike, poleg tega pa se bom sedaj, ko je tko mraz še bolj počas vozil. Pa tazadna guma je čist adijo, tko da real slow ! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem včeraj utekal novo XTjko na relaciji Šentjernej - Žužemberk. Moj fazer je pa žal še neregistriran zaradi pomanjkanja časa in prihajajočih izpitov. Vsekakor pa bo nared za Črno Goro, še prej pa za Mirno Peč. :OK:

General, koliko si že letos naštel kilometrov? Če se prav spomnim si bil celo zimo zunaj. :D

:fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerej sva šla z generalom en krog po stari cesti do Rake, pa KK, pa čez Kostanjevico nazaj. Kar nekaj motoristov, pa dovolj toplo :OK:

Danes je pa sploh (končno) spomladansko vreme!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo da se tud kej pr dolenjcih dogaja :)

V NED srečal nekaj motoristov, dva na istem motorju celo brez čelade . . . jaz bil pa v adidas obutvi na špancirju .)

Andrej: imaš že ali si mel ves čas registriran motor, al BMW-ja sprehajaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Juhuhu, jst mam novo zadno gumo gor, šele zdej vidim kako je bla tastara zgonena, totalka, ko smo jo dol dal je bla pol lažja od ta nove, ker jo je že pol falilo. Jst sm v nedeljo naredil še en krog Kočevje, Stari Trg, Črnomelj, Metlika, NM. Od Starega Trga do Črnomlja je blo še meter snega ob cesti. Belokranjcev pa polno na motorjih, je dol skoz kako stopinjo več kot pr nas.

Barth, kje pa si doma? Čigava pa je XT-jka?

Modela brez čelade pa sva tut midva z Andrejem vidla na Cikavi, ful gas mimo, kako sploh vidi kje se pele?

Se kje dobimo za vikend če bo lepo?

Lahko bi mal na primorsko uletel!

Ajd.

Aja še to, Kovačič iz Zg. Vrhpolja mi je dal 17 % popusta na keš za gumo, tok da veste !

Men se zdi to zelo OK. Kva vi pravte ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Juhuhu, jst mam novo zadno gumo gor, šele zdej vidim kako je bla tastara zgonena, totalka, ko smo jo dol dal je bla pol lažja od ta nove, ker jo je že pol falilo. Jst sm v nedeljo naredil še en krog Kočevje, Stari Trg, Črnomelj, Metlika, NM. Od Starega Trga do Črnomlja je blo še meter snega ob cesti. Belokranjcev pa polno na motorjih, je dol skoz kako stopinjo več kot pr nas.

Barth, kje pa si doma? Čigava pa je XT-jka?

Modela brez čelade pa sva tut midva z Andrejem vidla na Cikavi, ful gas mimo, kako sploh vidi kje se pele?

Se kje dobimo za vikend če bo lepo?

Lahko bi mal na primorsko uletel!

Ajd.

Aja še to, Kovačič iz Zg. Vrhpolja mi je dal 17 % popusta na keš za gumo, tok da veste !

Men se zdi to zelo OK. Kva vi pravte ?

In kolk si pol dal za gumo?

A si dunlopko uzel al kšno drugo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S poštnino in montažo ( se je zajebaval kar ene pol ure, ker ni šla zadna osovina ven ) 38.500, Metzelerka Roadtec Z6 stane drgač 44.990 SIT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Barth, kje pa si doma? Čigava pa je XT-jka?

Se kje dobimo za vikend če bo lepo?

blizu šentjerneja, po moje sta ga žgala po tisti ravnini pred šentjernejem. XTjka je od brata, ampak financ minister sem tud jaz - obresti so pa vožnje z njo. :OK:

Z andrejem sva se včeraj menila, da bi blo fajn, da se kaj dobimo, da rečemo kakšno glede ČG. Glede furc pa jaz naslednja 2 vikenda ne morem - žal spet učenje in izpit.

:fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek zvečer bi se dobili vsi ki ste zainteresirani za prvomajsko ČG.

Lahko kar pri vodnjaku, al pa kje drugje.

Drugač pa čim bo vreme jaz sem za furo. Zdaj še vozim BMWja, Honda bo pa aprila registrirana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse kaže da bo treba izpit zaradi službenih obveznosti prestaviti, zato bo v soboto padla registracija, nova guma, potem pa cel vikend furce.

Upam, da se danes vidmo.

:fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ziv!

Mogoče ne spada v to temo ampak ko že govorite o gumah. Kje se dobi najceneje?

Kako D208RR za R6ko.

V vrhpolje sem do zdaj hodu.

Bi rad registriral, pa treba najprej nove gume, da grem na grobnik 1. Aprila.

Gre še kdo od vas?

Popravljeno . Popravil franci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej dolenci-rojaki :worship: , js bi se vam kdaj prdružu na kaki dnevni furci, upam da ne bom prepočasn z Virago750...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo dons sem se do morja zapeljal. Do Broda na Kolpi je cesta vrhunska in omogoča kar lepe hitrosti, na drugo stran meje pa je še polno peska in vode po cesti zato je šlo bolj počas. Od Delnic čez Gorski Kotar je ob cesti še meter snega, pol pa se spustiš in.........morje. Jadranovo je najbližje, cca 2 uri iz NM. Ko bojo boljše razmere bo bistveno manj. Nobenih turistov, čisti mir.

Jutri bi šel še enkrat samo do Broda na Kolpi, gre kdo zraven???

Na cesti je že kar veliko motoristov, sezona se je začela !!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne pa imate kriterije za šminkerje in bleferje? :hmm:

:fredy:

Šminkerji so :zglancan motor (po navadi veliko kroma) ,30 Kmh tam kjer je 60 (da ga vsi vidijo),čelada na rokli ali kje na motorju(samo za policaje),rokavi zavihani, okoli motorja kaj plapola ,pa kakšna KUL FULL čupa pa kadar je navrsti za rundo dat se še bolj nazaj drži kot takrat ko pije itd. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej dolenci-rojaki :worship: , js bi se vam kdaj prdružu na kaki dnevni furci, upam da ne bom prepočasn z Virago750...?

Nesekiraj se mi se peljemo na izlet ne na norenje,če so vmes kakšni ,ki bi se radi malo zluftali gre ena skupina naprej in se na določenem mesto dobimo.Dosedaj nam je vedno uspevalo!!!!!!! :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A obstaja enduro sekcija? :whistle: :whistle: :? Da bi eno turo užgal :OK: :OK:

Nas je bilo pred parimi leti več kot 70 članov. Potem se je to nekako začelo deliti na čoperiste, enduraše,lokalne dirkače in tako nas je ostalo kakih 10 motoristov,nemoti nas kdo kaj vozi ampak (v krvi naj bi imel malo motornega benzina), če me razumeš in vsak je dobrodošel.Nekaj denarja je še, da klub živi do kdaj bo še živel pa je v božjih rokah. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes še ketno pa zobnike naročim, jutri urejanje registracije (še cestna taksa, pa prometna), menjava zadnje gume, potem sem pa že pripravljen na sezono :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!