Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Dolenjska


andrej

Priporočene objave

  • 3 tedne pozneje...

Planira danes še kdo obisk motozbora v Šentvidu pri Stični (Fire Group)?

LP

Še plakat:

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Planira danes še kdo obisk motozbora v Šentvidu pri Stični (Fire Group)?

LP

Bil tam, a se je sam men zdel al je blo bol švoh tm :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristov je nekaj manj kot po ostalih zborih, je pa dogodek širšega pomena ;) - beri: v soboto zvečer je blo ogromno avtomobilistov, pa peščica motorjev.

Gre danes kdo NM- Kočevje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi šel pa nimam časa. Čez vikend bom pa šel.

Dolenc: mava novega kandidata za vožnjo. Brat je kupil CBR 600 F

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk pa mate tko približno potovalno hitrost?

Trenutno je motor tud mal raštelan, tko da ni ravno v formi rakete :), ene 130 - 140 bi zmogu. Če bi me mogel čakat pol raj ne grem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

kdo je za grossglockner v soboto.

Prelaz odprt, prevozen na polno:

12.05.2006

Endlich ist es soweit: die Großglockner Hochalpenstraße mit den Stichstraßen Edelweißstraße und Gletscherstraße ist ab 13. Mai wieder komplett befahrbar. Wir begrüßen die ersten Besucher in diesem Jahr auf der Kaiser-Franz-Josefs-Höhe

več info: http://www.grossglockner.at/

Potovalna hitrost? 180 ;)

Popravljeno . Popravil andrej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, js bi kr bil zainteresiran, kakšen stil vožne pa bi to bil ker sem z Virago, sicer ma 750 kubov... v vednost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ne morem, rahel problem z zadnjo gumo!

Taka je bla prejšnji teden oz. pred cca 500 km

[attachmentid=70262]

Včeraj sem jo čist zglancal in nenačrtovano nazadnje še nekje predru na relaciji Kočevje - NM!

Nova je sicer že od pon naročena sam morda pride šele v sob zjutraj :angry2:

Kaj naj rečem, lepo se mejte in lepo vreme vam želim :)

@Barth: a se nismo v soboto 13.05 srečal, tam nekje pr vojniku jaz v smeri proti CE nasproti pa: kolega s črno-rumeno CBR nato ti in zadnji tvoj brat :?

post-2542-1148020792_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme zgleda še kr dobr za jutr. Občasne plohe, ampak na Grossglocku kaže sonce, vendar pa na vrh le 6 stopinj. Vzemte puloverje.

Če bi bla kakšna sprememba v vremenu gremo pa proti morju, tam bo menda jasno in brez ploh.

Bamato, če nimaš kej druzga v soboto vrž gor mojo D220. Na konc jo lahko še skuriš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Barth: a se nismo v soboto 13.05 srečal, tam nekje pr vojniku jaz v smeri proti CE nasproti pa: kolega s črno-rumeno CBR nato ti in zadnji tvoj brat :?

Hudiča, pa res -zakaj pa nisi mahal :yea1: (aja, saj vem zakaj, smo bli prehitri, da bi bilo možno reagirat :kva2: )

smo bli 4-je, pri sevnici sva z bratom obrnila proti mokronogu in domov, ostala dva člana pa sta šla naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bamato, če nimaš kej druzga v soboto vrž gor mojo D220. Na konc jo lahko še skuriš ;)

Si že omenu ja, proti gumi nimam nč, sam:

1. neke obneznosti mam, tako da mi sob cel dan težje znese, tako da . . .

2. ker so nove že na poti bom pač še kakšen dan potrpu in si ne bom stroškov delau še s premontažo.

A maš to gumo doma al kako?

Hudiča, pa res -zakaj pa nisi mahal :yea1: (aja, saj vem zakaj, smo bli prehitri, da bi bilo možno reagirat :kva2: )

smo bli 4-je, pri sevnici sva z bratom obrnila proti mokronogu in domov, ostala dva člana pa sta šla naprej.

Neki tazga, u bistu sem šele pol premleval če si bil ti, ko sem tazadn motor zagledal, bratova yama, takrat je blo že fajn prekasno za kriljenje z rokami :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridemo, če nau dež. Kje pa bo to?

Na istem mestu ko lani. Nasproti bencinske črpalke OMV (če se pelješ iz Trebnjega proti Mirni) na desni strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E, tja pa itak da pridem... Sicer imamo eno fešto v petek, tako da ne vem če bom v petek prišel, drugač pa v soboto 100%...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par fotk iz včerajšnje ture. Namenili smo se pogledat Grossglockner, na nas niso spustili na hochalpenstrasse, ker je menda gor snežilo - "es ist zu gefahrlich!". Obrnili smo se proti Lienzu in se preko Plockenpass spustili v Italijo do Tolmezza, nato pa čez Sella Neveo in Predil v Posočje, kjer smo se blizu Kobarida dobro naužili mesnih jedi pri Jazbecu.

Sledila je vrnitev čez Most na Soči proti Idriji in potem LJ in domov. Skupaj 730 km. Nekaj kapelj dežja je padlo le zjutraj, potem pa cel dan suho.

Zdej pa planirat Dolomite za čez par tednov (sreda junija)!

post-47-1148204728_thumb.jpg

post-47-1148204744_thumb.jpg

post-47-1148204755_thumb.jpg

post-47-1148204767_thumb.jpg

post-47-1148204787_thumb.jpg

post-47-1148204808_thumb.jpg

post-47-1148204820_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!