Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Dolenjska


andrej

Priporočene objave

Lepi km :OK:

A vas kej roke bolijo od balance :? Mene bolijo, ampak ne od balance ampak od lopate (sajenjetrtsobotopress) .)

Popravljeno . Popravil BAMATO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuuuu, ste vidl mojo zeleno makino, tam za enim fazerjem stoji. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Par fotk iz včerajšnje ture. Namenili smo se pogledat Grossglockner, na nas niso spustili na hochalpenstrasse, ker je menda gor snežilo - "es ist zu gefahrlich!". Obrnili smo se proti Lienzu in se preko Plockenpass spustili v Italijo do Tolmezza, nato pa čez Sella Neveo in Predil v Posočje, kjer smo se blizu Kobarida dobro naužili mesnih jedi pri Jazbecu.

Sledila je vrnitev čez Most na Soči proti Idriji in potem LJ in domov. Skupaj 730 km. Nekaj kapelj dežja je padlo le zjutraj, potem pa cel dan suho.

Zdej pa planirat Dolomite za čez par tednov (sreda junija)!

Škoda k niste kej skoz Kranjsko Goro šli, bi se pr men loh na kakšenmu piru al pa sokcu ustavl, pa bi kero rekl od tele vaše ture, ker mam jz tud namen mau ke pogledat. Ja no pa drugič. :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne ne neeeeeeee..... Ne v kratkem, julija pejdmo no. (razen če bi takrat naredili že 3. repete).

:unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Julija gremo DOlomite!

hm a res? a, če bom frej z službo, grem lahko z vami? sj nam čist nč morila, pa mislm, da dost hitr vozm, da nam preveč zaostajala. Ker tm sm jz že bla, ampak z kombijem, k sm smučala učasih in smo ke na tekme vozil, pa vem, da so tm super ceste za motorje in bi šla jih rada mau prevozt. No sj če me pa ne sprejmete, bom šla pa itak sama, sam zmeri je fajn družbo met na takih furah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobrodošla! :OK:

Predlagam, da čekiraš ta topic, ker ponavadi najavimo, kdaj gremo in tud povabimo, da se nam kdo pridruži. Žal imamo tudi mi službe, pa fakse in predavanja, zato tempiramo podaljšane vikende (petek sobota nedelja). Drugače pa nismo taki norci, da se nas ne bi dalo loviti - bistvo je v dobri furci po lepi pokrajini.

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobrodošla! :OK:

Predlagam, da čekiraš ta topic, ker ponavadi najavimo, kdaj gremo in tud povabimo, da se nam kdo pridruži. Žal imamo tudi mi službe, pa fakse in predavanja, zato tempiramo podaljšane vikende (petek sobota nedelja). Drugače pa nismo taki norci, da se nas ne bi dalo loviti - bistvo je v dobri furci po lepi pokrajini.

.)

u fajn guta, bom kr pridno sledila vaši sekciji, da nam falila kej. hvala za dobrodošlico. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Proti koncu tedna (četrtek ali petek) grem ponovno na Grossglockner. Z Boštjanom (v-strom) sva načeloma že usklajena... Kdo ma možnost vzet dopust in iti zraven?

Vreme za takrat zaenkrat kaže dobro.

Potek poti: spet gremo čez Plockenpass (Ita)...

post-47-1149507726_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Proti koncu tedna (četrtek ali petek) grem ponovno na Grossglockner. Z Boštjanom (v-strom) sva načeloma že usklajena... Kdo ma možnost vzet dopust in iti zraven?

Vreme za takrat zaenkrat kaže dobro.

Potek poti: spet gremo čez Plockenpass (Ita)...

Nepozabte zimsko opremo -pa kakšno špago za zadnjo gumo povit. Srečno vožnjo! :OK:

Popravljeno . Popravil Brumer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme na Glocku se je nekaj izboljšalo. Po zadnjih dnevih dežja je danes spet sončno, žal le 3 stopinje.

Taka je bila webcam danes zjutraj:

Če bo v soboto še tako, dolge gate gor pa štartamo. General si je tud opomogel in je treba tud nanjga računat. Če ne pa kam drugam pičmo.

LP.

post-47-1149744353_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme na Glocku se je nekaj izboljšalo. Po zadnjih dnevih dežja je danes spet sončno, žal le 3 stopinje.

Taka je bila webcam danes zjutraj:

Če bo v soboto še tako, dolge gate gor pa štartamo. General si je tud opomogel in je treba tud nanjga računat. Če ne pa kam drugam pičmo.

LP.

matr kolk je še snega gor, bo treba še turne smučke sabo uzet hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem priletel s Kosova. Vidim, da zamujam izlet na GG, ampak mi nič ne pomaga, ker enostavno nimam časa, da bi šel z vami. Lepo se mejte, julija pa skupaj začrtamo kako daljšo turo po alpah.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem priletel s Kosova. Vidim, da zamujam izlet na GG, ampak mi nič ne pomaga, ker enostavno nimam časa, da bi šel z vami. Lepo se mejte, julija pa skupaj začrtamo kako daljšo turo po alpah.

lp

Nič nisi zamudil, vreme nikakor ni naklonjeno .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme končno postaja naklonjeno.

Takole je zgledal pogled iz grossa pred par minutami (webcam). Gor je tudi precej toplo, 13 stopinj.

Napoved je "sonnenschein" za naslednjih par dni, tako da jaz ne bom več nič planiral ampak pičim prvi primeren dan ta teden ;)

LP.

Andrej

post-47-1150052104_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz ne bom več nič planiral ampak pičim prvi primeren dan ta teden ;)

LP.

Andrej

Si šel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej je gor ena kolesarska dirka. Ponedeljek mam dopust in...

you lucky bastard :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej je gor ena kolesarska dirka. Ponedeljek mam dopust in...

jz pa delam šmrk :cry: pa še eno oddajo grem snemat v lj od motoristk, tko da sploh ne morm.

no sj se bomo že narajmal

Andrej ti pa mximalno uživeje, pa srečno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: :cry: Včeraj popoldne sem na relaciji Trebnje-Zbure izgubil registrsko tablico od motorja :cry:

Če bi jo slučajno kdo našel, oziroma če bi stvar tako nanesla, da bi kdo vedel kaj o tej tablici, lepo prosim če mi sporoči. Registrska je: NM V8-15.... itak da bom dal za pivo(e) če se tablica najde :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla Andrej,

nič ne javiš, kako je bilo na turci :yes: ... pa kakšne fotke tud lahko priložiš, da vidimo, da res nisi bil opremljen z žeblji na gumah ;) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!