Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Dolenjska


andrej

Priporočene objave

Synth, me veseli, da ste bili tudi vi deležni tudi nekaj lepega vremena. Kateri motor je bil pa tvoj, ker se mi zdi, da ne vidim yamahce med ''guciji'' :? Menda ne, da si že nabavil gucija

Andrej, ali ti je uspelo zbrati fotke od vseh udeležencev naše ture? Bi bil že čas, da začne kak DVD krožit naokoli, da v teh zimskih dneh obudimo spomine na poletne avanture z motorji :D

Lahko pa se tud zmenmo čez vikend, da se dobimo na pijači, pa če ima kdo laptopa, da skupaj pogledamo par dobrih slik, pa mislim, da je tud kak filmček vmes

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D , ja Barth, je treba res bolj natančno pogledat, da se izslušči pogled na mojo srebrno yamahco, ki so jo zasenčile vse ostale močnejše "zverine" ... da ti ne govorim, koliko sem jo moral "ožemat", da sem sledil tempu ostalih litrašev ... :blink: . Bo pa Guzzi verjetno v garaži drugo leto ... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D našel :eek:

na daleč zgleda kot guci :slap:, samo mašina ni ravno V

Boš drugič moral resolucijo malo povečati :P

no, upam da bo guci res kmalu v garaži, da bo guci klub malo bolj ''guci''

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločitev je padla: Dolomite ponovimo še letos (s poudarkom na krajih, ki jih še nismo videli) septembra. Grossglockner pa pride na vrsto že prihodnji teden ob lepem vremenu. Začnite planirat dopust ;)

LP.

A.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ne ne neeeeeeeeeeeee

septembra bo za zjokat, najprej službeno v Tirano, Albania, potem pa SPET izpiti

zdaj ko imam pa čas, pa skoraj sneg pada :angry2:

Pa drug teden bo zaradi službe tudi bolj žalost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal imam jaz največ časa ta mesec do 15.8. Po tem se končajo sodne počitnice in bo bolj kriza s časom.

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bom probal dobit prost dan 14.8., pa skupaj z vikendom in praznikom znese 4 dni. Drugače pa slabo kaže s časom in vremenom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avgusta dolomiti niso smiselni, ampak kvečjemu Grossglockner, zaradi dopustov Italijanov. Tako da se lahko menimo za enodnevni obisk Grossa.

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se odpravljate na Grossa 14. ali 15. avgusta, potem bi se verjetno pridružil ekipi... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame so možni termini naslednji:

- četrtek (11.8) ali petek (12.8)

- ponedeljek (14.8).

Vsekakor boljše med tednom kot vikendi zaradi gužve. Če se bodo gor vile kolone avtobusov ne bo užitka. Jaz pičim čim bo vreme. Bo komu zneslo v teh terminih?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče ponedeljek, odvisno ali bom dobil prost dan

pravkar sem še pogledal vreme in konec tedna bo spet zima in dež

Popravljeno . Popravil Barth
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame so možni termini naslednji:

- četrtek (11.8) ali petek (12.8)

- ponedeljek (14.8).

Vsekakor boljše med tednom kot vikendi zaradi gužve. Če se bodo gor vile kolone avtobusov ne bo užitka. Jaz pičim čim bo vreme. Bo komu zneslo v teh terminih?

LP

Četrtek in petek sta 10. in 11.08, v sob 12. grem na morje, tako da se lepo mejte, če vam ne uspe pa lahko računate na vikend 19. - 20.08, takrat se vam pa lahko pridružim.

Uživajte!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18, 19 avgust je men se zdi tudi v Krški vasi motozbor, pa lahko skočimo proti večeru ali popoldne na kako pijačo. Lani so imeli tudi kar dober striptiz :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko, drugač pa planirajte si prosto tud za Bikerweek na Faaker see (enodnevni izlet, blizu Beljaka). Je res kaj videti. Popoldne lahko prilimam nekaj slik od lani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priporočam, sploh ko bo parada okoli jezera (mislim da v soboto), ker se da res kaj videti. Lansko leto sem naredil nekaj res dobrih fotk in letos grem sigurno spet na foto session :) ...

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bom v ponedeljek frej, tako da če bo vreme in volja skočit kam, se slišmo.

Torej sobota, nedelja, ponedeljek, torek - kadarkoli

Popravljeno . Popravil Barth
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponedeljek in torek ne kaže tako slabo - upajmo, da bo zdržalo. GG čaka

knock, knock :huh: anybody here :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam frej za na Glocka v pondelk,če greste takrat se vam pridružim...

sam morm prej levo tačko zrihtat,ker mi je motor po tleh padu in se je odlomila :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponedeljek in torek ne kaže tako slabo - upajmo, da bo zdržalo. GG čaka

knock, knock :huh: anybody here :unsure:

Yes! Who is it? :P

Js bi full ampak res full rad šel zraven, vendar še ne morem trenutno potrdit, ker mam kup enih stvari za porihtat. Povejte čas odhoda, ko boste vedli. Če mi bo uspelo pa pravočasno sporočim in se pridružim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uživajte max, pa upam da vam vsem uspe podvig!

Jaz odhajam na odmoravanje, pa zgleda da bom mogu dolge zimske gate sabo vzet! :BUA:

LP, M

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!