Skoči na vsebino

kako ste preživeli brez motorja


Priporočene objave

:(

ko sem lansko leto spomladi moral prodati svojega Jackala, je bilo hudooo

ostal sem dobesedno brez pravega smisla življenja

umiral sem celo leto od bolečine

sicer po naravi sploh ne vem kaj je nevoščljivost, zato sem se veselil vsakega motorista, kateremu sem se lahko umaknil in mu naredil prostor na cesti, da je odbrzel naprej ob misli "vsaj on/a naj uživa"

sedaj se počasi kaže na obzorju nekaj denarja - to leto ne bo tako hudo

:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno preživljamo težke čase. :cry: :cry:

Ko je šla lepotička od hiše cbr 900 rr in se je novi lastnik vsedel nanjo... in njen zvok...nisem mogla skriti solz. Evo priznam! :oops:

Seveda pa z navdušenjem gledam in poslušam motoriste in jim privoščim dolge, varne km in uživanja svobode z njihovimi konjički. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mam tudi tak problem,pa je sele 2 mesca kar sem prodal svojo cagivo,pa ne vem kako bom zdrzal cez poletje brez?

tolazim se s tem,da bo ze jeseni v garazi drug motor,ki bo mocnejsi in upam,da boljsi od starega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in auspuh od motorja je bil njegova prva ljubav

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

a ne Max :?: :?: :?: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No brez motorja bit je čist nečloveško!! :( :( :(

Morš it saj na motosvet na stran z audio 'fileji' da si sm pa ke mal dušo potolažiš pa kaka slikica pomaga ampak čist mal!!!

Sem probu to enkrat sam sm si oblubu da nikol več nikol nikol nikol nikol................................. :idea: :idea: :idea: :idea: :arrow:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno sezono sem bil brez (ves čas sem ga čakal - še huje!) in sem mislil, da se mi bo zmešal!!! Vsakega motorista sem kar požiral z očmi in si mislil: "kok mu je fajn!"

In potem sem ugotovil, da je to prav heavy addiction - life ain't the same without it.

Once a biker, always a biker.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jest sem zdržal 7 let brez motorja. Nakup avtomobila v študentskih letih me je prisilil v prodajo motorja :(

No, zdaj sem spet nazaj :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut brez mopeda se da čist lepo in fajn živet...

SAm je pa z mopedom včasih bistveno bolj luštno (včasih pa tudi bistveno manj, a ne...)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut brez mopeda se da čist lepo in fajn živet...

SAm je pa z mopedom včasih bistveno bolj luštno (včasih pa tudi bistveno manj, a ne...)...

Brez mopeda se ,da živet,samo ne lepo in fajn. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, ne sprasuj spljoh... Jaz ta "cas brez motorja" se prezivljam :cry: :cry: ... In mu ni videti konca... In kadar stojim na postaji in cakam na bus, se ponavadi pripelje mimo ogromno motoristov... Jaz jim pa lahko samo zazelim srecno voznjo..

No, da ne bom samo jamrala; letos se mi zaenkrat obeta samo avto, medtem bomo pa sparal se za motor :)

Mislim pa, da je huje, ce enkrat ze imas motor, pa ga prodas in ga naenkrat nimas vec, kot pa ce ga se nikoli nisi imel :roll: (spet filozofiram :shock: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bolj sanjavo...sanjaš pa sanjaš...pa pol dočakaš...če je sreča...drgač pa ...

Če si nekaj dovolj močno želiš ,to tudi dobiš. :D (baje)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da ne bom nikol brez motorja,ker more bit to full hudo.Že čez zimo je kriza poletja si pa sploh ne predstavljam brez brmbrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jest sem zdržal 7 let brez motorja. Nakup avtomobila v študentskih letih me je prisilil v prodajo motorja  :(  

No, zdaj sem spet nazaj

Pri meni je bilo podobno - edino nisem prodal zato, da bi avto kupil, ampak preprosto zato, ker ga nisem mogel imeti kar zunaj, po stopnicah pa je vrag bil pretezak... No, po sedmih letih suse in po uspesni resitvi stanovanjskega problema pa sem poleg stanovanja dobil se mini garazo... ki je ravno prav primerna za motor... 8)

Ce bo vse tako, kot sem si zamislil, potem bo motor stalno ob meni toliko casa, dokler fizicno ne bom vec sposoben voziti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pridružujem tvojemu zadnjemu stavku!Kdo od naju misliš da bo dlje vozil motor.... :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pismo men je težko polet k se redni servis zavleče na 2,ali celo več dni.dokler sm še tkole trapast na mopede si kr težko predstavlam da bi bla garaža prazna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dokler naju smrt ne loči :D

V dobrem in slabem,

na cesti in na servisu!

Sn dobil kar sauzne učke. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!