Skoči na vsebino

kako ste preživeli brez motorja


Priporočene objave

  • 1 leto pozneje...

Danes je šla moja NSR od hiše in moram priznat, da sem imel en ogromen cmok v grlu, ko sem gledal kako se na prikolici oddaljuje od hiše. :cry:

Saj malo je olajšalo prebolevanje to, da se lahko vozim s fotrovim ampak ni isto.

Kot je že nekdo napisal, je čisto nekaj drugega če motorju sam zbiješ "junfr" in je le tvoja kot če se voziš z motorjem katerega nisi imel od njegovih začetnih kilometrov in se ti zdi kot da bi jahal staro kurbo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm tale slab mesec kar sem bil brez skor avto prekuru :D pomoje sm odvisen od adrenalina :hmm:

drgač pa k sm ga prodal je blo pa precej žalostno ja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men zaenkrat ni sile, se tolažim z MiZo. Kolkor preporivaš, tolk peleš :P

Mam pa par želez v ognju in ne mislim čakat do jeseni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez motorja sem od lanskega avgusta. Opažam da sem čisto izgubljen brez motorja - kot da ne bi imel ene polovice sebe :) Težko je to, ampak bo čez mesec ali dva spet veselo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem imel od 16 pa do 32 leta skoz motorček doma ... pol sem pa 1996 začel domek urejat in takrat je šel moj ZXR 750 R v cigle ... bil 4 leta skoz v " ibercugu " in kar :wacko: ko sem slišal kak motor.

Po 4 letih abstinence sem pa za supermoto skup spravil ... to je bilo spet :OK: :OK: ... ja, ja, je čudna ta motoljubezen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet ..... kriza

:cry: :cry: :cry:

XJR mora od hiše

:cry: :cry: :cry:

najboljši od vseh

:cry: :cry: :cry:

ne vem kdaj bo spet

hudoo slabo kaže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jest mam pa moped od 15 leta (STROJ)- pleh pa guma, pr 18 sm pa izpit naredu, imu dve Jawe zdj mam pa kavlna. Tko da sm skoz na dveh kolesih in si ne znam predstavlat kuko bi blo brez:) Verjetn hudo. Ampak sm si naštimu tako dečvo, da me že ona sil, kdaj se bova pelala:)) Tko da tut za naprej dobr kaže ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez motorja :?

Pa po nekaj časa se vsega navadiš. Najprej ti Marvingi(dandanašnji Akrapoviči še dvigujejo kocine), po petih letih jih ne slišiš več. Ko vidiš kak lep primerek Italijanske ali Japonske pločevine še malo pogledaš in si misliš: kako lepo, a to je že za mano.

Stanje, ki ga lahko primerjaš s tistim pri zdravljenih alkoholikih. Lahko gledajo ko pijejo drugi, le sami ne smejo piti.

Vmes je odrastel moj sin. In si kupil motor. In me skoraj prisilil, da sem odpeljal en krog in ponovno začel .....č B) :P :D :devil: :wub:

Nebo ima včasih bolj moder odtenek, dekleta slajši nasmeh in šef ni tako tečen...

LP. Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ne bi rad spominjal, ko sem bil brez motorja , ker je bilo grozno.

To se je zgodilo, ko sem pustil siht in sem se odlocil ya redni studij. Seveda nisem

mogel vzdrzevati cestaka, tak da je dobil novega lastnika.

Eno sezono in pol sem bil brez prijatelja na dveh kolesih, no medtem se je nabralo nekaj cekinov od fusa med vikendi in se boljsega zasluzka od enih projektov, tako da sedaj :OK:

Drugace sem pa veliko bolj intenzivno listal kataloge, gledal non stop posnete motobike oddaje itd.

V glavnem bila je velika muka :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sam pa moram rečt da sem do letošnje sezone na motor gledal zgolj kot na prevozno sredstvo, ker pač ni bilo za avto oz. sem na začetku bil še premlad, verjetno zato ker mi 125ccm choper ni ravno nudil nekih hudih užitkov in na njem nisem doživljal adrenalinskih orgazmov; ampak letos :devil: , letos se je pa začelo!

Fotra je nekaj pičlo in začeli so ga zanimati motorji (morda kriza srednjih let :P ) zato sva skupaj napraskala šolde in kupila TDM850. To pa so užitki!!! Prej sem v 4 letih naredil 12k km, letos pa jih imava od marca že skoraj 8k km.

No in da ne bo preveč :topic: kar sem hotel povedati je, da so dnevi ko moram lubco odstopiti fotru (kot naprimer sedaj ko sta šla za 5 dni v dolomite :cry: ), jez pa doma čakam in čakam in.......sploh ne vem kako bi bilo če bi ostal brez, si ne znam predstavljati. Ampak raje si jo delim z nekom kot pa da je sploh ne bi imel!! :OK:

Popravljeno . Popravil soddplah
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že 1 mesec čakam da mi dostavijo novega, meša se mi!

Sej bo :) , jest se tolažim s tem, da mi jo nekje, nekdo prijazno ulavfuje, skrbi zanjo, jo vozi na sprehode...in jo bo čez kaki 2 leti dostavil meni B) ;)

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Prodal motor. :cry: :(

Kako bom od zdej naprej.. kam se dam? :? Sej, sm ga prodal komi 2 uri nazaj ampak.. se mi zdi da bo še prišlo za mano.. ta hudo... bom gledu kak motoGP in pol me bo zamikalo it na giro in motorja ne bo.. in pole kar -> :cry: :cry: :cry:

Če samo pomislim na.. gizmota, k me je prašu če bova šla na dolomite ko pride domov.. grobnik 16.9., tudi odpade... wweeeeeeeeeeee :cry:

Zdej 2-3 dni žalovanja, pol pa hitro novo VTRko iskat! :OK:

LP

duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem dva meseca brez pa je huda kriza. Malo bolje bo čez zimo, naslednjo sezono pa :cry:. Ampak kmalu, kmalu...Varadero :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodal motor. :cry: :(

Kako bom od zdej naprej.. kam se dam? :? Sej, sm ga prodal komi 2 uri nazaj ampak.. se mi zdi da bo še prišlo za mano.. ta hudo... bom gledu kak motoGP in pol me bo zamikalo it na giro in motorja ne bo.. in pole kar -> :cry: :cry: :cry:

Če samo pomislim na.. gizmota, k me je prašu če bova šla na dolomite ko pride domov.. grobnik 16.9., tudi odpade... wweeeeeeeeeeee :cry:

Zdej 2-3 dni žalovanja, pol pa hitro novo VTRko iskat! :OK:

LP

duhec

WTF :? :? kaj si napravu :blink: prodal :blink: jejžeš, in zdej kko se bova podila po krasu in gor po soški :cry: dej dej hitro nabavi kej novga. VTR-ke te čakajo na vsakem vogalu, sam mal pobrskej :) Pred 16. 9. more bit u garaži d gremo še na Grobnik letos :yea2: d vidmo kako V-twin grmi in drvi :OK:

D pa ne bom :topic: ta teden je bil peklenski. Bil na pripravah cel teden, brez motorja :wacko: dobro d sva bla z duhcem u gsmkontaktu d sm vsaj nekej glede mopedou debatiru. Danes treba nadoknadit :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emm vsakic k ga vidm v garazi cist zbitega,mi gre kr na jok :cry: :cry: :cry: :cry: ,sam sej ga bom pocas zrihtala pa mi ne bo slo več :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spomladi sem pogrno. Pol sem čakal na keš od zavarovalnice, zaj pa me tip nateguje in mesec pa pol čakam na plastike. Meša se mi!! Včasih ponoči sanjam, da gonim svojo Črno Marijo po ovinkih! Ampak to niso navadne sanje, ko se zbudim mam čisto vedno švicnate roke, dobesedno čutim kak mi Marijo zvija med nogami...

Sočustvujem z vsemi, ki svoje razbitine gledajo doma v garažah... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!