Skoči na vsebino

Prvi april


Priporočene objave

A ste danes kje zasledili kakšno dobro prvoaprilsko, vas je kdo potegnil, ali pa ste vi koga?

Meni je bila tale o vzpenjači na Šmarno goro v Dnevniku prav mega. Še slikco so narisal, pa jajčka kot za na Krvavec.

A ja, pa tale dieselski motor je tudi dobra fora.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi brez 1. aprila slišim vsak dan kako prvoaprilsko, predvsem v pisarni :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je kolega po telefonu nategnu prou pošteno. Je blo slišat zelo realistično, sem čist pozabu na datum  :?

kaj pa je povedla (ce ni skrivnost)???

(kaj naj, ce sem pa firbec :roll: )

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

radio fantasy me je nategnil, da je zjutraj na brniku prisilno pristalo ameriško letalo s humanitarno pomočjo, iz katerega je poskakalo približno 120 marincev...

6 minut sem se veselil medijskega jajčkanja in vladnega švicanja, potem pa me je zadel datum... :evil: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midve s kolegico pa se vedno cakava, da sefinja pride v sluzbo... ima danes rojstni dan... pa verjetno naju bo posteno nahecala... sam kaj ko to ni prvo aprilska sala... to se dogaja vsak dan... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je kolega po telefonu nategnu prou pošteno. Je blo slišat zelo realistično, sem čist pozabu na datum  :?

kaj pa je povedla (ce ni skrivnost)???

(kaj naj, ce sem pa firbec :roll: )

LP

Eno zlo aktualno finto, amapk iz privatnih krogov, preveč za pisat. Me je pa res dobro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje ne bo vec placevanja cestnine... bodo samo kamere posnele tablico in potem bomo na dom dobili kuverto z poloznico... ali pa bomo placali vec pri registraciji....

Sem se ze veselil... :lol: potem pa :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje ne bo vec placevanja cestnine... bodo samo kamere posnele tablico in potem bomo na dom dobili kuverto z poloznico... ali pa bomo placali vec pri registraciji....

Sem se ze veselil...  :lol:  potem pa  :twisted:

No, morda te je res kdo naprvoaprilal, ampak resno se dela na tem, da se bo v prihodnosti cestnina v smislu sprotnega plačevanja ukinila. Na avtu bodo čipi, s katerimi se boš registriral na avtocesti, potem pa boš dobival na dom položnice za plačilo "po porabi" tako kot npr. za mobitel. Ampak to je še v povojih in potrebno bo še veliko doreči in dodelati na to temo, se pa že dogovarjajo (vem iz prve roke).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah danes zjutraj jih je bilo med 7 in 9 pri dobro jutro kar precej. dvem sem še celo nasedel čeprav sem bil malo skeptičen :twisted:

Največji tanker v koprski luki(100.000.000 litrov kerozina. 300m dolžine in 18 metrov ugreza :lol: ) Potem tista o kitu v piranskem zalivu ki je poginil pred dnevi( je bil minolovec v perzijskem zalivu pa je napačno mino požru pol ga je pa tok k nam prnesu, pol se nam obeta nov referendum zato da se ponovno uvedejo poštni golobi itd, itd . Sem se zjuraj nasmejal da je bilo kar vesele. Danes bo treba pazit. Tud pr dnevniku se nas privoščjo tko da ne vse verjet :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vecja fora je bla v Slov. Novicah, kjer so objavili novico da se Janica Kostelic zeni z nekim Slovencem,ki naj bi ze treniral da jo bo lahko nesel po stengah od blejske cerkvice,lol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Radio Carpis:

V bližini kjer so pokopali kita so opazili še tri kite. Dva mladiča in enega odraslega. Znanstveniki so potrdili, da gre za družino umrle kitovke, saj gre za kite, ki so čustveno zelo navezani drug na drugega. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je kolega po telefonu nategnu prou pošteno. Je blo slišat zelo realistično, sem čist pozabu na datum  :?

kaj pa je povedla (ce ni skrivnost)???

(kaj naj, ce sem pa firbec :roll: )

LP

Eno zlo aktualno finto, amapk iz privatnih krogov, preveč za pisat. Me je pa res dobro

a,tebe tut ? pa sem ji reku,da mam plodne dni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja v baru kamor zelo pogosto zahajam so ne na***** da imam se ene 6k dolga za placat.....hmmmm....doooolgo casa je minilo da sme posteku za kaj se gre....oni pa smejali se ko nori ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz danes nategnil 3 ljudi... mene se noben... :wink: :twisted: :D ... do sedaj... mogoce pa se komu uspe... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. April se izteka. Pejte hecat folk dokler je še cajt :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v gorenjskem glasu piše da so predčasno dokončali gradnjo gorenjske avtoceste :D

to bi blo nekej...da bi enkrat nekej naredil pred rokom!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v gorenjskem glasu piše da so predčasno dokončali gradnjo gorenjske avtoceste :D  

to bi blo nekej...da bi enkrat nekej naredil pred rokom!

Še ena gorenjska: Včeraj pri Športu na TVS. Planiška skakalnica je po zaslugi nemšega sponzorja in ogromnega dobička iz prejšnjega weekenda že popravljena. Pokazali so tudi že prve izvedene skoke na novi popravljeni velikanki. :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še eno dobro včerajšnjo:

Občina Piran se je odločila, da stari hotel Palace proda nizozemskemu podjetju Palace international, ki bo iz njega naredil največji mladinski dom v Evropi ter inhalatorni center v katerem bodo za potrebe zdravljenja uporabljali tudi konopljo.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!