Skoči na vsebino

Enduro-vožnje,motorji,slike II


Ice

Priporočene objave

ss 7AK-am sva donc rihtala po Snežniških in okol, na koncu pa z zamudo uletela da RSa-ja, ker sva sred šume bogu iza ledja (vsaj zame) naletela na od neurja porušene smreke čez pot, ni šans, da bi jih odmaknla...več o tem drugje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

B) Do sedaj sem samo enkrat srečal tipa na Husqvarni,ki mi je prišel nasproti,pa sva se samo pozdravlja in si izmenjala dve besedi...rekel je,da se zlo velik vozi po terenu(kot jest) pa se do sedaj nisva več srečala.... :huh: lahko se grešiš za 2 minuti pa je dost da ga ne srečaš...ker poti je zloo velik...tko da ti v eno smer on v drugo :blink: ...če pa nasprot prpelje kdo :blink: :blink: ,bi ratala pa kriza...slišiš pa itak nič ker tko pod nogam brni... :ph34r: <_< sej se lahko kdaj zmenmo na Selih pa se dobimo :ph34r: :ph34r:

:o :( .....A so bili starši kaj jezni,ker sem jim kratil mir.... :huh: :P ;)

res bi se blo treba enkrat dobit. Mogoče bi šla lohk kak krog skupi? :ph34r: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

plin plin s kje si in kakšn motor maš :D :)

Husqvarno WRE 125 z 30KM. Sm pa z Begunj to je pri Radovljici!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

plin plin s kje si in kakšn motor maš :D  :)

Husqvarno WRE 125 z 30KM. Sm pa z Begunj to je pri Radovljici!

če si iz Begen se zmen z WR-om, pa ostalimi iz prbližno istga konca (5ER, smily, husky..)

ostalo po PM

enduraš, slike veš kje so :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si iz Begen se zmen z WR-om, pa ostalimi iz prbližno istga konca (5ER, smily, husky..)

ostalo po PM

Wr že poznam! Pa tud skp se že vozmo!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se kej matraš WRu slediš? Ker če se ti matraš... kaj šele jz z DTjko k nikamor ne gre <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se kej matraš WRu slediš? Ker če se ti matraš... kaj šele jz z DTjko k nikamor ne gre <_<

nč se ne matraš tud z Dtjko greš loh zraven sam gume morš met taprave drgač nikamor ne prideš!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trenutno mam K550 od dunlopa :unsure: :ph34r: ....jeba v blatu , drgugače pa je za preživet :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če jest lahko z DT-jko sledim WR-u pa mam dost slabe gume za u teren <_< po bi mu ti tud lahko B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če jest lahko z DT-jko sledim WR-u pa mam dost slabe gume za u teren <_< po bi mu ti tud lahko B)

Sam na cajte te mormo tud čakat ker ti koj zakople!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če človek pač ne more v 1. sekundi vn iz 1m globoke luže pridt tud ni greh :lol: :D :lol: :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če človek pač ne more v 1. sekundi vn iz 1m globoke luže pridt tud ni greh  :lol:  :D  :lol:  :P  :P

sj nč nism reku!! A si se dons kej vozu??

Popravljeno . Popravil gas gas
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

drgač so mi pa luže še najmanj všeč... blato mi je kar kul (grem lohk napočez kokr hočm) sam luže so pa obup. No ja... sej majhne so še OK ,sam velike so pa kot kinder surprise -> nikol ne veš kaj boš dobil (kaj je v luži oz. kaka kolesnica je not in te vrže iz ravnotežja pa potleh)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

drgač so mi pa luže še najmanj všeč... blato mi je kar kul (grem lohk napočez kokr hočm) sam luže so pa obup. No ja... sej majhne so še OK ,sam velike so pa kot kinder surprise -> nikol ne veš kaj boš dobil (kaj je v luži oz. kaka kolesnica je not in te vrže iz ravnotežja pa potleh)

S kjet pa si enduraš? B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

drgač so mi pa luže še najmanj všeč... blato mi je kar kul (grem lohk napočez kokr hočm) sam luže so pa obup. No ja... sej majhne so še OK ,sam velike so pa kot kinder surprise -> nikol ne veš kaj boš dobil (kaj je v luži oz. kaka kolesnica je not in te vrže iz ravnotežja pa potleh)

v mojem primeru je bila na eni strani luže zelo globoka kolenica na drugo stran pa je luža izgledala malo manj globoka <_< pa sem šel po manj globoki strani sam je blo pa spodej zlo velik zrahlanega blata da se je use skupej udrlo pov metra :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če jest lahko z DT-jko sledim WR-u pa mam dost slabe gume za u teren <_< po bi mu ti tud lahko B)

no zdaj ko si pa že dal pobudo za še eno skupinsko vožnjo, pa predlagam u nedeljo eno furco k jo bom jest probal nekje zvohati :D

samo da ne boste poj spet tako jokal kakšna zajebana pot pa ko ste zmatran!

drugače pa wr alpa kakšen drug 2 taktar(125,200) res ni primerjave...moraš probat pa boš vidu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem ,da ni primerjave ,zato sm pa prašal če je lohk sledil :lol:

Kaj pa ti WR... si kej čakal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!