Skoči na vsebino

Enduro-vožnje,motorji,slike II


Ice

Priporočene objave

Tole je D.J. danes slikal, sva bila za Savo, krstila WRko :)

Vlece k pr norcih! :lol: Mene je pa prva tura sesula kot noben fitness/kolesarjenje do sedaj, prilezel izpod tusa, zdaj sledi papica :D

post-2-1062249175.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker jih se nisem mel cajta snet. V sredo ko sem zadevo dobil je sla takoj h kolegu v garazo ... danes sem bil drugic na motorju in z D.J-em sva takoj sla. Nisem mel niti kakega orodja pri sebi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ce bi rad imel moznost kramo nazaj gor dat za tehnicni pregled, ko bo potreben ... Itak bom moral rocke sklopke/zavore zrahljati, da jih ne pokrivim, pa bodo ob tej priliki se spegli dol leteli. Smerokazi pa verjetno tudi. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bladzo se ponuja za hand protektorje of UFO-ta...zgrabi priložnost, to je za med vejevje super pridobitev in olajšanje za roke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, vem, se bova slisala glede tega ... Ampak kako je z montazo, a ziher pase na moj presek cevi balance? Gumo rock je pa reba rezat sklepam? A fabrske scitnike se enako montira oz. a imajo za te namene kake rocke brez stranskega konca? <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-pri vseh, ki imajo dvojno vpetje, je treba ročke luknjat

-kaj ti bo enojni, ki predstavlja le vetrno zaščito

-premeri balance so pa standardni

brez ugovora!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KTM_003.sized.jpg

Tkole pa zgleda živalca.

Dons sm ga pelu na sprehod na kros progo in sm ugotovil ,da, da ,da .... ZAKON :D

Trenutno bi lahko motor primerjal samo z mojo DT125... vendar ta primerjava ni na mestu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce boste pridni, bom zvecer damontiral kake slike z vcerajsnje prve menjave olja na WR 400, pri D.J-u. :devil: :D Slike so nastale vecinoma med drugo in tretjo uro zjutraj in ker je po nekaj urah sledila sluzba, pa se voznja do HMCja po novo preiskusnjo, popoldne pa se voznja na vikend ... dan je ob koncu izgledal nekako takole: :doze: :zzz: :doze: :zzz: :zzz:

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, evo nekaj slikc :)

D.J lovi se preostanek olja

D.J_v_akciji.jpg

WRka spet sestavljena :naughty: (nope, speglov se vedno nisem imel prilike dol dat. Bodo sli ob prvem pucanju :)

spet_sestavljena.jpg

Twin action ... :D WRka in D.J-ev SC

twin_action1.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NUJNO OBVESTILO:

Hint Endurašu in vsem ostalim seveda ki ste aktivni v tej temi --- Prosim, da uporabljate možnost UPLOADA priponk oz. slik na motosvetov server, da se hitreje naložijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!