Skoči na vsebino

TOMOS A3ML


easyrider

Priporočene objave

Ker mi je Noise brisal prejšnji post na to temo () ponavljam vprašanje:

Ali ima kdo shemo elektične napeljave (razsvetljava) za TOMOS Automatik A3ML letnik 1987?

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam avtomatika ampak 81 letnik. o kaki shemi pa nimam pojma, jaz samo kabel vzamem in pol gledam kam gre (ha ha)!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj to jaz tudi vidim, samo problem je v tem, da mi luči in hupa delajo samo takrat, ko stisnem zadnjo bremzo. Vem, da je nekje nekaj narobe zvezano, samo kje?

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah to so malenkosti. meni pa luci utripajo ce hupam. najboljsi da vse narazen vtrgas in na novo kable potegnes, bos mel par let mir. malo probavaj ce se ti da.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa več žarnc na 100 km požgal (APN) kot pa bencina, tako da sem vse kable odstranil. Potem je šlo pa za cel km na uro več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Saj to jaz tudi vidim, samo problem je v tem, da mi luči in hupa delajo samo takrat, ko stisnem zadnjo bremzo. Vem, da je nekje nekaj narobe zvezano, samo kje?

lp Easyrider

Ta problem pa ni tako hud. Zvezano je verjetno vse pravilno, samo nekje imas slab stik na maso. Preveri torej kontakte. Na prednji luci je masa na enem od vijakov, s katero je pricvrscena na nosilec. Tudi vijak na stikalu za luci se mora dotikati krmila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj popoldan uredil zadevo. Nekaj je bilo narobe vezano, nekaj je bilo izven funkcije delovanja, sedaj pa zadeva deluje brezhibno. Vsem še enkrat hvala.

Administratorji, zaklenite topic.

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Saj to jaz tudi vidim, samo problem je v tem, da mi luči in hupa delajo samo takrat, ko stisnem zadnjo bremzo. Vem, da je nekje nekaj narobe zvezano, samo kje?

Ma če maš štoplampo je pršlo do ksnga stika!¨

Najbrz ni nc druzga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah to so malenkosti. meni pa luci utripajo ce hupam. najboljsi da vse narazen vtrgas in na novo kable potegnes, bos mel par let mir. malo probavaj ce se ti da.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Ma najbrž maš presvoh agregat dela sj je pr velik motorjih tko!

Po moje nom pa pametn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej ta tema že tri leta ni v uporabi (frčoti že vsi razbiti  )

Crownless

Zok lock

se strinjam! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!