Skoči na vsebino

Iščem stanovanje


Priporočene objave

Iščem privat študensko stanovanje v Ljubljani :hmm:

Vsaka informacija dobrodošla!

Smo že tri, sam jst iščem stanovanje na območju Vič-a, ali Trnovega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni bi Vič ali Trnovo odgovarjalo <_<

Burnout in žan na katero fakulteto pa gresta? :?

Sta sama ali vas je več, da iščete stanovanje :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, jst se odpravljam iz enega stanovanja na Viču. 1sobno 38m2 (primerno za 2) najemnina je 70k sit. Plačuje se do 15tega v mescu.

No če koga zanima imam slikce ker sm jih včeraj slikal (no malo je razmetano) :D :D .

Lastnik je prijazen starejši možakar ki je bil v roku 6mescu samo 1x pri nas. Tako da nebo težav z njim. Stanovanje je v mirnem bloku v pritljičju.

Kuhinja,dnevna spalna soba,predprostor,wc,mala shramba in balkon.

Notr je ISDN in tudi ADSL, če bo koga zanimalo stanovanje se lahko zmenimo za prepis lastništva ADSL za kake 10k sit tako da vam nebo treba nobene druge stroške za ADSL dajat. Ker drugače vas pride 30k sit priklop ADSL-ja.

No če koga zanima mu lahko obesim slikce gor.

LP, aleš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oddaja se 2-sobno stanovanje z atrijem v Ljubljani (Koseze, terasasti bloki), s predplačilom za veliko mesecev, vendar pa dost poceni za to velikost.

najema se manjše stanovanje blizu Ortobara ali v centru Ljubljane ali Prule ali Trnovo ali Vič.

Informacije, želje in ponudbe na moj PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oddaja se 2-sobno stanovanje z atrijem v Ljubljani (Koseze, terasasti bloki), s predplačilom za veliko mesecev, vendar pa dost poceni za to velikost.

najema se manjše stanovanje blizu Ortobara ali v centru Ljubljane ali Prule ali Trnovo ali Vič.

Informacije, želje in ponudbe na moj PM.

A se seliš v - ups, K Ortobaru? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, še jaz povem, da iščem manjše stanovanje (garsonjera ali enosobno) na območju: Črnuče, Trzin, relacija do Kamnika ali v smeri Domžal do Prevoj ali Moravč.

Če kdo ve za varianto, na dan z besedo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa oddajam sobo nasprod klinicnega centra oz blizina orto bara. cca 1 km iz centra

Soba je pac v souporabi kuhne pa kopalnce ..... internet, kablska tv ....itd ...ce hocte pa kaj vec vedet pa piste na mail

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alora. Trenutno smo 3-je sošolci k bi rabli stanovanje nekje v bližini fakultet za fiziko, strojnišvo, gradbeno...skratka Vič. Ker se eno in pol oz. enosobno za 3 težko najde bomo najvrjetneje iskali/dobili dvosobno za 4h, enga pa še pod streho vržemo. Tako da, če kdo ponuja dvosobno stanovanje za 4h na tem območju za normalne soude mu bom zelo hvaležen če se javi na PM. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Oddajata se dve sobi v 3-sobnem stanovanju v trnovskih blokih v bližini faksov in centra. Souporaba kuhinje, kopalnice in ločenega WCja. Možnost ADSL interneta.

Zainteresirani pošljite PM ali kličite na 051 347 458

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da še jaz pristavim piskrček:

Najamem garsonjero ali enosobno stanovanje v Grosupljem ali okolici, lahko pa tudi v Ribnici ali okolici. Lahko tudi nekje vmes ;)

na PM ali 041 / 565 - 870

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Tole menda ja ni off-topic... ugodno prodam nekaj stanovanjske opreme za študentsko stanovanje: tri dvodelne omare, tri postelje z jogiji, tri pisalne mize, kavč, vse lepo ohranjeno - staro dobra tri leta. Aja, pa manjšo kotno garnituro z mizo in stoloma. Prednost ima tisti, ki bi vzel vse skupaj.

(kdor mi na PM pošlje emajl naslov mu pošljem slikce kako vse to izgleda)

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ojla

-pero- in njegova boljša polovica iščeta dvosobno stanovanje v bežigradu za najem. Lahko tudi 3 sobno samo da pač ni predrago. Fajn je da je čim bolj opremljeno, če pa kej manjka pa tud ni krize. ...aja pa oba sva nekadilca in brez podmladka.

Če bi kdo oddajal oziroma ve za kako stanovanje bi ga prosil da mi sporoči.

Lp in hvala za pomoč :) :)

Popravljeno . Popravil -pero-
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

V Novih Jaršah se daje soba v najem ... :D

lahko za enega - najraje pa sprejmem dva ...

več info po PM ...

se priporočam ... :D

ah ja - še tole - vseljivo bo po 15.oktobru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Evo, s cimri mamo probleme z gazdo (resni problemi, njeni ne naši-smo pridni fantje) in bi se radi čimprej izselili. Problem pa je k nimamo kam :( Ima kdo ali kdo koga pozna k ima stanovanje za 3 osebe, po eni normalni ceni, d nebo lih najemnina vesolska. Rabli bi pa samo za 2-3 mesce, lih do konc izpitov in podobno (tja do konc junija nekje) Če bi blo pa OK in lastnik za to, lahko podalšamo tudi v naslednje leto :OK:

Res prosim za pomoč, čene ostanemo na prešernovem s časopisom na klopci :doze:

P.S. Resna zadeva z gazdo: non-stop je u našem stanovanju kukr pes čuvaj in kontrolira kaj delamo. Problem je v tem k se nas boji in nikoli ni v stanovanju kadar smo mi zravn, torej to pomeni d šeta po stanovanju brez našega dovoljenja, kar je v nasprotju s pogodbo (piše notr d lahko obišče in kontrolira stanovanje samo enkrat mesečno s privoljenjem in prisotnostjo z enim od podnajemnikov)... pika na I -> ukradla nam je dnevne luči in stanovanjski pogoji za bivanje so OUT (mrzla voda zvečer, radiatorji celo zimo mrzli ipd) Inšpekcija bo na delu prou hmali, takoj za tem ko si dobimo drugo stanovanje.

Hvala vam za karkoli. :worship:

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Išče se:

- garsonjera/1-sobno za samca

- tro- ali več-sobno za 2 samca

- tro- ali več-sobno za samca s samico

- tro- ali več-sobno za samca in 3 samice

Sicer imam eno preferirano varianto, ampak bomo to prepustili času :) just throw it at me :P

za vse je želena lokacija center, trnovo, tabor... skratka nekje bliz centra ali v centru samem. Center še najraj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Kot vse kaže, bom si v kratkem moral poiskati novo stanovanje(študentsko sobico) v LJ .)

Tako, da če kdo kaj ve, z besedo na dan :)

Jst vem za eno luštno stanovanje ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ker je traba imeti na MS precej tehtne razloge za odprtje nove teme, raje nadaljujem staro:

Iščem stanovanje v LJ (Bežigrad) po možnosti znotraj obvoznice. Velikost naj bi bila od 40 do 50 m2, opremljenost ni pomembna, ataros pa ne več od 1/4 stoletja. Cena okoli 20 mio.

Pregledal sem že nepremičnine.net, pa vseeno vprašam še tukaj, mogoče kdo ve za kakšno zadevo.

Vesel bom tudi ostalih nasvetov, ki bi lahko prišli prav gozdnemu Joži, ki se odpravlja živet v mesto.

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en gozdni Joža izpod smreke se oglaša :devil:

Želje praktično enake, samo s to razliko da je lahko nekoliko bolj proti vzhodu, recimo med Novimi Jaršami in Sostrim. Pogoj je to, da nima stopnic, :blush: lahko pa je dvigalo do katerega se pride brez stopnišča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OMG, ko primerjam cene stanovanj med LJ in MB. Tole izgleda precej ugodno: oglas

Me kar mika, da bi se preselil na bolj na SV. Štajeci dajte mi povedat kej je to Podbrežje in kakšne so razmere tam.

hvala in lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj bi se v Ljubljani raje izogibal Rakove Jelše in okolice, kot pa Fužin-ćeprav je pa res da tudi Fužine niso ravno na najboljšem glasu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Tinchi isce stanovanje (ali sobo) v Ljubljani... Seveda cim ceneje in po moznosti z dostopom do neta.

Kake informacije so dobrodosle na moj ali njen PM.

Hvala za pozornost in ostanite se naprej z nami...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Helow, spet jst.. :ninja: :P

Torej bliža se čas izpitov, v naši mali sobici v Ljubljani pa je postalo neznosno :ninja: Zato se že kar malo tresem kje se bom učila, ker tam verjetno ne.. Zanima me, če kdo oddaja kakšno sobo ali karkoli za zmerno ceno (lih da v enem mescu ne porabim premoženja)..., ali če kdo pozna koga, ki pozna koga, ki pozna koga, ki ima v stanovanju kakšno sobico... Rabim samo 1 mesec miru in nekoga, ki se bo usmilil nebogljene študentke, ki bi rada študirala :P :rolleyes:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!