Skoči na vsebino

Iščem stanovanje


Priporočene objave

zanima me, če kdo ima oz ve za koga, da oddaja stanovanje. lahko je enosobno oz enoinpol sobno; večsobno pod ugodnimi pogoji :D lahko je v lj ali okolici. za več inf sem dosegljiva na PM potem se bomo pa dalje pogovarjali.

HVALA!

lp, nina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pod ugodnimi pogoji :D ...

A to pomeni ugodna tafira na uro / 1 noč? Za to se bol splača obiskat kak specializiran hotel / motel / penzion.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si pa lušna in znaš kuhat, pa pospravlat te še pa js vzamem pod streho :) hehe sam nism z lj, drgač pa klikn neprimičnine na googlu pa maš ponudb kok češ. Vso srečo. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zdravo

Iščem stanovanje v Portorožu od oktobra naprej. Vsaka ponudba več kot dobrodošla!

Bye B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novo študijsko leto se hitro približuje, jaz pa še vedno brez stanovanja. :(

Iščem torej študentsko stanovanje v Ljubljani blizu Aškrčeve ceste. Najraje v Rožni dolini, lahko tudi Vič, Trnovo...

Pač rabim sobo s posteljo, mizo, povezavo do motosveta .) ; souporaba kopalnice, kuhinje itd. Najraje bi imel lastno sobo.

Če kdo išče sostanovalca ali ve za kakšno sobo, naj me prosim kontaktira.

Lp, Gionni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Iščem stanovanje v Portorožu od oktobra naprej. Vsaka ponudba več kot dobrodošla!

Bye B)

Tole sem iskanjem zase najdla na www.kamrica.net , mogoce ti pa prav pride :D

Lokacija: PORTOROŽ -

Naslov:

Oddam: 2 sobno stanovanje

Velikost:

Cena: Najemnina: 35.000 SIT

Stroški: /

Opis: opremljeno

študentke

Opombe: S prijatelji (2 fanta+1 punca) iščemo cimro za bivanje v apartmaju-je zelo urejen-novo pohištvo, kopalnica,kuhinja,....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje je tu kaj smešnega? :huh:

:BUA:

Aja, išče se tudi stanovanje v LJ za 2 ali za 4 osebe (s kolegi skupaj iščemo)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem sostanovalca v dvosobnem stanovanju, v LJ-Šentvid, KTV, net, obnovljeno, 30 000sit s stroški....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem stanovanje za 5 študentk, če je le možno nekje relativno blizu centra (pol jih hodi na Filo faks), vsekakor pa blizu postaje LPP. Lahko se vselijo takoj.

031 439 395 (Darinka, reci, da pošilja Peter)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet jaz :blush:

Če bo kdo oddajal garsonjero, ali poznal koga, ki pozna koga, ki.. Ali tudi sobo v max. 2-sobnem stanovanju, z min. 16m2... se priporočam za pm :)

Je pa še zraven pogoj, da ni kletna (rabim ogromno svetlobe :)) in da se nahaja ob kaki direktni povezavi s centrom - ali mu je čim bližje..

4 leta na različnih lokacijah z različnimi ljudmi obrodijo marsikak pogoj... :krneki: :)

lp ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

da ne odpiram nove teme...

iščem (čim ceneje seveda) prenočišče ob vikendih za naslednje 3 - 4 mesece v Lj ( več ali manj samo iz petka na soboto, občasno iz sobote na nedeljo)...najbolj zaželjen je Bežigrad z okolico...

prosim na PM...hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

No pa sem bom še jaz tukaj podpisal.

Ičem garsonjero ali manjše stanovanje v ljubljani ali okolici le te (proti vzhodu). Velik plus je bližina obvoznice.

Torej če ve kdo za kaj spodobnega v tem segmentu naj me prosim kontaktira na PM.

Hvala.

P.S. Na začetku bi moralo pisati: najamem :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

iščem dvosobno stanovanje v ljubljani. z ločenima sobama, kuhinjo ter kopalnico. smo trije. jaz in še kolegica s svojim. vseljivo s 1.3.07, opremljeno. cena do 500 eur, možna enomesečna varščina.

lp, nina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa sem bom še jaz tukaj podpisal.

Ičem garsonjero ali manjše stanovanje v ljubljani ali okolici le te (proti vzhodu). Velik plus je bližina obvoznice.

Torej če ve kdo za kaj spodobnega v tem segmentu naj me prosim kontaktira na PM.

Hvala.

P.S. Na začetku bi moralo pisati: najamem :grim

Ma te jst vzamem k seb. Če ne smrčiš ponoč. Za plačilo se bova pa že zmenla. (2-3x na mesec brezplačni vikend najem triumpha :grim )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Živijo!

S punco iščeva opremljeno eno ali dvosobno stanovanje v Logatcu ali na Vrhniki.

Če kdo oddaja ali pa ve, da se kakšno stanovanje oddaja, naj mi prosim sporoči.

Lep pozdrav,

burgy

GSM:041 321 325

e-mail: burgy@email.si

Ali pa kar na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!