Skoči na vsebino

Iščem stanovanje


Priporočene objave

Ma te jst vzamem k seb. Če ne smrčiš ponoč. Za plačilo se bova pa že zmenla. (2-3x na mesec brezplačni vikend najem triumpha :grim )

Eh šele sedaj videl :headbang:

Jst pa šel v center lj :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa imam še eno vprašanje.

Če se stanovanje oddaja preko agencije ali mora stroške posredovanja agencije (baje da so v višini ene najemnine) res plačati najemnik?

Hvala za odgovore in lep pozdrav,

burgy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar dogovora. Ponavadi agencija vzame vsoto ene mesečne najemnine na leto, da si pokrije stroške posredovanja. Davek na oddajo nepremičnine pa krije najemodajalec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz tud iscem stanovanje, mi lahko kdo pomaga s kakim nasvetom.....

kak prit do nekaj dnara? :hmm: :headbang: :doze: :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...
jaz tud iscem stanovanje, mi lahko kdo pomaga s kakim nasvetom.....

kak prit do nekaj dnara? :hmm: :headbang: :doze: :ninja:

sva že dva, hi,hi,hi,hi

(no ja bi enm že velik pomagal, kako kljub 98 prošnjam v 3 mesecih pa q.36 razgovorih službo najdet, :headbang: :headbang: :headbang: )

...pol bi vsaj bil proti cilju, ne pa samo u steno... :cry: :cry: :cry:

ampak....boš vidw, za vse pride :hooray: :hooray: :hooray: (ni hudič, da se enkrat ne bo zmaga vdala pri naši vztrajnosti :fight1: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa imam še eno vprašanje.

Če se stanovanje oddaja preko agencije ali mora stroške posredovanja agencije (baje da so v višini ene najemnine) res plačati najemnik?

Hvala za odgovore in lep pozdrav,

burgy

sama imam kar dosti izkušenj, kar se tiče najemanja stanovanj... kot najemnik je splošna praksa (bojda) da moraš plačat agenciji 1 najemnino- samo za posredovanje.... to me je sicer ob zadnjem najemu stanovanja vrglo na rit (saj je bilo prvič preko agencije in dejansko nisem bila na to pripravljena)

glej newem..... sama sem se VEDNO prej posluževala Salamonca, oglasov na radiu, dnevno lokalno časopisje itd.... kamorkoli sem se že selila....NIKOLI ni bilo niti enega problema (pa pazi sem res človek, ki ima totalno nesrečo, kar se sreče tiče...pač je komično), ampak dejansko.... VEDNO je bil odnos in fer sodelovanje iz obeh strani... samo če se postopiš tega izbora, PREDEN SE ODLOČIŠ pazljivo beri med vrsticami in si vedno vzemi vsaj kak dan-2 dni za razmislek.. no to je bil že preveč vtikanje v osebnost...oprosti.

Jaz ti proporočam izrabljati te vire....

Drugače pa....glej.....če te je strah in če imaš toliko finančne zmožnosti, pojdi preko agencije..... ziher je ziher (sama sem namreč vedno bolj gledala in preračunavala iz študentske plače ali minimalnega zasluženega denarja, tako da sem se pač morala znajti po svoje, brez kakršnekoli podpore mamic, babic, tatic, tet, al kj podobnega....in to dokaj zgodaj...) ampak če imaš možnost pojdi na ziher....

newem.... z izkušnjami preko agencije naj ti pa predstavijo izkušnje tisti, ki imajo z njimi še več izkušenj...

Resnično ti IZ VSEGA SRCA želim, da boš čimprej našel stanovanje zase... VELIKO sreče ti želim in upam, da kaj preko foruma poročaš, kako in kaj se je izteklo....

DRŽIM PESTI ZA VSE NAJBOLJE!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

agencije so bulšit

one se za premijo zavežejo, edino da podpišeš pogodbo z lastnikom

naprej izvajanje pogodbe ni več njihovo delo

tako da ...

veliko, sreče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Če kdo išče sobo v Ljubljani me naj kontaktira.

Na hitro: -samostojna soba v večji hiši (Ljubljana Novo Polje)

-LPP 25, 12, vlak

- več parkirišč

- garaža za motor

- vrt

- souporaba kopalnice, kuhinje

-v hiši ni lastnikov

- 150€ + stroški (cca 20€)

- enomesečna varščina

...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Mene pa zanima kako stanovanje v novi gorici ali okolici. Lahk tud za cimra, se boljse zaradi stroskov.

Ce ma kdo kak info nej mi posle sporocilo

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kako stanovanje v novi gorici ali okolici. Lahk tud za cimra, se boljse zaradi stroskov.

Ce ma kdo kak info nej mi posle sporocilo

lp

ti se lp ožen pa boš pr ženki spau :grrr bo še najcenej :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti se lp ožen pa boš pr ženki spau :grrr bo še najcenej :grim

Tist pride po koncanem faksu :P:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Kolegica oddaja stanovanje: LJ - Bežigrad, Parmova, blizu centra, 1 sobno stanovanje, 40m2: soba, bivalna kuhinja, kopalnica, predsoba.

V celoti opremljeno, klima, CK na plin, optika, brez balkona, 3/3 nadstropje, brez dvigala, brez kleti, skupna kolesarnica,

parkiranje mogoče pred hišo.

Najemnina 350€/mes. z obstoječo opremo + stroški se plačujejo mesečno.

Za več info me kontaktiraje preko zasebnega sporočila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!