Skoči na vsebino

BMW


robberrt

Priporočene objave

iz dneva v dan smo blize svojim sanjam ki prihajajo. Zaenkrat so še malo zamaskarane pa vendar....mmmmm.... 8) :wink:

b01.jpg

b02.jpg

b03.jpg

b04.jpg

b05.jpg

b06.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se še kar ne naučijo pri BMW-ju oblikovati avtov, tako kot je treba...

Če bi bli avti živali, bi bil BMW pujs... jao...

Meni je sicer doslej najbolj sedel v srce BMW 325 xi, letnik 1985 oz. nekaj takega... Prilepljen na cesto, pelje pa se kot avion.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se še kar ne naučijo pri BMW-ju oblikovati avtov, tako kot je treba...

Saj ves tisto o oceh in malarjih ... :wink:

Sledijo pac smernicam, ki so jih zaceli z novo sedmico. Kar se pa oblike in stila tice - meni so alfe najblizje :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se še kar ne naučijo pri BMW-ju oblikovati avtov, tako kot je treba...

Če bi bli avti živali, bi bil BMW pujs... jao...

Meni je sicer doslej najbolj sedel v srce BMW 325 xi, letnik 1985 oz. nekaj takega... Prilepljen na cesto, pelje pa se kot avion.

Le čevlje sodi naj kopitar :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah ni kej BMW je se zmeri BMW to mi je strsn vsec......sanje ja,,,,,upam da res gredo :arrow: k men.....sam bols bi blo ce bi sel kar avto k men....jah bo treba zacet enkrat z BMW, in baje da ko enkrat zacnes se samo se stopnjuje....sem pa tud ze vidu nezamaskirano 5-ko in povem vam da je strasn lepo narejena :shock: , edino moti me ker armaturka ni obrnjena proti vozniku( ja sej vem je vecja kot pri trojki) samo vseen , drugac pa zakon, pa baje da bo imela nekej tam zadaj za stevci en display ki se bo ven pripelju in kazu stvari , 8) zakon...

LP, Rock

P.S: Da o 7xx sploh ne govorim.... :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le čevlje sodi naj kopitar :!:

Ne štekam čist - a si hotla rečt, naj o avtih govorijo samo avtomehaniki ali kaj? :shock: :shock: Da nisi mogoče hotla rečt - "tule se bom tudi notri usrala..." :?: :?:

8)

Hm, meni tile novejši BMW-ji niso preveč vizualno všeč... Zame preveč kravasti, pa kljub visoki ceni vozilla zgledajo notri nekam ceneno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne pase tle noter.... al pa tut.... "duck tape" pa to... kot nekateri mogoce veste,sta v grazu magna int.,daimler-chrysler in AVL - ker se vsak dan vozim mimo teh se vedno vidi kaksen zakamufliran prototip.

.......predvsem nov X3 mi je vsec. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je res da se ne vidi čisto natančno vendar loh rečm da sm prčakval bol drzne linije!Drugače pa mi je zadeva zelo všeč!Že sedajšnja je zakon!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar naj pride! Se ga že veselim-o! Pa ne zato ker bi dal 30k€+ za njega ampak ker bodo sedanjim cene v momentu padle za najmanj 10% v šusu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le čevlje sodi naj kopitar :!:

Ne štekam čist - a si hotla rečt, naj o avtih govorijo samo avtomehaniki ali kaj? :shock: :shock: Da nisi mogoče hotla rečt - "tule se bom tudi notri usrala..." :?: :?:

8)

Hm, meni tile novejši BMW-ji niso preveč vizualno všeč... Zame preveč kravasti, pa kljub visoki ceni vozilla zgledajo notri nekam ceneno...

Verjetno je bilo mišljeno to da kdor vozi majhne cenene gajbice naj ne sodi o bmw-jih ( to da zgledajo ceneni ) :twisted: :twisted:

Kolk sm zloben :)

Dokler ni slikic brez trakov se da bolj malo povedati ob obliki.

LP,

Klemen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to da sem vozil že kar lepo število različnih avtov (služba pa taka :twisted: ) lahko rečem samo eno - glede občutka v vožnji je BMW št.1 , vsi mercedesi in audiji pa VW (no golf je kar OK) se lahko skrijejo glede vodljivosti, volanskega mehanizma (občutka) in podvozja.

je pač najbolj športni, OK je še alfa ampak tako šlampasto narejenih avtov še nisem videl. škoda ker drugače ja pa fajn.

glede oblike pa, 1. renault, 2. alfa, 3. BMW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno je bilo mišljeno to da kdor vozi majhne cenene gajbice naj ne sodi o bmw-jih ( to da zgledajo ceneni ) :twisted: :twisted:

Kolk sm zloben :)

A si mislu Alfo 166 V6, ki jo imam ravno parkirano v garaži? :twisted: :twisted: :twisted:

Viš, tvoja zloba je bolj plehka :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si mislu Alfo 166 V6, ki jo imam ravno parkirano v garaži? :twisted: :twisted: :twisted:

Viš, tvoja zloba je bolj plehka :)

Dobro veš kaj sem mislil !!

Parkirano ali na uporabo ? Če slednje potem veliko užitka :)

Zakaj bi bla moja zloba plehka mi pa ni jasno. Resda ne udari ven tolikokrat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm no ja eni ja BMW, eni ne BMW, meni osebno si srce ne pozeli drugega kot pa trenutno E46, kasneje pa serijo 5.

bm01.jpg

bm02.jpg

bm03.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm no ja eni ja BMW, eni ne BMW, meni osebno si srce ne pozeli drugega kot pa trenutno E46, kasneje pa serijo 5.

bm01.jpg

Na mislim da sem na dobir poti, tako sajtrgo( ki se vidi v ozadju na travi ) mam tud jest ze doma, se pravi da bo kmal tud BMW :lol:

LP; Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj tale naj bi bil nov, k je cel poleplen? A da nebo razpadu, al kaj? Zgleda isti kot vse prejšnje generacije do 93-tega leta nazaj. Š en avto k bo padu mim mojih oči, še posebno zaradi zasoljene cene v razmerju s kvaliteto. Na znotraj je kvaliteten, nimam kaj pripomnit, ampak mašina pa ni sam vrh. Vsaj po prebiranju revij sodeč. Poleg tega ma še vedno zadnjo premo. Ajjjj. Honda na Accordu že lep čas uporablja posamezno vpetje zadnjih koles (A4 prav tako). Oblika pa kakor komu. Meni se zdi, da skoz tolčejo po istem kopitu in so mi oblikovno nezanimivi (v primerjavi z Alfami). :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede polepljevanja itd. avtomobilov......tisti,ki tega se ne veste,to delajo zaradi maskiranja koncega izgleda...... ga lovci na prototipe ne dobijo realne fotke.

:roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!