Skoči na vsebino

KADILCI POZOR!!!


Alla

Priporočene objave

Nehal pred štirimi leti. :OK:

Prej pokadil 40 do 60 cigaret na dan :doze: . To je okoli jurja na dan :blink: .

To je 30.000 na mesec :eek: . Lep kredit ni kaj :hmm: . Kupil raje motor :worship: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nehala leto in pol nazaj, pa sem najbolj srečen človek... čeprav hudiča, ko zdej vidim, kako se mi pljuča še vedno čistijo, me prav zmrazi, kako izgledajo pljuča enega 60. letnika ki že več kot 40. let kadi..... groza......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nehala leto in pol nazaj, pa sem najbolj srečen človek... čeprav hudiča, ko zdej vidim, kako se mi pljuča še vedno čistijo, me prav zmrazi, kako izgledajo pljuča enega 60. letnika ki že več kot 40. let kadi..... groza......

Kaj rastejo tudi še kaj??? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj rastejo tudi še kaj??? :lol1:

:hmm: Misl-m , da bi mogla že mal prej nehat , da bi kaj zrasl !? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pogovarjata dva rakca; Ej dej nehi kadit k boš dobil človeka na pljučih :slap:

Ne kadim in tudi ne bom, ker je edina stvar k jo res sovražim do amena cigaretni dim pa ogorki ofrcani povsod naokul :SS to je isto ku d bi ženske metale porablene tampone pa vloške povsod potleh in po travi, pločnikih, plažah :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-5391-1120817468.gif

:devil:

Dragi kadilci le nadaljujte!

Jaz sem zaključil pred cca 13  leti (LAKŠE SE DIŠE)

:OK:

Eden od mojih staršev trenutno tudi skuša nehat ... na kliničnem centru ... ravno okreva po operaciji, s katero so odstranili en pljučni reženj... v njem je bil pa maligni tumor ... rak ... no, saj nihče ne pravi, da je bil direkt od kajenja ...

no, tolk od mene ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alla vse lepo in prav sam, zakj se ne vprašamo pol ZAKAJ BI VOZIL MOTOR? Vecji procent je mrtvih motoristov, kot kadilcev.

Hola!

Hja, ne vem če je tole res... pred leti, ene 15 let nazaj če se prav spomnim, je bilo v uradnih raziskavah objavljeno, da v SLO umre 3000 ljudi na leto za posledicami kajenja; koliko je to danes ne vem, najbrž pa nič manj. In tale cifra se mi zdi na uč večja kot je število mrtvih motoristov, tudi če jo ruknem v procente... lahko pa da mam slab uč in me popravite.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nehala leto in pol nazaj, pa sem najbolj srečen človek... čeprav hudiča, ko zdej vidim, kako se mi pljuča še vedno čistijo, me prav zmrazi, kako izgledajo pljuča enega 60. letnika ki že več kot 40. let kadi..... groza......

Ti pa nisi en let brez kajenja, dej mal poste nazaj glej.a si zihr, no če je pa res si pa lepo pohvaljena ,Pupika :)

Popravljeno . Popravil Janis
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni v Poroču en človek, ki te odvadi kaditi ( za 50eurov) :)

Bila moja mama tam, pa ful drugih ljudi. Od teh je samo eden spet začel, zato je ponovno šel dol in zdaj tudi on ne kadi. Je pa tako, nekaterim sedaj cigaret res smrdi in jih ne privlači. Pri moji mami pa ni tako. Mogoče ji je res pomagalo prvi dan, da ga ni takoj prižgala (ker ji sami do sedaj nikdar ni uspelo), vendar se še vedno iz dneva v dan sama bori, da ga ne prižge. Zaradi tega je zvečer začela tudi hodit. Se pravi, da na njo ni imelo takega učinka, kot na nekatere, druge, zato se sama z velikimi mukami prebija iz dneva v dan, čeprav pravi, da ji je sedaj vseeno lažje, potreba pa za enkrat še vedno ostaja. Pri temu v Poreču je bil tudi moj oče, vendar on kadi. Na pol manj,vendar kadi .)

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut jaz kadim, že 11 let, sicer se odvajam, že kak dober teden se mučim, najhujš je k kofetam, morm enga "prpalt", al pa zvečer, če grem na kak drink tut še kazga prešvercam,... tko še zmeri skadim 2-3 na dan..... sej vem boste rekl to ni nč, nehi, al pa ne blefiri.... lahk je govort, težje uresničit..tut jaz sem že razmišlu o "Rovinju", sam ne vem, mene je tak težko prepričat, neke čunga-lunga coprnije.... mogoče bi pa mogu probat.. sej je itak vse v psihi... U glavnem, rad bi da mi ne paše več kadit. Da mi zasmrdi, se zagabi, pa ne vem kak se naj prepričam v to... VE KDO???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:

Poskusi skadit celo šteko v 1 dnevu. Če se ti pa potem čiki na zagabijo, pa tudi ne vem O:-)

Alla B)

To smo storili jaz, brat in sosed (skadili škatlico Malboro), ko smo bili najstniki - vsi smo bili bolni, danes pa smo vsi nekadilci! Ko si pa odvisen, bodo pa živci in možgani vpili MANJANA ŠEEEE! To pri odvisniku od kajenja ne bo šlo. Moj nasvet je, če si na treh cigaretah - ukini še te tri. Verjamem, da je potrebno imeti jeklene živce in neomajno voljo. Moje mnenje - hudo bo na začetku, potem pa z vsakim dnem manj! Na tej točki odpovedo vsi nasveti - TU OSTANEŠ SAM S SVOJO ODLOČITVIJO IN VOLJO, LAHKO SE KREPI ALI PA SLABI, LAHKO PREKINEŠ S KAJENJEM ALI PONOVNO ZAČNEŠ - TO JE ZAČARAN KROG!

PS - kadil sem Havanko (ENO ZA TEST), proti čikom je pa to prva liga! Sem samo poskusil, pa še to - popoldne tisti dan sem imel izpit iz elektrotehnike in pisal čisto deset. Ne vem a sem se tolk piflal, ali je Havanka :lol1: naredila svoje in se je moj CPU navil na višje frekvence, kdo bi vedel. Dejstvo je, da sem jaz z elektriko bolj skregan, kot ne!

V SVOJEM ŽIVLJENJU SEM SKADIL DO 50 CIGARET (kr tko) PA 2 HAVANKI! O CIGARETNEM DIMU, KI SEM GA KONZUMIRAL, PA SE NE SPLAČA IZGUBLJAT BESED!

LP Mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poskusi skadit celo šteko v 1 dnevu. Če se ti pa potem čiki na zagabijo, pa tudi ne vem O:-)

Alla B)

Probu marskej, šteko sicer ne, sem pa retiravu skor do bruhanja, pa mi "jutr" spet zadiši.... mislim sam da si morm u glavi pošlihtat.... zaenkrat bom držu tempo 2-3 na dan, pol se pa en dan odločim....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V SVOJEM ŽIVLJENJU SEM SKADIL DO 50 CIGARET (kr tko) PA 2 HAVANKI! O CIGARETNEM DIMU, KI SEM GA KONZUMIRAL, PA SE NE SPLAČA IZGUBLJAT BESED!

Raje kihnimo in recimo "za zdravje!" :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men ni hujšega, kot da vidim kakšno lepo punco, kako lepo čik vleče...misl ni gršega prizora :angry2: Men takoj vse dol pade!!!

Sam res ne vem, kaj kadilci vidite v teh rolcah tobaka!! Sej se mi v bistvu vsi kadilci smilite, ker ste da tako odvisni od posušene trave....odvisnost od sexa človk še nekak zastop, to je užitek, ne pa čik pa kavica :yea2:

Sam sem takoj za to, da se prepove kajenje na javnih mestih, pol pa zaradi mene lohk hodte u kanalizacijo rauhat!!!

Pa še škatlco, bi vam podražu na jurja po komadu, pol pa uživajte j... vam boga!!! :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa še to, kako so se mojemu fotru zamerili čiki:

ko je bil mulc je šparov in si en teden ni kupil malice v šoli, da si je lahko potem kupil škatlo cigaret.....ko je pa pršu domov, mu jih je pa star fotr najdu in je mogu celo škatlo naenkrat pred starim skadit. Od takrat cigareta tud vidt noče več!!!! Mu je bilo preveč slabo pa še lačen je bil cel teden :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"U historiji je ostalo zabilježeno da je zbog loše navike nagrabusio i neki jado po imenu Rodrigo de Heres, koji je po povratku sa Kube, naravno, pušio. Sugrađani ga prijavili inkviziciji pod optužbom da ga je zaposjeo vrag, jer mu iz usta izlazi dim i užasno smrdi. Odvelo ga i tu mu se gubi svaki trag. Može se samo pretpostaviti da je popušio na lomači."

:lol1: :lol1: :lol1:

S tukajle

Najbolje, da na vsakega dojencka vzgejo ZIVLJENJE UBIJA!

DILLIGAF ;) (hvala, Stipe) :worship:

post-2120-1121181450_thumb.jpgpost-2120-1121181471_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla

tud jst sm opustila kajenje pred tremi meseci. Naj povem, da sem sama nase ponosna, v isti sapi pa tudi, da mi možgani še vedno žicajo cigarete!!!! To so res boji.....biti ali ne biti...

Sploh pa tuki ni dileme. Tisto "postopno zmanjševanje" je nategovanje na suho. Slej ko prej (prau kmalu) si spet na starem. To je stvar odločitve in vztrajnosti. Je pa faj, da ti iz ust več ne smrdi, kjub temu da si tlačiš vse antismraditise, ne smrdi ti obleka, stanovanje in nenazadnje prišparaš kar nekaj denarja.

Ne obsojam kadilce, ker v moji glavi je čik še vedno ena fajn zadeva, ki paše k kufetu.............ampak ne dam se in srčno upam, da ne bom nikoli več :nono:

Pozdravček

Fračka .)

Popravljeno . Popravil Fračka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men ni hujšega, kot da vidim kakšno lepo punco, kako lepo čik vleče...misl ni gršega prizora :angry2:  Men takoj vse dol pade!!!

si pa občutljiv :devil:

Sam res ne vem, kaj kadilci vidite v teh rolcah tobaka!! Sej se mi v bistvu vsi kadilci smilite, ker ste da tako odvisni od posušene trave....odvisnost od sexa človk še nekak zastop, to je užitek, ne pa čik pa kavica :yea2:

verjetno imaš tudi ti kakšno navado/razvado, ki se marsikomu zdi bedasta. a ne sme človek imeti več kot ene zasvojenosti? :hmm:

Sam sem takoj za to, da se prepove kajenje na javnih mestih, pol pa zaradi mene lohk hodte u kanalizacijo rauhat!!!

Pa še škatlco, bi vam podražu na jurja po komadu, pol pa uživajte j... vam boga!!! :fight2:

cccccccc tebi smo se pa kadilci blazno zamerili. nekako tako marsikdo razmišlja za motorje - prepovedat ali pa vsaj cene tako nabit, da si jih ne bo mogoče privoščiti.

glede prepovedi pa - a se meni zdi, da večina folka v lokalih kadi? me zanima če bi na obisk imelo to kaj vpliva, jaz vem da popizdim če si pri kavi ali ob piru ne morem enega prižgat.

daj se malo na easy, bi z boljšo ventilacijo v gostilnah ali ločenimi prostori marsikaj rešili .) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla

tud jst sm opustila kajenje pred tremi meseci. Naj povem, da sem sama nase ponosna, v isti sapi pa tudi, da mi možgani še vedno žicajo cigarete!!!! To so res boji.....biti ali ne biti...

Sploh pa tuki ni dileme. Tisto "postopno zmanjševanje" je nategovanje na suho. Slej ko prej (prau kmalu) si spet na starem. To je stvar odločitve in vztrajnosti. Je pa faj, da ti iz ust več ne smrdi, kjub temu da si tlačiš vse antismraditise, ne smrdi ti obleka, stanovanje in nenazadnje prišparaš kar nekaj denarja.

Ne obsojam kadilce, ker v moji glavi je čik še vedno ena fajn zadeva, ki paše k kufetu.............ampak ne dam se in srčno upam, da ne bom nikoli več  :nono:

Pozdravček

Fračka  .)

ne daj se :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!