Skoči na vsebino

KADILCI POZOR!!!


Alla

Priporočene objave

A zaradi neke razvade moramo vsi enako participirati.

Do kje naj velja solidarnost ?

Kaj menite ostali ?

8)

Roko na srce - tudi pešci in avtomobilisti plačujejo motoristom zdravljenje po nesreči ... ki je mnogokrat bolj dolgotrajno kot zdravljenje od katerekoli druge nesreče, razen, če te kombajn povozi ali če se ti vrata odprejo na space-shuttlu v orbiti :D

Nobeden se zavestno za nesrečo ne odloči.

Ne vem če gre to dvoje enačit.

Sploh če tako nadaljujemo: živeti je nevarno in drago.

:wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako nekdo vedno, ko se mu zdi, da rabi malo "miru" ali kaj podobnega, raje eno prižge, kot pa, da bi kaj počel. In žalosti me, če vidim, da nekdo, ki sicer ne kadi, za cigareto poprime "v družbi". Ne štekam tega, pa da se jebem sam sebe, evo...

*agree* :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me prav zanima odziv motosvetovcev, ce bi se prepovedalo kajenje v zgornji sobici v OLP, ...

sem takoj za ...

Jaz tudi ... eden od razlogov za ne-obiskovanje OLPja (poleg pomanjkanja casa) je tudi ta, da me ne vlece v zakajeno luknjo :arrow: bom ko bo vreme in bomo zunaj ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram pa reči, da sem doživela tudi že drugačno reakcijo, kar se mi je pa zdelo totalno kul.

Kakšna je bla ta reakcija?

Čist konkreten primer: smo sedeli z družbo in so že vsi pojedli, jaz pa sem avno dobila pizo. Bejba nasproti mene je bila tik na tem, da si enega prižge. Pa me vpraša če bi me motilo če bi ona kadila medtem ko jaz jem. Sem rekla, da ja in je lepo pridno pospravila čike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim ce vas tako zeloooooo moti dim cigaret potem je najbolse, da se zacnejo motosvetovci locevat na 2 dela KADILCI in NEKADILCI in se zbirate dveh lokacijah (kje pa kako se zmenite) samo, da mi ne bo treba poslušat oz. brat takih brezveznih obsojanj.

Ce bi radi zdravo ziveli pojdite v hribe krave pa ovce past.

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobeden se zavestno za nesrečo ne odloči.

Ne vem če gre to dvoje enačit.

Sploh če tako nadaljujemo: živeti je nevarno in drago.

:wink:

Saj ne zbolijo vsi kadilci. Torej je rak na pljučih pri kadilcu kot nesreča pri motoristu? Oba se pač zavedata, da je tveganje večje. In oba zavestno rečete - kurc, nihče mi ne bo tega preprečil....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NEKADILCI in se zbirate dveh lokacijah (kje pa kako se zmenite) samo, da mi ne bo treba poslušat oz. brat takih brezveznih obsojanj.

Vidim, da ti roko zvijajo, da _moraš_ brati zadeve? Bogi ....

Sicer pa ne gre tolk za zdravo življenje kot za _prijetno_ življenje... Ergo - boli me kurac, če uni vsi pomrejo 20 let pred rokom trajanja, ampak naj mi ne smrdijo cigareti. Jaz se tudi trudim, da ne bi smrdel preveč po švicu in da ne bi bilo komu neprijetno recimo :D

"Kaj bi koga motlo, če malo zašvicam?" :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da namen te teme ni obsojanje kadilcev ampak jih opozorit na nevarnosti kajenja oz njihove razvade.

PS.Alla oprosti ce se motim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da namen te teme ni obsojanje kadilcev ampak jih opozorit na nevarnosti kajenja oz njihove razvade.

Dober point v razpravi. Ampak, kot smo že rekli - nismo vsi Mati Tereza :D Mene moti dim. Če oni hočejo kadit, kar naj. SAj v glavnem so vsi čisto dobro seznanjeni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim ce vas tako zeloooooo moti dim cigaret potem je najbolse, da se zacnejo motosvetovci locevat na 2 dela KADILCI in NEKADILCI in se zbirate dveh lokacijah (kje pa kako se zmenite) samo, da mi ne bo treba poslušat oz. brat takih brezveznih obsojanj.

Ce bi radi zdravo ziveli pojdite v hribe krave pa ovce past.

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Se strinjam. Saj tisti, ki najbolj težijo zaradi kajenja tega ne počnejo samo zaradi kajenja ampak zato ker so težaki že po naravi. Kajenje jim je samo neajenostavnejši razlog da svojo naravo opravičijo. :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :lol: :lol:

In seveda grem v ločeno skupino kadilcev... 8) :D :wink: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NEKADILCI in se zbirate dveh lokacijah (kje pa kako se zmenite) samo' date=' da mi ne bo treba poslušat oz. brat takih brezveznih obsojanj. [/quote']

Vidim, da ti roko zvijajo, da _moraš_ brati zadeve? Bogi ....

Zgleda da jih tebi tud. BTW tud ti mene zastruplas ko se vozis z motorjem v sluzbo namest da bi vzel kolo (kokr vem si v nekem kolesarskem krozku ). Hm....... aja sm cist pozabu itak si pretezek za na kolo. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bi radi zdravo ziveli pojdite v hribe krave pa ovce past.

Saj ni prva misel na to "pasivno kajenje" :arrow: nezdravo itd. Meni preprosto rec smrdi :wink: Smrad na javnih WCjih, frisno gnojenje po poljih, kurjenje svinjarije, plastike ipd., kajenje .... same shit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf.....folk.....nisem mislila, da bo tak odziv......

No, moj namen tega posta je bil, da če samo en kadilec neha kaditi zaradi tega kar sem objavila, potem sem naredila eno dobro delo.....Ali pa če vsaj malo zmanjšajo/mo količino čikov.....

Tudi jaz se bom trudila v tej smeri..... :roll:

Alla 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bemti :!: jest se pa res ku de bi odvajam kajenja :lol:

alla ma me vseenu drži de bi anga zefajfou :!: :!: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim ce vas tako zeloooooo moti dim cigaret potem je najbolse, da se zacnejo motosvetovci locevat na 2 dela KADILCI in NEKADILCI in se zbirate dveh lokacijah (kje pa kako se zmenite) samo, da mi ne bo treba poslušat oz. brat takih brezveznih obsojanj.

Ce bi radi zdravo ziveli pojdite v hribe krave pa ovce past.

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Se strinjam. Saj tisti, ki najbolj težijo zaradi kajenja tega ne počnejo samo zaradi kajenja ampak zato ker so težaki že po naravi. Kajenje jim je samo neajenostavnejši razlog da svojo naravo opravičijo. :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :lol: :lol:

In seveda grem v ločeno skupino kadilcev... 8) :D :wink: :P

Recimo da sem tle najstarejši in imam temu primerno nekaj več izkušenj.

Ko sem kadil, tega je sicer že dolgo, ampak vlekel sem skupaj kar kakšnih 15 let sem bil popolnoma brezobziren in mi na kraj pameti ni padlo, da lahko koga motim.

Če bi mi kdo rekel, prosim ali lahko nehaš kadit, mislim da bi nekaj časa sapo lovil.

Nisem bil brezobziren v smislu, da ne upoštevam mnenje nekoga, ki drugače na stvar gleda, ampak sploh nisem predpostavljal, da ta mnenja obstajajo. Ni jih. Tako kot nobenega ne sprašujejš če lahko dihaš, tako sem tudi cigarete vlekel.

Zakaj nekadilci težijo ?

varianta 1 :

Ko nehaš kaditi po Desmotovi teoriji postaneš tečen in zatežen in izrabiš priliko, da drugim težiš in ker se kajenje samo ponuja ne rabiš mislit več s čim boš drugim dan zasral in začneš težit.

varianta 2 :

Kajenje in vse kar je v zvezi z njim ti postane skrajno zoprno. Ker se ne želiš več zastrupjlat opozarjaš na to tudi druge.

varianta 3 :

Prepovedani sadež je najslajši. Drugi te z njim dražijo, ti si pa ne moreš privoščiti in težiš. Tako kot bi nekdo zdavljenega alkoholika s pijačo buzeriral. Si tik pre zdajci da omagaš in te zgolj frontalni spopad s kadilci reši pred omamljajočo se radostjo, ki se ti ponuja.

Kaj velja ?

Ali nič od tega.

Najbolj všeč mi je, da lahko iz tečnobe težiš. Če te imajo poln kufer moraš pač v zakup vzet.

8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smrad na javnih WCjih, frisno gnojenje po poljih, kurjenje svinjarije, plastike ipd., kajenje .... same shit.

Cyc, ravno tako kot takrat ko greš v štalo ti tudi cigaretni dim zasmrdi samo na začetku dokler se nos ne navadi. Medtem ko pomolzeš vse krave in skidaš ves gnoj ti tudi vonjave ne motijo več, kar priznaj. :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da jih tebi tud. BTW tud ti mene zastruplas ko se vozis z motorjem v sluzbo namest da bi vzel kolo (kokr vem si v nekem kolesarskem krozku ). Hm....... aja sm cist pozabu itak si pretezek za na kolo. :lol:

Narobe vidiš. Kupi si očala. Forum je prostovoljna stvar.

Da, zastrupljam te, tudi Mačica te, pa verjetno se tudi sam, ko se pelješ s trolo? :lol: . Ampak okoli tega se ne da, realno gledano, prav veliko narediti - razen, da se tu in tam vozimo s kolesi, a ne? Ker so pač politični lobiji jako močni.

Kar se kolesa tiče - hvala, da si me obvestil, da sem pretežek za na kolo. Tega doslej nisem vedel. Tudi ko sem se nazadnje vozil z biciklom, mi ni blo čisto jasno. Res, hvala za ostro opazovanje in prijateljski nasvet.

Sicer pa - še kaj pametnega mogoče?

P.S: Priporočam psihološko čistilnico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me prav zanima odziv motosvetovcev, ce bi se prepovedalo kajenje v zgornji sobici v OLP, ...

sem takoj za ...

Tudi mene bi s tem ZELO razveselili - ne s prepovedjo, ampak s preprosto uvidevnostjo oz zavedanjem, da kadilci zlahka ZAkadite prostor (in nas v njem!!!), ne morete pa ga/nas ODkaditi :? :roll: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cyc, ravno tako kot takrat ko greš v štalo ti tudi cigaretni dim zasmrdi samo na začetku dokler se nos ne navadi. Medtem ko pomolzeš vse krave in skidaš ves gnoj ti tudi vonjave ne motijo več, kar priznaj. :twisted: :lol:

:lol: :lol:

Ce se peljes skozi tako pokrajino - ti smrdi in prav nic ne cakas da se bos navadil, poskrbis da bos cim prej mimo, riight? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me prav zanima odziv motosvetovcev, ce bi se prepovedalo kajenje v zgornji sobici v OLP, ...

sem takoj za ...

Tudi mene bi s tem ZELO razveselili - ne s prepovedjo, ampak s preprosto uvidevnostjo oz zavedanjem, da kadilci zlahka ZAkadite prostor (in nas v njem!!!), ne morete pa ga/nas ODkaditi :? :roll: :cry:

Gostinci bi dandanes namesto da zgolj na extra profite mislijo, lahko tudi ustrezno prezračevanje zrihtali.

Vse te probleme se da rešit dovolj dobro.

Je pa res da koštajo, tako investicijsko kot obratovalno.

Ampak v lokal ki ima to ustrezno rešeno, bi človek bil pripravljen tudi pijačo dražje plačevati.

Tako je pa poletni vrt rešitev za vse te probleme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo rdeče, polne, slastne ustnice strastno kadijo cigareto. En kader, pet minut, od blizu - usta čez cel zaslon. Pri tem se sliši tudi drobno prsketanje, pa ustnice se malce šobijo in na vso moč vlečejo zrak skozi tobak in filter v notranjost ustne votline...

Enim erotičen, drugim nagravžen kader :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smrad na javnih WCjih, frisno gnojenje po poljih, kurjenje svinjarije, plastike ipd., kajenje .... same shit.

Cyc, ravno tako kot takrat ko greš v štalo ti tudi cigaretni dim zasmrdi samo na začetku dokler se nos ne navadi. Medtem ko pomolzeš vse krave in skidaš ves gnoj ti tudi vonjave ne motijo več, kar priznaj. :twisted: :lol:

vonj po gnoju ni škodljiv !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kakšna netoleranca nekadilcev do ubogih kadilcev...še dobr da tud kadilci niso tok našponani proti nekadilcem...najbolj da začnete kadit, boste bistveno manj nestrpni do soljudi...kadilci so izvrsten primer...a ste že kdaj slišal, da bi se kadilec pritoževal nad nekadilcem???.... :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak v lokal ki ima to ustrezno rešeno, bi človek bil pripravljen tudi pijačo dražje plačevati.

Tako je pa poletni vrt rešitev za vse te probleme.

Niti ne ... ni hujšega ko sediš na svežem zraku v senčki pod drevesom in ti od sosednje mize prismrdi cigaretni dim... bljak :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!