Skoči na vsebino

KADILCI POZOR!!!


Alla

Priporočene objave

Kaj ma pa veterina s kajenjem?

Flayo

Pravzaprav sem samo domneval, da je pipa miru kako novo sredstvo proti rabiesu. Pa je čist možno, da sem po svoji stari navadi zamočil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zdej smo pa dobil enih 100 mnenj, idej, predlogov, ki so eni manj, drugi bolj "pametni", mene pa se zmer zanima samo, a je kadeci del motosveta pripravlje sprejeti to "zrtev" in se vzdržati cigaret za tri urice, ko se skupaj druzimo.

Saj ni to, da bi jih prisilili v abstinenco, gre samo za to, da bi se odpravili ven ali pa v spodnji del OLP-a na svoj "obrok". Pa naj gredo v po skupinah ali pa v dvije, naj si ogledajo kaksen motor, ki bo stal zunaj, kaksno recejo,... Skratka, naj bo to se en nacin druzenja :P .

Tko da, kaj bo zdej DA ali NE? Samo to me zanima.

Jaz sem že poskrbel,da vam ne zasmrajam zraka!

Hodim drugam!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dečko tebe zihr nebo smrad ubil niti zastrupu. Tebe bo prej kak holesterol pobral.

Ce se pa lahko malo posalim pridem na morje neki pojest in si zazelim pogled na morje ampak to ne nikakor ne gre izvest ker pred mano sedi mašcobna keppica ki se nazira s pivom kakavim .... itd itd

Ti se kr šali. Se še jaz mal pošalim? nee. saj ne boš poštekal... :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zdej smo pa dobil enih 100 mnenj, idej, predlogov, ki so eni manj, drugi bolj "pametni", mene pa se zmer zanima samo, a je kadeci del motosveta pripravlje sprejeti to "zrtev" in se vzdržati cigaret za tri urice, ko se skupaj druzimo.

Saj ni to, da bi jih prisilili v abstinenco, gre samo za to, da bi se odpravili ven ali pa v spodnji del OLP-a na svoj "obrok". Pa naj gredo v po skupinah ali pa v dvije, naj si ogledajo kaksen motor, ki bo stal zunaj, kaksno recejo,... Skratka, naj bo to se en nacin druzenja :P .

Tko da, kaj bo zdej DA ali NE? Samo to me zanima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men gre pa na živce igranje biljarda, razni kakavči s smetanco ali brez, čajčki, pirčki, sokci zmešani z vodo ali čista dozica, radenske, kajenje, na momente kakšni piškotki, čokoladice... mislim, da bi bilo zelo lepo, če bi se vsi v TISTIH 3 urah vzdržali vseh svojih razvad in pili samo vodo in jedli nič... :evil: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa da ne bi noben sedel in da bi bili vsi tiho... :twisted:

...u bistvu bi se lahko na autobusu dobival... :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko da kdo še anketo v topic?

Ali si želite, da se enkrat v OLP naredi srečanje brez kajenja?

1) DA

2) NE

3) sem INDIFERENTEN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem kadilec, bom prenehal...prenehujem :roll:

Ni zdravo... :?

včasih se spomnim pa v browser vpiseš, ključno_besedo.com. Tako sem sem pred tednom vpisal : http://www.thetruth.com.

Že url pove veliko... iskal pa sem resnico in jo tudi najdel.

Priporočljiv ogled za kadilce in tiste, ki bi radi to postali. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko damo tudi anketo,

NASLEDNJIČ PRIDEM

-PEŠ

-S KOLESOM

-Z ROLERJI

-S SKIROJEM

-S SKEYTOM

-Z MONOCIKLOM

-ME NE BO KER SE MI NE LJUBI

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo da se nikoli nihce ne razburja zaradi prisotnoti alkohola....pir itak smrdi ko šus, da o čem močnejsem ki spominja na tisto s cimer smo na faksu cistili 300 let stare oljne slike sploh ne govorim.... :x ....ampak ne...alkohol bo vedno popolnoma sprejemljiv......seveda zaradi 3 skatel cigaret ne bo nihce nikogar povozil ker bi imel salbse reflekse, pa tudi nobena tečna zakonska zena zaradi cigaret še ni "padla po stopnicah"...... :x

....ciroza jeter....sploh ne debatiram... :x

agresija........oh kje pa

razdor v druzini....kaj kaj??'

denar zapravljen za alko......oh malenkost

nesrece na cesti......a?

osebno se vzdrzim kajenja na željo prisotnih, ko je na mizi hrana, če opazim da je komu res neprijetno pa kljub temu ne pove, na cesti (razen ko setkam pesa) v slascicarnah, v avtu, na vlaku, v sluzbi, v delavnici, na pumpi (razen pri sekretih)....podobne tolerance in takšne mere pozornosti nisem dobila od nikogar ki bi počel sledeče zadeve ki me motijo:

-pil karkoli alkoholnega

-jedel kar ne diši pretirano simpaticno (vstevsi posebno, mesni burek, solato s kisom)

-pel na javnem mestu

-sprehajal svojega svojo gonečo se kuzlo

zato v prihodnosti zahtevam da se v lokalih naredijo posebno prostori za tiste ki pijejo alkohol, za tiste ki jejo mesni burek in za tiste ki radi pojejo ko so nazgani.....tisti ki jedo solato s kisom gredo lahko v za to posebej namenjene lokale in restavracije, tisti ki radi vlacijo svoje cucke po kaficih pa se lahko kratkomalo je...o................

toliko o toleranci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz vas vse toleriram......z vsemi napakami & slabostmi,ki jih imate......

.........zato me tudi ni v OLP. :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgornji prostori v OLP-ju se mi zdijo zadnje čase vzorno nezakajeni, razen seveda za tiste ki se gibljejo le v krogu brlog-hosta-kino-cerkev-OLP... :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo da se nikoli nihce ne razburja zaradi prisotnoti alkohola....pir itak smrdi ko šus, da o čem močnejsem ki spominja na tisto s cimer smo na faksu cistili 300 let stare oljne slike sploh ne govorim.... :x ....ampak ne...alkohol bo vedno popolnoma sprejemljiv......seveda zaradi 3 skatel cigaret ne bo nihce nikogar povozil ker bi imel salbse reflekse, pa tudi nobena tečna zakonska zena zaradi cigaret še ni "padla po stopnicah"...... :x

toliko o toleranci.

Saj ne razpravljamo o toleranci :)

Oblačila po OLP-ju ali čem podobnem smrdijo vsaj še drug dan, ko sicer ne bi in bi bila še prijetno bivalna/uporabna... Mene kot nekadilca blazno moti, če mi smrdijo po čikih. Kot abstinenta bi me tudi motilo, če bi mi smrdela po alkoholu zato, ker me je nekdo drug z njim polival.

Tako pač je. In je neprijetno, vsaj za nekadilce.

Me pa zanima, če je kadilcem prijetno, da jim tudi oblačila, fotelji doma, po možnosti tudi pes in mačka, kruh in vse smrdi po čikih? Okej, pretiravam, pa vendar...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okej brez panike prosim.

dejstvo pač je da kajenje skodi zdravju in da zadeve precej smrdi..priznam.....ampak.....dragi moji .....tako pac je in ce meni osebno kot kadilcu kdaj ne pase zakajen prostor potem grem pac v slascicarno ali v gmajno tisti dan...al pa tisti teden al pa celo tiste pol leta ko sem v takem stanju.... pac ne kadim in ne zahajam v lokale ki so zakajeni....ce mi tako zelo ne bi ustrezalo posednje v zakajenem olpju bi se z meni ljubimi sogovornik dobivala drugje, kjer se ne kadi ali pa bi pocakala da se odpre sezona lepega vremena in vrtov.

v bistvu me zbode, če mi nekdo očita kadilsko brezbriznost in pomanjkanje obzirnosti, ker se trudim da bi minimalizirala svoje zasmrajanje....sicer mi se ni uspelo da bi spravila zadevo na minimum, :roll: ampak vseeno se trudim in sem zelo zelo obzirna..........če pa je v druzbi 5 kadilcev in vsi kadijo..v čemu je potem poanta da se se jest zadrzujem ce mi pase kadit??.....dim je itak že, smrdi ze.... :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!