Skoči na vsebino

KADILCI POZOR!!!


Alla

Priporočene objave

A lahko da kdo še anketo v topic?

Ali si želite, da se enkrat v OLP naredi srečanje brez kajenja?

1) DA

2) NE

3) sem INDIFERENTEN

Evo, anketa je odprta. To pa je moj 2500ti post :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da se smatram za dost obzirnega kadilca (bom kasneje pojasnila, kaj meni to pomeni) se mi zdi neumno razglabljati, a se v OLP kadi ali ne, ker če greš v katerikoli lokah, ob katerikoli uri naslednji dan smrdiš. Ne vem kaj ste se zdej naprdnili proti OLP-ju.

Ok, pa da razložim obzirnega kadilca:

1. ne prižgem cigareta v prostoru, kjer je prepovedano kaditi, oz. pri komu doma, ki ne kadi

2. nikoli ne prižigam cigareta medtem, ko kdo je (ne glede na to, a je kadilec al ne), razen če mi ni eksplicitno dovoljeno (pa še takrat navadno ne)

3. nikoli ne kadim, kadar sem v družbi ljudi, kateri noben od njih ne kadi (sem že sedela zunaj v lokalu na vrtu z osmimi ljudmi, pa nisem nobenega prižgala, ker sem smatrala, da bom nekomu avtomatično pihala v nos) in obstaja možnost, da se bo komu kadilo v nos

....... pa še bi se našlo..... to so osnovni pogoji.........

In več kot tok me pa nihče ne bo izsiljeval in noben posiljeval kaj smem in kaj ne... še posebej, če se v lokalu sme kaditi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nikoli ne prižigam cigareta medtem, ko kdo je

pa kakšne cigarete ti to pušiš da jih tko dolgo pališ? :shock: :shock: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nikoli ne prižigam cigareta medtem, ko kdo je

pa kakšne cigarete ti to pušiš da jih tko dolgo pališ? :shock: :shock: :lol:

hmmmmm........ miki,make a guess?! :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK.......moj prvi post ni bil namenjen začetku kreganja med kadilci in nekadilci.......tudi ne temu, da boste zdaj kadilci rekli...."no, a vidte, a nismo mel prav?!"...... :?

Namen je pač ta, da vse, ki kadimo, malo opomnem kaj si delamo.....in mogoče celo zmanjšamo količino pokajenih cigaret..... :roll:

Alla 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj češ Alla, si pač v sršenje gnezdo dimčka pihnila! :lol: :lol: Zdaj pa brenčijo pa pikajo ko zmešani. :twisted: :shock: Bo ponoči mrzlo, pa bojo nazaj v gnezdo zlezli. 8) S čiki ali pa brez. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK.......moj prvi post ni bil namenjen začetku kreganja med kadilci in nekadilci.......tudi ne temu, da boste zdaj kadilci rekli...."no, a vidte, a nismo mel prav?!"...... :?

Namen je pač ta, da vse, ki kadimo, malo opomnem kaj si delamo.....in mogoče celo zmanjšamo količino pokajenih cigaret..... :roll:

Alla 8)

phillip morris must love you. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozimi pa omejim, saj mi ne stoji zunaj na mrazu. :?

men tud ne - ne na mrazu, ne na toplem

:? :wink:

:twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozimi pa omejim, saj mi ne stoji zunaj na mrazu. :?

men tud ne - ne na mrazu, ne na toplem

:? :wink:

:twisted: :twisted: :twisted:

No ja mal citate friziraš, je pa zato bolj zanimivo. :D

Drugače pa, .....ma ne,.... ne bom se hvalil.

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja mal citate friziraš, je pa zato bolj zanimivo. :D

Drugače pa, .....ma ne,.... ne bom se hvalil.

:P

Zgledi vlečejo! :D

Ti se pa kar pohvali. Ni še nikomur škodilo. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..........če pa je v druzbi 5 kadilcev in vsi kadijo..v čemu je potem poanta da se se jest zadrzujem ce mi pase kadit??.....dim je itak že, smrdi ze.... :roll:

Vsak naj skrbi zase ... to je podobno kot "če ostali kradejo lahko kradem tudi jaz" ... ne gre tako ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večina evropskih kadilcev se lažje odreče spolnosti kot cigareti, kažejo nedavno objavljeni izsledki britanske ankete. Nekateri pa celo menijo, da bi se lažje ukvarjali z enim od ekstremnih športov, kot pa da bi prenehali kaditi.

Na podlagi ankete, v kateri je sodelovalo 2000 kadilcev iz šestih evropskih držav, pa je 62 odstotkov vprašanih menilo, da so božično-novoletni prazniki dobra priložnost za opustitev kajenja. Kar 80 odstotkov vprašanih iz Velike Britanije, 70 odstotkov iz Nizozemske, Francije in Nemčije ter 55 odstotkov španskih in belgijskih kadilcev pa je odgovorilo, da bi se lažje za mesec dni odpovedali seksu kot cigareti. 35 odstotkov ljudi ni nikoli pomislilo na to, da bi prenehali kaditi.

Med glavnimi vzroki za opustitev razvade so strah pred boleznijo, pritisk družine in previsoke cene cigaret. 62 odstotkov anketiranih kadilcev, ki so kdaj poskušali prenehati kaditi, si je premislilo že v prvem mesecu odvajanja od cigaret, še navaja raziskava.

He, he še sreča, da sem med tistimi, ki jim je uspelo prenehati kaditi zaradi močne želje po extremnem sexu. :wink: 8) Kubanke so zakon. :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z 18. leti sem imel na izbiro ali kaditi ali imeti za bencin.........

.........potem sem "odkril" kaksen strosek znajo biti zenske! :shock: :roll: :oops:

....vseeno ne bi zacel spet kaditi. :P 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V strpnosti bodi kot morje...

(eden od sedmih Mevlaninih nasvetov)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he še sreča, da sem med tistimi, ki jim je uspelo prenehati kaditi zaradi močne želje po extremnem sexu. :wink: 8) Kubanke so zakon. :o

Uaaau, to je še zanimivo ratalo. :P :P

Si predstavljaš, kadiš kot turek, prenehaš in začneš f... kot zmaj.

Ali pa :

Lahko da je vsa extremnost zgolj v tem, ker je tako redko. In le redki zdržijo tako extremno dolgo brez. :twisted: :evil:

Kubanke ?

Dekleta ali cigare ?

Najbrž oboje, sam da cigare ni dobr pržigat.

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, jaz sem itak že obupala.

Končno ! :D

SMOKE BIKE

Pa pazi kako vodo piješ ! Ljubljanska je total v kurcu ! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uaaau, to je še zanimivo ratalo. :P :P

Si predstavljaš, kadiš kot turek, prenehaš in začneš f... kot zmaj.

Ali pa :

Lahko da je vsa extremnost zgolj v tem, ker je tako redko. In le redki zdržijo tako extremno dolgo brez. :twisted: :evil:

Kubanke ?

Dekleta ali cigare ?

Najbrž oboje, sam da cigare ni dobr pržigat.

:D

:D :D :D S kubanko je bila mišljena kvaliteta, rariteta, ki ne prenese grobih posegov, kot je prižiganje :shock:

Zmaj :?: :D To itaq velja samo za ženske :wink: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali obstajaj tak kot si ali pa bodi tak kot izgledaš. (eden od sedmih Mevlaninih nasvetov)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

,.....ali pa bodi tak kot izgledaš. (eden od sedmih Mevlaninih nasvetov)

Ta zahteva je pa huda. Si predstavljaš, da si v trenutku 70 let star, da si lahko tak kot izgledaš.

:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

,.....ali pa bodi tak kot izgledaš. (eden od sedmih Mevlaninih nasvetov)

Ta zahteva je pa huda. Si predstavljaš, da si v trenutku 70 let star, da si lahko tak kot izgledaš.

:cry:

jebat ga,prtoži se pri Mevlani 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srce mi ne da, da nebi objavila štosa na račun kajenja, ko ravno tako lepo paše v to temo. No ja tisti, ki berete playboya ga že itaq veste, pa ga prosim preskočite.....

Pozno zvečer se hčerka vrne domov. Oče je seveda pokonci. Čaka.

"Spet si pušila!"

"Nisem, a hočeš, da dahnem vate?"

"Ni treba. Samo obriši se okrog ust" odvrne oče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Cigaretni dim onesnažuje zrak desetkrat bolj kot izpuhi dizelskega motorja.

Preizkus so naredili v italijanskem mestecu Chiavenna, kjer je zrak relativno čist in ima nizko raven t.i. delcev PM (patriculate matter). Ti delci so najnevarnejši element onesnaženosti zraka in prihajajo iz raznih virov, vključno s cigaretnim dimom in avtomobilskimi izpušnimi plini. Visoka raven teh delcev v zraku povečuje tveganje za bronhitis, astmo in raka na pljučih.

Med poskusom je bil v zaprti garaži prižgan dizelski motor avtomobila ford mondeo, zatem pa so pol ure gorele tri cigarete. Vsaki dve minuti so znanstveniki odčitavali raven delcev v zraku in prišli do nepričakovanih rezultatov. Izvajalci raziskave trdijo, da je bila, ko so bile prižgane cigarete, raven delcev PM v garaži petnajstkrat večja kot na odprtem, medtem ko je bila pri delujočem motorju samo dvakrat višja. (Vir: 24ur.com)

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!