Skoči na vsebino

kače


madzarka

Priporočene objave

OK da še jaz vprašam:

ma kdo ali lahko zrihta kakega krokodila. po X odajah crocodile hunter me ta žival zanima do te mere da bi jo malo pošlatal pa se igral z njo. seveda bi bilo priporočljivo da ni to glih neki croc 2 m in 300 kg ampak kaka bolj mala stvar, taka ki jo majo ljudje doma namesto zlatih ribic v akvariju.

aja pa če ma kdo doma delfine ali morske pse bi se z njimi tudi malo igral :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce se bos kdaj hotel tega strahu znebiti, se javi :)

Pišuka Ein, hvala lepa. Sem že rahlo razmišljal o tem, ker se mi res brez veze zdi, da bi moral pred nečem tako cvikat. OK, bom enkrat postrgal svoje cojones na kupček in ti pošljem PM.

(O fak, v kaj se podajam :? )

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kdo ali lahko zrihta kakega krokodila.

aja pa če ma kdo doma delfine ali morske pse bi se z njimi tudi malo igral :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bikergirl počakaj na moto zbor v Lendavi tam boš ziher našla nekaj kačic, eno leto je celo ponosnemu lastniku ušla, si moraš mislit ''brez nadzorstva''. :shock: :mrgreen:

Sicer pa je fajn občutek imeti kačo okrog vratu, ampak pazi, da ne bo pretežka :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK da še jaz vprašam:

aja pa če ma kdo doma delfine ali morske pse bi se z njimi tudi malo igral :wink:

...ko pa bo Pervy zaključil z igro, bi se pa jaz še malo poigral z njimi v ponvi, pa v skrinjo bi jih dal - zaradi igre :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK da še jaz vprašam:

ma kdo ali lahko zrihta kakega krokodila. po X odajah crocodile hunter me ta žival zanima do te mere da bi jo malo pošlatal pa se igral z njo. seveda bi bilo priporočljivo da ni to glih neki croc 2 m in 300 kg ampak kaka bolj mala stvar, taka ki jo majo ljudje doma namesto zlatih ribic v akvariju.

aja pa če ma kdo doma delfine ali morske pse bi se z njimi tudi malo igral :wink:

Poznam nekoga, ki ima krokodila za domačo živalco ... skrajno nezahtevna in prijazna reč ... poleti 5-krat nafutraš ... pozimi je pa stalno pri miru pod kuhinjsko mizo ... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK da še jaz vprašam:

ma kdo ali lahko zrihta kakega krokodila. po X odajah crocodile hunter me ta žival zanima do te mere da bi jo malo pošlatal pa se igral z njo. seveda bi bilo priporočljivo da ni to glih neki croc 2 m in 300 kg ampak kaka bolj mala stvar, taka ki jo majo ljudje doma namesto zlatih ribic v akvariju.

aja pa če ma kdo doma delfine ali morske pse bi se z njimi tudi malo igral :wink:

Poznam nekoga, ki ima krokodila za domačo živalco ... skrajno nezahtevna in prijazna reč ... poleti 5-krat nafutraš ... pozimi je pa stalno pri miru pod kuhinjsko mizo ... 8)

Dokler ne zamenja tvoje noge s kračo..... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zivjo banda!

einherjer: k bom kmal sla oz se prpelala v lj, sam pred pocitnicam zihr ne, te bom itak tle aktivirala, pa se poj dobiva pa se bom slikala. ce lahko, seveda.

ok, vse vas imam rada!

Ni problem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce se bos kdaj hotel tega strahu znebiti, se javi :)

Pišuka Ein, hvala lepa. Sem že rahlo razmišljal o tem, ker se mi res brez veze zdi, da bi moral pred nečem tako cvikat. OK, bom enkrat postrgal svoje cojones na kupček in ti pošljem PM.

(O fak, v kaj se podajam :? )

PEPE

V nic posebno sokantnega - se bo moj Lucifer bolj tebe bal, kot ti njega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- se bo moj Lucifer bolj tebe bal, kot ti njega...

Opaja! Me prav zanima... če bi bil Sanolabor odprt, bi takoj zdaj letel po tavelke pamperse, pa ne za Luciferčka, če veš kaj hočem povedat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

dajmo malce obudit tole debato s slikami Vaših kačonov in kač...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ein, usposobi fotoaparat in pritisni še kakšno fotko tvojih zverinic..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

:)

post-685-1146741548_thumb.jpg

post-685-1146741563_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te si že objavil v drugi temi..

čakamo na cel album.. :grim

sem pa mislil, da je več tega na forumu.. <_<

p.s. kaj mora imet terarij? primerna velikost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te si že objavil v drugi temi..

čakamo na cel album.. :grim

sem pa mislil, da je več tega na forumu.. <_<

p.s. kaj mora imet terarij? primerna velikost?

Nujno je imeti vodo in gretje. Ostalo pa za priblizevanje naravnem habitatu - podlaga, kake veje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo moji dve ljubici - zal dost grda slika...

IPB Slika

ena kača - en škorenj

dve kači - par škornjev :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena kača - en škorenj

dve kači - par škornjev :)

As usual - neki cist brez veze in brez smisla.

Mal se ponavljas - sej ne rabis srat v vsaki temi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ein & ostali, kaj mogoče kaj veste, če kdo vzgaja podgane za hišne ljubljenčke?

en sošolec ima eno doma, pa me je neki spraševal, baje da tega ni dosti v sloveniji?

Govorim o podganah, katere se neke vrste hišni ljubljenčki....ne kot hrana, ali nadloga.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ein & ostali, kaj mogoče kaj veste, če kdo vzgaja podgane za hišne ljubljenčke?

en sošolec ima eno doma, pa me je neki spraševal, baje da tega ni dosti v sloveniji?

Govorim o podganah, katere se neke vrste hišni ljubljenčki....ne kot hrana, ali nadloga.... :)

Isti clovek, ki je meni prodal kace ima tudi podgane in misi - seveda za hrano. Prodaja pa tudi kot domace ljubljencke, ampak je pac treba mal izbirati, kera podgana je najbolj "druzabna". Je kolegica vzela pa cist navdusena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz vas bi trebalo snicle in skornje nardit :grim

pac bi bili bolj mastni, a bili bi .)

eh, mislim da bi bili skornji boljsi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!