Skoči na vsebino

kače


madzarka

Priporočene objave

TC, saj ni prvič, da ne štekaš. Ne se sekirat, ker ne bo nič pomagalo. B)

sam da ti vse štekaš in se ne sekiraš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla Ein, nisem vedel, da si zmijoljubac..

Ta leva je kolumbijska boa, če se ne motim. Moja Xsara (Boa Constrictor Constrictor) je bila še malce večja, ko sem jo dal vstran. Kaj je pa ta desna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla Ein, nisem vedel, da si zmijoljubac..

Ta leva je kolumbijska boa, če se ne motim. Moja Xsara (Boa Constrictor Constrictor) je bila še malce večja, ko sem jo dal vstran. Kaj je pa ta desna?

Levo je Boa Constrictor Imperator, se pravi Kolumbijska oz rdecevrata boa, desno pa je Python Regius a.k.a. kraljevi piton.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz vas bi trebalo snicle in skornje nardit :grim

pac bi bili bolj mastni, a bili bi .)

eh, mislim da bi bili skornji boljsi :D

Ali pa milo.

Mogoče bi se še Mirko z njim umival.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena kača - en škorenj

dve kači - par škornjev :)

As usual - neki cist brez veze in brez smisla.

Mal se ponavljas - sej ne rabis srat v vsaki temi.

Denarnica.

Je pa fino srat. Sploh, če si špeh.

Kaj je že Eva rekla glede kač?

Če mi pa tako lahko spolzi. Not.

Najbrž pa tudi še:

Sej nism jest kriva, če so kače tako spolzke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kače niso spolzke.

mogoče pa Kruse kačo nažajfa ...

malce on-topic:

se pa spomnim, kako smo v osnovnošolski telovadnici (ja, tudi telovadnico sem že videl od znotraj :P) imel i razne dneve JLA, pa potem tudi razne športne in podobne dneve ... in parkrat nam je nekdo celo prinesel pokazat kače... celo modrasa... nekaj izbrancev so poklicali, da so lahko kače božali ... mater, mene je bilo tkarat smrtno strah, če bi me poklical, bi se sesedel od strahu ...

in še danes imam do kač v glavnem odbijajoč odnos

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla Ein, nisem vedel, da si zmijoljubac..

Ta leva je kolumbijska boa, če se ne motim. Moja Xsara (Boa Constrictor Constrictor) je bila še malce večja, ko sem jo dal vstran. Kaj je pa ta desna?

kam pa si dal vstran ?

SymRu, ce bos imel kdaj sanso jo kar poslataj, saj ce jo drugi nosijo, bozajo, ..., zakaj jo ne bi se ti

odnos se bo takoj spremenil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce hoces odpravit, moras imet zeljo in mal knjige precitaj o kac., pa kaka psiholoska tut :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kam pa si dal vstran ?

Dal sem jo enemu starejšemu gospodu, ki je že imel lepo zbirko plazilcev. Zaradi dela v tujini je več nisem mogel imeti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dal sem jo enemu starejšemu gospodu, ki je že imel lepo zbirko plazilcev. Zaradi dela v tujini je več nisem mogel imeti.

ti je z repkom pomahala v slovo? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam tud zmijo doma tako;

IPB Slika

okol 70 cm ma :OK: jee pa zmrznene miši :D

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam tud zmijo doma tako;

IPB Slika

okol 70 cm ma :OK: jee pa zmrznene miši :D

zmrznjene misi je ?

a jih v naravi tudi najde ?

pa samo misi ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za ljubitelje kač

če hočete videti kače pa škropijone pa take zadevice lahko greste na ogled v evropark maribor kjer te dni so kače na razstavi. prijeten ogled :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zmrznjene misi je ?

a jih v naravi tudi najde ?

pa samo misi ?

je sam miši, je pa zdresirana da jee zmrznene :OK: :OK: je hudo ker ni problema, z živimi; imaš 20 zmrznenih miši pa je za 5 mescov! :OK:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jee pa zmrznene miši ...

...jee zmrznene ...

Se opravičujem, yst se na kaće ne spoznam. Zanima me pa, zakaj jih pravzaprav jee? A ima govorno napako al ji jezik otrpne, ker so zmrznene? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jernejeva kača, mislim da gre za primerek ameriškega goža, je mrtve miši. Te se zamrznejo zaradi konzervacije. Preden se jih da kači se jih seveda odtaja in pusti, da se segrejejo na sobno temperaturo (no, približno). Tako je bilo tudi z mojo kačo dokler mi herpetologinja iz ljubljanskega ZOO vrtal ni rekla, da to ni prav in da bi morala kača dobiti živo hrano.

Od tedaj se mi v hladilni skrinji niso več družili zrezki in podgane temveč je bilo treba vsak mesec nabaviti eno pišče... Žive podgane ne pridejo v poštev, ker je vprašanje, kdo bi jo bolje odnesel, če bi jo spustil h kači.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jernejeva kača, mislim da gre za primerek ameriškega goža, je mrtve miši. Te se zamrznejo zaradi konzervacije. Preden se jih da kači se jih seveda odtaja in pusti, da se segrejejo na sobno temperaturo (no, približno). Tako je bilo tudi z mojo kačo dokler mi herpetologinja iz ljubljanskega ZOO vrtal ni rekla, da to ni prav in da bi morala kača dobiti živo hrano.

Od tedaj se mi v hladilni skrinji niso več družili zrezki in podgane temveč je bilo treba vsak mesec nabaviti eno pišče... Žive podgane ne pridejo v poštev, ker je vprašanje, kdo bi jo bolje odnesel, če bi jo spustil h kači.

no uglavn moja kača ni ameriški gož temveč tako imenovana mlečna kača (milk snake), zakaj; ne vem , baje naj bi kravam mlek kradla :lol1: :lol1: ne vem no.

drgač pa kot je on opisal; miš daš iz freezerja, da se odtaja, pol jo pa mal nad vročo vodo, al pa na radiator vržeš da se mau ogreje, pol jo pa daš kači in jo poje v cca. 5ih minutah :P

glede tega da bi mogla jest žive miši ??? ne vem. tm kjer sm kačo kupu in kjer miši nabavlamo hranjo vse kače z mrtvimi mišmi; sicer pa ne vem zakaj bi to bilo škodljivo, sej ti tudi ješ zmrzneno meso, pa ti ne škoduje nč dost!???

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!