Skoči na vsebino

kače


madzarka

Priporočene objave

Od tedaj se mi v hladilni skrinji niso več družili zrezki in podgane temveč je bilo treba vsak mesec nabaviti eno pišče... Žive podgane ne pridejo v poštev, ker je vprašanje, kdo bi jo bolje odnesel, če bi jo spustil h kači.

sam more bit divje, kako ti kača pred očmi zadav piščanca :blink: , glede futranja kač z živimi podganami je pa res, da podgana lahko kačo do smrti poškoduje :krneki: ; poznam enga ki hrani kače z živimi podganami, pa podgane najprej mal s kolom po glav "rukne" da nebi one kačo "zadavle". B)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par mojih misli.

Boa je zmrznjene (OK odtajane misi) in nima nobenih tezav ze kake 5-6 let. Piton je bolj zoprn in se nad odtajano hrano samo zmrdne. tako da ga futram z zivimi mnogosesimi mismi, ki so vecje od navadnih pa vendar manjse od podgan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, moja Boa, ki verjetno prihaja od istega možakarja kot tvoja, je bila navajena na crkovino. Ker mi je strokovnjakinja za plazilce rekla, da to ni v redu za žival (kar ni nujno prav za vsako žival in v vseh pogojih) sem jo začel hraniti z živim plenom. Prvo hranjenje je bilo za kačo precejšen šok. Sicer pa kača tudi crkovino instinktivno napade in duši, preden jo pospravi. Z živim plenom je bilo potemtakem isto kot s crkovino.

Na meniju so bile vse sorte dostopnih glodalcev in ptičev. Zanimivo, baje ji mačke in psi smrdijo. A veš kaj več o tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, moja Boa, ki verjetno prihaja od istega možakarja kot tvoja, je bila navajena na crkovino. Ker mi je strokovnjakinja za plazilce rekla, da to ni v redu za žival (kar ni nujno prav za vsako žival in v vseh pogojih) sem jo začel hraniti z živim plenom. Prvo hranjenje je bilo za kačo precejšen šok. Sicer pa kača tudi crkovino instinktivno napade in duši, preden jo pospravi. Z živim plenom je bilo potemtakem isto kot s crkovino.

Na meniju so bile vse sorte dostopnih glodalcev in ptičev. Zanimivo, baje ji mačke in psi smrdijo. A veš kaj več o tem?

Sam sicer ne futram z zivimi pleni boe, imam pa frenda na Jesenicah, ki precej pogosto iz zmrzovalnika jemlje mlade macke (katere sosedi k njemu nosijo) in njegova Freya nima nobenih tezav s tem, da bi se ji macek upiral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sicer ne futram z zivimi pleni boe, imam pa frenda na Jesenicah, ki precej pogosto iz zmrzovalnika jemlje mlade macke (katere sosedi k njemu nosijo) in njegova Freya nima nobenih tezav s tem, da bi se ji macek upiral.

Kako pa vse te živali ubijete pred zamrznitvijo?

Pa, če mogoče še kdo ni seznanjen, te dni je v mariborskem Europarku razstava kač.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa vse te živali ubijete pred zamrznitvijo?

Pa, če mogoče še kdo ni seznanjen, te dni je v mariborskem Europarku razstava kač.

v zmrzovalnik nastavijo veeelik kos sira

in da, nekdo zgoraj je že to omenil..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa vse te živali ubijete pred zamrznitvijo?

Pa, če mogoče še kdo ni seznanjen, te dni je v mariborskem Europarku razstava kač.

Z udarcem po tilniku, da ne krvavijo. Druga praksa pa je s potegom za rep in glavo, da se pretrga hrbtenica, tako kot macke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam more bit divje, kako ti kača pred očmi zadav piščanca :blink: , glede futranja kač z živimi podganami je pa res, da podgana lahko kačo do smrti poškoduje :krneki: ; poznam enga ki hrani kače z živimi podganami, pa podgane najprej mal s kolom po glav "rukne" da nebi one kačo "zadavle". B)

to bi pa jaz res rad videl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

bo treba it pogledat..

Od 24.maja do 3.junija 2006 bo v City centru-Celje razstava eksotičnih kač,pajkov in škropijonov.Gost bo pustolovec Jurgen Hergert iz Nemčije.Vsi ,ki želite kače božati ali si ogledati, kako se jim odvzame strup, se nam pridružite tudi na predavanjih , ki bodo vsak delovnik ob 11 in 17uri, ob sobotah pa ob 11,17 in 18 uri...

možakar ima tudi svojo stran

http://www.schlangenfarm.de/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

bil,

pogledal,

videl bolj malo..

na šipah so bili s svojimi trkajočimi prsti prilepljeni cicibani, njihove mame so se diskretno bale v obrobni kafetariji, očeti pa se delali hrabre in za vsako kačo pravili, kako prekleto strupena je..

pa tudi malce natega je v številu: vsake vrste je po nekaj primerkov..

drugače pa zanimivo, najbolj simpatičen mi je bil seveda bil python regius, pravzaparav edini, ki ni bil pussy in se skrival v varnem zavetju umetnega rova..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil,

pogledal,

videl bolj malo..

na šipah so bili s svojimi trkajočimi prsti prilepljeni cicibani, njihove mame so se diskretno bale v obrobni kafetariji, očeti pa se delali hrabre in za vsako kačo pravili, kako prekleto strupena je..

pa tudi malce natega je v številu: vsake vrste je po nekaj primerkov..

drugače pa zanimivo, najbolj simpatičen mi je bil seveda bil python regius, pravzaparav edini, ki ni bil pussy in se skrival v varnem zavetju umetnega rova..

:lol1: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:huh:

post-685-1149755018_thumb.jpg

post-685-1149755024_thumb.jpg

post-685-1149755029_thumb.jpg

post-685-1149755041_thumb.jpg

post-685-1149755046_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa miška.....mislm.......kačica.......mislm........mal me mede :blush: :blush: :blush: :devil:

itak ... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa je želela napraviti samo vhod za kačo :hmm: Vstopno točko.

Popravljeno . Popravil Ganges
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo moji dve ljubici - zal dost grda slika...

LUŠKANE!!!! :yes:

:huh:

Ampak tale bejba bi lohka pa vsaj spodnje hlače oblekla! :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: :baa:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kje ste vi vaše kače kupil?

včasih sem mel udava pa je žal umrl pa bi si rad spet omislil kšno kačo.

hvala že v naprej za info

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!