Skoči na vsebino

kače


madzarka

Priporočene objave

pr einherjarju maybe :hmm: :lol:

resno: js nameravam že par let prit do kače, pa so drugi problemi da je še nimam :D (ja mama ja)

Kje se dobi kačo d se najbol splača... OK zveni mal čudno "splača", predvsem, da je zdrava, pa vse OK z njo...

In kaj je kot začetniku lepo povedat :)

Se lahko zmeniva za kako izmenjavo podatkov... Vem marsikaj - tudi dobavitelja poznam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se lahko zmeniva za kako izmenjavo podatkov... Vem marsikaj - tudi dobavitelja poznam.

Super :OK: Sej že dolgo nisem bil pri Firestartarsih, bom pa mal okul uletu- jeseni... (cajt ko bom kačko tudi vzel, al je priporočljivo drugače, drug letni čas) :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič sem zapeljal z avtom z sprednjim in zadnjim kolesom čez metersko kačo. Pa sem v špeglu videl, da je šla glih t'ko naprej, kot prej. Mogoče ji je še pasalo, da sem ji kakšno miško noter zmiksal! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, itaq. :glare:

Pol je pa v mukah umrla. Kača ima namreč full velik tankih reber, ki se dosti hitro polomijo in prepiknejo kakšne vitalne organe, kar povzroči dodsti mučno in dolgotrajno umiranje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super :OK: Sej že dolgo nisem bil pri Firestartarsih, bom pa mal okul uletu- jeseni... (cajt ko bom kačko tudi vzel, al je priporočljivo drugače, drug letni čas) :?

za kaco je cisto vseeno, kdaj jo vzames...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič sem zapeljal z avtom z sprednjim in zadnjim kolesom čez metersko kačo. Pa sem v špeglu videl, da je šla glih t'ko naprej, kot prej. Mogoče ji je še pasalo, da sem ji kakšno miško noter zmiksal! :hmm:

kako bi tebi glih lepo pasalo, ce bi se nekdo cez tebe peljal .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako bi tebi glih lepo pasalo, ce bi se nekdo cez tebe peljal .)

nč kosilo bi mu lepo not zmiksal.. :D :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zacetek filma The Passion of the Christ:

In one je ispod halje spustila kaco. Kaco strupenjaco. In on, ki je bil na tleh je pustil, da mu je kaca lezla po rokah.

Ampak, ko je vstal, je tisti kaci zdrobil glavo s peto!

Kristus je ubijal!

Adam in Eva s kaco.

Jo je Adam ubil? Bom res moral prebrati biblijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ma, bolj mi je, ne ogaben,-strašljiv video ko anakonda napade otroka(malo naprej po teh videih...). Ljudje idioti, pa še kar norijo s kačami po stanovanjih. Sploh, če imajo otroke, bi se morali malo zamisliti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Full lepo - skoda da je Ellen zraven... Pa full fajn komentarji:

How do you know it's not gonna bite

I don't. I just make this things up.

skor ji je v p... zlezo. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!