Skoči na vsebino

Prva jakostna skupina


Priporočene objave

Torej, takle je pa vrstni red forumskih nabijačev.

Še kratek komentar: Ice eveda ostaja carica foruma :), sledi mu Brrrm, ki pa se nekako ne zdi dovolj kvalificiran, da bi posegel po najvišji stopnički. Gregs vztrajno, z emocionalnimi delavnicami in drugimi aktivnostmi pridobiva dolžino, pupa pa se tekme spet počasi udeležuje. Hočko je prvi v tretjem delu lestvice, kjer je že prehitel easyriderja in Klimbro, ki že pol leta stagnira, sledi mu mojster perverzij Pervy in Mačica (aha... zdaj te pa mamo...). Noise data se je že davno izpisal iz kluba izzivalcev (nima časa), RAN je zadovoljen na 11. mestu, sledita mu tovariša Lojzi in Kekec III. Mladina drži 14. in 15. mesto, kar pomeni,da tudi nanje lahko računamo v prihodnosti.

Ugotavljamo, da na lestvici, kljub vztrajnemu nabijanju še ni najnovejših potencialov - Maxa, SymRuja in Perota, z žalostjo in solzami v očeh pa tudi ugotavljamo, da je VRtnica, nekoč najperspektivnejši kader (več kot 1000 postov pri 14 letih!) popolnoma odpovedala.

No, oglejte si lestvico in stavite na svojega konja :)

1 Ice 10152

2 Brrrm 4966

3 Gregs 4681

4 pupa 3571

5 hotschko 2843

6 easyrider 2766

7 klimbra 2535

8 PERVY 2479

9 Mačica 2468

10 Noise Data 2262

11 RAN 2161

12 lojzi 1807

13 kekec III 1768

14 cyc 1760

15 AREA 1759

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živ dokaz, da tisti ki največ ve, tudi nujno največ ne piše :wink: :wink:

Ali pa obratno !

Matr, pa sem spet dodal dva posta v galerijo slavnih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, takle je pa vrstni red forumskih nabijačev.....

in Mačica (aha... zdaj te pa mamo...).

Mamo me pri čem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, nabijači postov kaj čem reč :D

Sej se drugi tut trudmo, sam k gre tok počas :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo,stare komunjare,Lojzi in jaz se dobro držimo.....

Dok je bilo Tita

bilo je i

kredita....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekatiri ki so najbolj zvesti forumu najbrž ne poznajo druge okolice kot okolica računalnika ali pa jim je strašanskoooo dolgčas :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekatiri ki so najbolj zvesti forumu najbrž ne poznajo druge okolice kot okolica računalnika ali pa jim je strašanskoooo dolgčas  :roll:

Saj se da tudi v pol ure na dan ogromno postov naštepat, še posebej če pri tem nič ne razmišljaš... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekatiri ki so najbolj zvesti forumu najbrž ne poznajo druge okolice kot okolica računalnika ali pa jim je strašanskoooo dolgčas  :roll:

Saj se da tudi v pol ure na dan ogromno postov naštepat, še posebej če pri tem nič ne razmišljaš... :lol:

To ti za sebe govoriš ane ?! :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekatiri ki so najbolj zvesti forumu najbrž ne poznajo druge okolice kot okolica računalnika ali pa jim je strašanskoooo dolgčas  :roll:

Saj se da tudi v pol ure na dan ogromno postov naštepat, še posebej če pri tem nič ne razmišljaš... :lol:

To ti za sebe govoriš ane ?! :roll:

Seveda. Meni to uspe 2.09-krat na dan. Kaj pa tebi? :roll: :P :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se pa vam Izbranim še zlepa ne bom pridružila. :(

Ma, kje. Za vsak post si vzamem čas, premislim, napišem, zbrišem, premislim.... tudi prespim... in ko je ideja zrela :idea: .....hm, kateri smeškoti pašejo zraven.... :?: ...pa spet razmišljanje....

Stvar jemljem resno. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se pa vam Izbranim še zlepa ne bom pridružila.  :(  

Ma, kje. Za vsak post si vzamem čas, premislim, napišem, zbrišem, premislim.... tudi prespim... in ko je ideja zrela  :idea: .....hm, kateri smeškoti pašejo zraven.... :?: ...pa spet razmišljanje....

Stvar jemljem resno. :)

Kr tako naprej .... jaz pa itak baje samo smetim po forumu .... je rekel lindau ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se pa vam Izbranim še zlepa ne bom pridružila.  :(  

Ma, kje. Za vsak post si vzamem čas, premislim, napišem, zbrišem, premislim.... tudi prespim... in ko je ideja zrela  :idea: .....hm, kateri smeškoti pašejo zraven.... :?: ...pa spet razmišljanje....

Stvar jemljem resno. :)

Kr tako naprej .... jaz pa itak baje samo smetim po forumu .... je rekel lindau ....

pat....kar pogumno...saj se ne vrze vse na zlato vago...... :wink:

bauca......lindau ma res. :P :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se pa vam Izbranim še zlepa ne bom pridružila.  :(  

Ma, kje. Za vsak post si vzamem čas, premislim, napišem, zbrišem, premislim.... tudi prespim... in ko je ideja zrela  :idea: .....hm, kateri smeškoti pašejo zraven.... :?: ...pa spet razmišljanje....

Stvar jemljem resno. :)

Kr tako naprej .... jaz pa itak baje samo smetim po forumu .... je rekel lindau ....

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mimo vrta - pogrešam tvojega duhca. Bil je tako simpatičen. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A avatar misliš ?! Sej vem .... malo spremembe .... je preveč lepa slika ... jo morem malo raztavit :) sej pol bo šeu duhec nazaj al pa kaka moja nova slika :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se pa vam Izbranim še zlepa ne bom pridružila.  :(  

Ma, kje. Za vsak post si vzamem čas, premislim, napišem, zbrišem, premislim.... tudi prespim... in ko je ideja zrela  :idea: .....hm, kateri smeškoti pašejo zraven.... :?: ...pa spet razmišljanje....

Stvar jemljem resno. :)

Kr tako naprej .... jaz pa itak baje samo smetim po forumu .... je rekel lindau ....

pat....kar pogumno...saj se ne vrze vse na zlato vago...... :wink:

bauca......lindau ma res. :P :lol:

Ja bla bla bla bla bla bla ........ :roll: :twisted: :x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enormno....... imenzno....... absotively possolutely  8)  :lol:  8)

No, in pod takim pritiskom človek ne more kar naravnost povedat, pardon, napisat tisto kar mu leži na duši oz. na koncu prstov.

Sem slišala, da se tudi brišejo posti. :shock: Ojoj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!