Skoči na vsebino

Koliko stanejo v MB ali blizini......


Ice

Priporočene objave

....gume 205/60R15 91 H naslednjih proizvajalcev:

- continental

- michelin

- pirelli

- semperit

povdarek je na obnasanju gume na mokri cesti/v dezju (cim boljse valda) in zdrzljivosti/kilometrini.komfort in glasnost nista tako pomembna.

ce kdo ve/ima cene pri roki ze vnaprej hvala,lahko seveda tudi linke do zastopnikov/servisov,ki imjo z.o. omenjene gume.cena me zanima z premontazo in centriranjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne.ze sama cena je v slo,kolikor sem se pozanimal,nizja.potem se DDV odbij..... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne.ze sama cena je v slo,kolikor sem se pozanimal,nizja.potem se DDV odbij..... :wink:

cene so nižje v Avstriji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

konkretno za michelin energy (novi model) je cena v aut € 121,20 v MB (po netu sem gledal) je € 128.-; ce odstejem DDV..... razlika pri 4 gumah cca.€ 80.-.

da preciziram: kje bi lahko dobil omenjene gume (conti ali michelin najraje) v MB/ptuj ali okolici in kjer mi ne bodo zasustrali z montazo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

konkretno za michelin energy (novi model) je cena v aut € 121,20 v MB (po netu sem gledal) je € 128.-; ce odstejem DDV..... razlika pri 4 gumah cca.€ 80.-.

da preciziram: kje bi lahko dobil omenjene gume (conti ali michelin najraje) v MB/ptuj ali okolici in kjer mi ne bodo zasustrali z montazo?

Michelina ima čez Špan iz Brezovice pri Ljubljani, prodaja ga pa sigurno vsak vulkanizer (www.span.si)

Continental : http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/avto-marovt/continental.htm

http://www.gumi-center.si/indexie.htm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala vsem za odgovore.zdaj bo treba samo se zvrtati kdo ima kaj na zalogi. :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!