Skoči na vsebino

Išče se izgubljeno "ženšče"...


Priporočene objave

Se razmisljam 8) :lol:

Blagor tebi. Meni so vedno polagali na srce: Nikar preveč ne razmišljaj, to ni tvoja močna stran :cry:

....svoh tut nekak ne.... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se razmisljam 8) :lol:

Blagor tebi. Meni so vedno polagali na srce: Nikar preveč ne razmišljaj, to ni tvoja močna stran :cry:

....svoh tut nekak ne.... :lol:

Padrino, bacio la mano :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

don pepe,pocasi mi italijanscine zmankuje :oops: - ce to je italijanscina :) ........kaj ti naj? roko vrzem?! :shock: :? :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

don pepe,pocasi mi italijanscine zmankuje :oops: - ce to je italijanscina :) ........kaj ti naj? roko vrzem?! :shock: :? :oops:

Namig:

1.) BACIARE (it.) = poljubiti

2.) LA MANO (spet it.) = roka

:arrow:

Kaj torej stori povero contadino siciliano, kadar mu capo di tutti capi nakloni prijazno besedo ipd :?: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma scusi don pepe,samo nisi ne povero,se manj contadino (najbrz,whatever that is :oops: )...... siciliano...... hmnja,kolikor sem imel cast IRL razmenjati besede con nostro pepone (upam,da nisi bolj camillo :wink: ) bi to se lahko bilo celo res! :shock: :arrow: 8) con lupara..... aja,ne,te imajo na sardiniji :oops:

......spet,tista kapica vseh rdecih kapic me bega.... po drugi strani bi lahko lepo po balkansko povedal "ljubim ruke". :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

With this "ženšče" there is a long, big tongue which can be prepaired with some red vine and there is no need to worry that two persons will left the table hungry. Opposite. The meal is for four persons at least. :twisted:

Kje si Stigmata? Ali ti do interneta več ne pusti ata? Je bil račun zadnjič previsok? :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je v ilegali...ali pa jo iščejo zaradi internetnih goljufij...pa se noče javit! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajde naredite seznam pogrešenih oseb pa ne smetite več po temah :twisted: :wink:

1. stigmata

2. barbwire

3. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajde naredite seznam pogrešenih oseb pa ne smetite več po temah :twisted:  :wink:  

1. stigmata

2. barbwire

3.  ?

Interesantno in obe dve ptujčanki! :wink: Zdaj še samo čakam, da sfali naša maca. :lol: :wink: Ona je namreč tudi iz Ptuja. Čuden je tale ptujski sindrom izginotja, neznano kam. :wink: 8)

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!