Skoči na vsebino

Išče se izgubljeno "ženšče"...


Priporočene objave

Evo, dodajam

No.4: KARLA (niste imeli vsi te sreče, da bi jo poznali, če pa koga zelo zanima, si lahko prebere balado o njej v oddelku Ljubezen, topic Nobena ženska, ki me zanima,...., tam nekje na strani 5. Žal vas ne znam zlinkat do tja, sicer pa, rule No.1: ne pričakujte preveč od nekoga, ki mu je ime PEPE)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ptujski trikotnik – boj se Ptujskih jam. Vse not pade.

Noup, Aja je bila videna danes v Ribnem. Z enim Italijanom

A s tistim golim? A ga je porivala ali samo jahala z nasmehom?

...rule No.1: ne pričakujte preveč od nekoga, ki mu je ime PEPE

Sej to nikoli ne, zato smo pa potem toliko bolj presenečeni, ko ima prav. Bolj zadane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noup, Aja je bila videna danes v Ribnem. Z enim Italijanom

A s tistim golim? A ga je porivala ali samo jahala z nasmehom?

Prav s taistim! In besede so odločno prerevne, da bi zmogle opisati kaj vse sta počela in s kakšnim izrazom na obrazu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker me radovednost tako daje. Bi mojster besed in stavkov vsaj poskusil njuno početje opisati, če bo seveda za to razpoložen, ali pa bo to Aja kar sama, ker pač Italijan jezika ne obvlada. Se je vsaj kadilo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, potrudili ste se, čeprav nam ni uspelo... :(

HVALA!

Če kdo Stigmato slučajno sreča v Radgoni, naj jo prosim priveže (al pa pribije, karkoli samo da ne pobegne)na nek stol (ali pa kaj bolj masivnega) da ne bo mogla pobegnit :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No.1: ne pričakujte preveč od nekoga, ki mu je ime PEPE)

Mislim, da sem si prav zapomnil, če je lahko cesarstvo fural, pa da mu ni za zaupat ?

Ne vem že kateri, ampak je bil faraon : PEPE

:D

PEPE, bojda si dost na Krasu.

A tam še pravijo PEPE-tu : Pjepo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ran, na Krasu me poznajo pod drugim imenom. Razcepljena osebnost, kaj češ.

Tista tvoja primera s faraonom pa ne drži vode. Samo poglej naprimer, kdo danes sedi v največjem fotelju v USA :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ran, na Krasu me poznajo pod drugim imenom. Razcepljena osebnost, kaj češ.

Tista tvoja primera s faraonom pa ne drži vode. Samo poglej naprimer, kdo danes sedi v največjem fotelju v USA :?

No zdej si me pa najdu. :D

Prekleti Bush, mora še tle drek mešat.

:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BOG POMAGAJ

DOLGČAS MI JE

ČEPROW SM PRBIT

K

SVINA....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajde naredite seznam pogrešenih oseb pa ne smetite več po temah :twisted:  :wink:  

1. stigmata

2. barbwire

3.  ?

Interesantno in obe dve ptujčanki! :wink: Zdaj še samo čakam, da sfali naša maca. :lol: :wink: Ona je namreč tudi iz Ptuja. Čuden je tale ptujski sindrom izginotja, neznano kam. :wink: 8)

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY 8)

Ma Ptuj je tako ali tako cuden.

Zamisli si, tam se ljudje oblecejo v ovce, okoli pasa si dajo kravje zvonce in potem s tem hodijo okoli in cinglajo pa se derejo. A je to normalno ????? Zadnjih nekaj let jih je ze tako sram, da si dajo maske na glavo, da jih vsak kurc neja spozna. Prvo so na glavi imeli papirnate vrecke, pa se v dezju niso obnesle. Ma kdo je ze videl kaj takega???? Hepani, ampak ta pravi. In pol se ti osli trdijo, da zimo preganjajo!!! Ja seveda, po mojem tudi!!! Kot, da bi trebalo ribe plavati ucit in ftice po luftu letat. Pa kaj se???

In pol se naj kdo cudi, da na Ptuju babnce sfalijo??

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BOG POMAGAJ

DOLGČAS MI JE  

ČEPROW SM PRBIT  

K

SVINA....

Kam so te prbili. :shock:

Ne more ti bit dolgčas.

To se ti sam zdi, zato ker si prbit k svina.

8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajde naredite seznam pogrešenih oseb pa ne smetite več po temah :twisted:  :wink:  

1. stigmata

2. barbwire

3.  ?

Interesantno in obe dve ptujčanki! :wink: Zdaj še samo čakam, da sfali naša maca. :lol: :wink: Ona je namreč tudi iz Ptuja. Čuden je tale ptujski sindrom izginotja, neznano kam. :wink: 8)

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY 8)

Ma Ptuj je tako ali tako cuden.

Zamisli si, tam se ljudje oblecejo v ovce, okoli pasa si dajo kravje zvonce in potem s tem hodijo okoli in cinglajo pa se derejo. A je to normalno ????? Zadnjih nekaj let jih je ze tako sram, da si dajo maske na glavo, da jih vsak kurc neja spozna. Prvo so na glavi imeli papirnate vrecke, pa se v dezju niso obnesle. Ma kdo je ze videl kaj takega???? Hepani, ampak ta pravi. In pol se ti osli trdijo, da zimo preganjajo!!! Ja seveda, po mojem tudi!!! Kot, da bi trebalo ribe plavati ucit in ftice po luftu letat. Pa kaj se???

In pol se naj kdo cudi, da na Ptuju babnce sfalijo??

lp DTW

:D :D :D

Pa to ni res. :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa to ni res. :D  :D

6 strani nabijanja za k**** zdravje. A je kdo sploh prebral naslov in namen teme?

Nop, je previsok, kdo bo ke rolal! :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma Ptuj je tako ali tako cuden.

Zamisli si, tam se ljudje oblecejo v ovce, okoli pasa si dajo kravje zvonce ...

Pozabu si, da v rokah nosijo ježe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Zamisli si, tam se ljudje oblecejo v ovce, okoli pasa si dajo kravje zvonce in potem s tem hodijo okoli in cinglajo ...

Mislim da je šla Stigmata ferbuarja s kuranti (v kurantiji) v Lj, kv parlament al županji al nekaj takega. Morda pa si je kak veljak prisvojil "ovčko". A gre lahko kdo preverit? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem prebral srce parajoč oglas:

V prvih aprilskih dneh sem v bližini skakalnice v Mostecu med nabiranjem gob izgubila nedolžnost. Ker je postopek preklica v Uradnem listu zamuden, prosim poštenega najditelja, da jo proti nagradi itd itd..........

Torej, vsi bolj ali manj vemo, kaj je treba iskat.

P.S.: pa na Karlo ne pozabit :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem prebral srce parajoč oglas:

V prvih aprilskih dneh sem v bližini skakalnice v Mostecu med nabiranjem gob izgubila nedolžnost. Ker je postopek preklica v Uradnem listu zamuden, prosim poštenega najditelja, da jo proti nagradi itd itd..........

Torej, vsi bolj ali manj vemo, kaj je treba iskat.

P.S.: pa na Karlo ne pozabit :!:

BTW, love the Karla story. Predvsem, ker je usoda Karle obvisela v zraku!

"So very elusive!", kar film bi naredu :lol:

torej: 5.) išče se deviška kozica (češ, kar za večkratno uporabo?!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!