Skoči na vsebino

KAZEN


A_je_to

Priporočene objave

Ice in ostali moderatorji: Tole morda ne pase sem, samo ni pa za v krneki...

Mudi se mi namreč vedeti: Mestno redarstvo - ali obstaja še vedno kaka fora v izogib plačilu kazni za napačno parkiranje... ali pa če si premalo listkov gor nabil... saj ne da je 2.500 neki denar,ampak jaz po defaultu državi ne dam več kot je nujno... dam pa raje za rundo v OLP ...

Hvala vnaprej..mam samo še ene 2 dni za pritožbo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za kiro mestno redarstvo gre - v kirem mestu? :D Iz izkusenj "veselih" strank ti lahko povem da je moznost za uspesno pritozbo neskoncno mala... :? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz ne plačujem, ker me pride ceneje sem in tja kakšna kazen, kot pa sproti plačevati parkirnino ... je pa res, da sem občasni uoprabnik javnih parkirnih prostorov, plačljivih s parkirnimi listki.

Plačam pa polovično kazen v roku 2 mesecev, ker gre parkirnina v izterjavo šele po 3 mesecih :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za kiro mestno redarstvo gre - v kirem mestu? :D Iz izkusenj "veselih" strank ti lahko povem da je moznost za uspesno pritozbo neskoncno mala... :? :D

LJ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja teli redarji znajo bit nadlezni,lansk let smo bli s kolegi v bohinju,in smo motorje parkiral ob cerkvi pri mostu,pol smo se pa usedl na klopce ob vodi,in cez nekaj minut zagledam redarja,ki je fotografiral moj motor,

pol sem pa letu gor in ga vprasal kva dela? in je reku,da smo narobe parkiral in ce ne bom tiho bo listke napisal se ostalim ne samo meni.

pol smo se se mal prerekal ampak kazen sem pa mogu vseen placat

p..de!!! :x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej v Bohinju so pa najbolj zaf...folk na svetu!Redarje sem mislu in une ki kes pobirajo na vsakem koraku,da ne bo slucajno kdo drug uzaljen!!Pazite se Bohinja in Bleda(na Bledu dobil listek se preden se je masina uhladila in to med mnozico parkiranih avtomobilov samo jst!!!)Valda svabim pa avstricim pa ostalim tujcim se pa ne upajo(parkirani so bili zraven mene)!!!!majku jim.......

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj brat ma več sreče kot pameti. V 9 mescih je bil več kot 100x pri meni in mislim da je vedno nepravilno parkiral pa je šele včeraj plačal prvo položnico za 5 ksit :evil: Če bi plačeval parkirnino bi zmetal vsaj že 40ksit :twisted: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj brat ma več sreče kot pameti. V 9 mescih je bil več kot 100x pri meni in mislim da je vedno nepravilno parkiral pa je šele včeraj plačal prvo položnico za 5 ksit :evil: Če bi plačeval parkirnino bi zmetal vsaj že 40ksit :twisted: :arrow:

Zato pa mamo tak red! :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da je bil objavljen prispevek o nezakonitem vročanju kazni mestnega redarstva

to je nekako podobno, kot je bilo nezakonito olisičevanje avtomobilov v prvem obdobju lisic

torej napiši pritožbo, da ti kazen ni bila vročena po zakonu, to je osebno...če pritožba ne gre skozi napiši še eno, in še eno....do preteka obdobja 2 let,,,,do takrat pa brez skrbi pij pivo :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj brat ma več sreče kot pameti. V 9 mescih je bil več kot 100x pri meni in mislim da je vedno nepravilno parkiral pa je šele včeraj plačal prvo položnico za 5 ksit :evil: Če bi plačeval parkirnino bi zmetal vsaj že 40ksit :twisted: :arrow:

Zato pa mamo tak red! :evil:

Na žalost je tako da je tukaj okoli vsi plačljivi parkingi v času obiskov polni. On pa ne more v času službe si privoščit da bo eno uro parking isku da bo potem pr men 20 minut ker na začetku ga itak niso več pustil :oops:

a boš rekel da pa si ti nikoli ne kršiš predpisov. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

D.J.

Glej samo to, da potem ti ne pošljejo kazen kar na davkarijo, kot so je meni policaji za neprižgane luči na BICIKLU v osvetlejni cesti v mestu, seveda da je bilo še nekaj alkota in cimer na biciklu kot sopotnik. Takoj ko sem domov dobil obvestilo je bilo z davkarije, da me vabijo na razgovor. Sedaj je že nekaj let mimo in ne pošiljajo več pisem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj brat ma več sreče kot pameti. V 9 mescih je bil več kot 100x pri meni in mislim da je vedno nepravilno parkiral pa je šele včeraj plačal prvo položnico za 5 ksit :evil: Če bi plačeval parkirnino bi zmetal vsaj že 40ksit :twisted: :arrow:

Zato pa mamo tak red! :evil:

...a boš rekel da pa si ti nikoli ne kršiš predpisov. :?

...ce ne gre drugace, tudi...po veckrat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jozl, ko enkrat veš kako ta sistem funkcionira, te nima več kaj presenetit

če si dobil pismo od davkarije ... so ti verjetno kar od plače trgali, če pa se pritožuješ vedno v roku 8 dni po prejetju "modrih pisem" :lol: , nimaš kej zgrešit

govorim seveda o manjših prekrških in nasploh tistih, za katere sam misliš, da nisi kriv, oz da te država rubi brez razloga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

D.J.: Saj bi mogoče trgali od plače, ker sem bil in sem še študent, pa nimam dohodkov, tako da mi niso mogli niker nič vzeti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa čakajo, da se zaposliš, ne skrb...no nekaj verjetnosti je, da bo zadeva zastarala, nisem ziher, ker čim je enkrat na davčni pomoje ne zastara?

čas bo povedu svoje :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa slišal, da te variante pri ugovoru o nevročanju ne delujejo več. Iz lastnih izkušenj lahko povem, da tudi varianta v ugovoru, da je avto vozil in na določenem mestu parkiral Mičo Muriqi iz Tuzle, ne deluje več. Je baje ena varianta, kjer je "baje" avto vozil sorodnik in bi lahko delovala, pa zaenkrat še nisem dobil tega ugovora. Gre za ugovor enga odvetnika, ki bi kazen mogel poslati v PM (prelepo morje). Če se dokopljem do tega, bom objavil. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. Gre za ugovor enga odvetnika, ki bi kazen mogel poslati v PM (prelepo morje). Če se dokopljem do tega, bom objavil. :wink:

Da neboš pozabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa slišal, da te variante pri ugovoru o nevročanju ne delujejo več. Iz lastnih izkušenj lahko povem, da tudi varianta v ugovoru, da je avto vozil in na določenem mestu parkiral Mičo Muriqi iz Tuzle, ne deluje več. Je baje ena varianta, kjer je "baje" avto vozil sorodnik in bi lahko delovala, pa zaenkrat še nisem dobil tega ugovora. Gre za ugovor enga odvetnika, ki bi kazen mogel poslati v PM (prelepo morje). Če se dokopljem do tega, bom objavil. :wink:

...sam to varianto še vedno uporabljam....do sedaj kar uspešno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Hvalabogu, da še obstajajo ljudje, ki imajo jajca, da se postavijo po robu "oblastem"

To je bilo prilepljeno na vetrobransko steklo na enem izmed avtomobilov sredi Ljubljane! :OK:

[attachmentid=86305]

post-11267-1163762060_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!