Skoči na vsebino

Ste za to, da se enkrat v OLP naredi srečanje brez kajenja?


Mačica

Ali si želite, da se enkrat v OLP naredi srečanje brez kajenja?  

  1. 1.

    • ne
      30
    • da
      49
    • sem indiferenten
      14


Priporočene objave

Dokler ni napisa nad vrati ali v prostoru znak: prepovedano kaditi mi noben kurac ne more tega preprečiti. Žal!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler ni napisa nad vrati ali v prostoru znak: prepovedano kaditi mi noben kurac ne more tega preprečiti. Žal!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :P

kaj pa picka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim a mora res lih pisati da je prepovedano? A nismo dovolj civilizirani, da se nekaj dogovorimo in se tega pol tut držimo?

Pheesda saj ni čudno, da nas majo za kako banana republiko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva se spet nekaj buniš??????

Kva zdej pa kar naenkart pa vse full moti. Lani je pa samo Suzukija.

Draga moja..... itak bo pa kmalu tako lepo, da bomo na Tromostovju dlje, potem se bo pa v OLP-ju zunaj sedelo.

Do takrat pa : TRPI!!

Pa ne buni se skoz nekaj!!

Pa še to, če smatraš, da smo banana republika se malo zamisli kaj vse je bolj grozno, kot pa kajenje v enem lokalu, kjer je to dovoljeno.

Nekateri se samo držimo zakonov in pravil.......... in če nam je nekaj dano, to tudi izkoristimo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga Pupa: prav imas

Draga Macica: ce te moti ne hodi v lokale kjer ti kaj ni vsec.

Tudi jaz ne hodim v Centrala in se probavam zmenit, da bi enkrat ko jaz pridem vrteli samo metal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Absoljutno ZA. Kolikor se zadržujem v OLP, bom nekako zdržal brez tobaka.

Kva se pa ti oglašaš, k si bil vse skupaj 1x ali 2x v OLP??? :shock: :shock: :shock: :D :D :twisted: :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa, jaz sem že napisala, da sem že obupala nad kadilci in tudi ne mislim več o tem debatirat. Ker navsezadnje si res sama izberem, da se družim s folkom in grem v zakajen prostor.

V nos mi je šlo to, da mora bit nekaj izrecno prepovedano (karkoli že, ne sam kajenje) da se potem folk tega (mogoče) drži. Nismo se pa sposobni držat nekega dogovora oz. se sploh dogovorit za neko stvar, ki pač ni prepovedana je pa zaželjena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

crazy2.gif

EJ TOLE JE PA ZE OBSEDENOST... PA KAJ VAM JE... :evil:

Ali hodite v OLP zaradi ljudi (v tem primeru motoristi) in se z njimi pogovarjate o svojem najljubsem hobiju ali zato, da se zgrazate nad njihovimi razvadami?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačica, tu sploh ne gre za dovoljeno, nedovoljeno, zakonsko omejeno ali neomejeno.

Zakaj se ne moreš zavedati, da tako kot je tebi samoumevno, da ne kadiš, je meni, da kadim.

In s tem ti meni kratiš pravice, ko me postavljaš pred dejstvo, da ne smem kaditi v enem lokalu.

In najbolj mi gre na živce, ker smo kadilci veliko bolj strpni do nekadilev, kot pa obratno.

Če je nekje prepovedano ali nezaželjeno se tega večina kadilcev drži in sploh ne dela problemov. Mater, nekadilci pa samo bevskate in jamrate, kako vas moti itd.......

KDO BO PA MENE VPRAŠAL, KAJ MI PAŠE IN KAJ NE??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko se nekadilci enostavno kak drug dan ali drugje zmenimo :D

Natančno tako. Imate celih šest dni na voljo, čeprav se mi zdi da se boste takrat za razliko od srede srečali s kakšnim precej netolerantnim kadilcem. :twisted: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačica, tu sploh ne gre za dovoljeno, nedovoljeno, zakonsko omejeno ali neomejeno.

Sori, ampak TOČNO ZA TO GRE!!!!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CATFIGHT

........in the blue corner the championess of understatement,the lioness of fairnes.......... macka the cat........

........and in the red corner........ the bombress of hotschko,the fierce wieldress of bulerje.......... puuuuuuuuuuupaaaaaa the awesome......

let the fight begin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in vse to samo zaradi cigaret... k bi bil vsaj vzrok za to kaksen desc... ampak, NE, samo zaradi cigaret... :roll: :roll: :twisted:

Ze vem na katero bom stavila :wink: :oops: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!