Skoči na vsebino

Ste za to, da se enkrat v OLP naredi srečanje brez kajenja?


Ali si želite, da se enkrat v OLP naredi srečanje brez kajenja?  

  1. 1.

    • ne
      30
    • da
      49
    • sem indiferenten
      14


Priporočene objave

Mačica, tu sploh ne gre za dovoljeno, nedovoljeno, zakonsko omejeno ali neomejeno.

Sori, ampak TOČNO ZA TO GRE!!!!

Daj umiri živce... če ne moreš, pa pejt na čik... pomaga!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daz.giffart.gif

Maca vs. Pupa

Meni so 18.gif že itaq bolj simpatične.

Pupa umiri se, če ne boš prezgodaj rodila :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In s tem ti meni kratiš pravice, ko me postavljaš pred dejstvo, da ne smem kaditi v enem lokalu.

In najbolj mi gre na živce, ker smo kadilci veliko bolj strpni do nekadilev, kot pa obratno.

BMK za vse, ampak bom useen neki povedu...

Kadilcem je pravica "kraten" če sedem nekadilcev bevka na enega kadilca. Nekadilcem je pravica kratena, če eden kadilec prižge, sedem nekadilcev pa jamra.

Seveda vem, da se dimu ne da izogniti, tako kot ne noči in dnevu, izpušnim plinom, vojnam, boleznim, smrti. Delam pa si iluzijo, da je pa to tako majhna stvar, da bi se jo ja dalo poštimat. Pa se je nikoli ne bo dalo...

Iz preprostega razloga - kadilci se vse od takrat, ko je nastopil zakon o nekadilskih prostorih in službah in tko naprej, zgražajo, kako so jim kurčevo kratene pravice. Tako kot se motoristi zgražajo, kako so jim kratene pravice. PA kolesarji. Saj res - še vsi džankiji doslej so rekli, da so jim kratene pravice, ker se heroina ne da javno kupiti in uživati. Da, tudi morilcem so kratene pravice, ker ne smejo po mili volji pobijati, a ne (za foro dodam še klavzulo, da bi oni itak odgovarjali za svoja dejanja, če bi le bla možnost legalno ubijat...).

Skratka - jaz kot nekadilec ne trdim, da mi je kratena pravica, ker pravic ima vsak tolk, kolkr si jih izbori. Mi pa gre v nos tisti smrad, in mi je neprijeten, pa še glupo se mi zdi. dA ne govorim, da se mi zdi škoda vsake luštne punce, ki jo vidim s čikom - pač, grozenj vonj, pa ene vizije pepelnika pred očmi med poljubljanjem, pa tko...

Skratka - kot je rekel Anubis : kadilci lahko pušite, nekadilci pa lahko začnemo svinjsko prdet...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se tobaka tiče delte kr čte, za travo pa ne vem. jest bi to dovolu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za cike v OLP mi pa do tal dol visi. Ko pa bo oni dvoboj Maca kontra Pupa pa obvezno pridem navijat, po potrebi pripeljem tudi ene sajtrge blata 8)

lp DTW :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim a mora res lih pisati da je prepovedano? A nismo dovolj civilizirani, da se nekaj dogovorimo in se tega pol tut držimo?

Pheesda saj ni čudno, da nas majo za kako banana republiko.

Dej Mačica, ne nabijej, k zdele si šla pa že mal čez vse limite. Mi banana republika, kar se tiče kajenja? Očitno se nisi že zelo dolgo premaknila iz svoje zaplankane okolice. Ker če bi hodila kaj po svetu, predvsem pa po državah EU-ja (tu mislim predvsem Nemčijo, Italijo in Grčijo) in Švici, bi videla, da je tam dovoljeno kaditi (in se dejansko kadi) povsod, po sejmiščih, McDonaldsih, vseh lokalih, brez nekadilskih prostorov, postajališčih podzemnih železnic, WC-jih, skratka na vseh mogočih in nemogočih mestih. In povsod so pepelniki. In, če misliš, da smo mi banana republika, si privošči v Švici lepega sočnega big Maca, zraven dobiš lep aluminijast peplnik poln čikov. Maco, mal poglej okol po svetu, pa boš kmalu vidla, da je slovenski protikadilski zakon dal veliko pozitivnih rezultatov. Samo za nekatere ljudi ni nikoli nič dovolj, oni bi v svoji demokraciji (kar jaz razumem opozitno od banana republike) z ognjem in mečem križali vse drugače misleče. In, Mačica, če je to po tvojem demokracija, potem z največjim veseljem vzamem EU-jevsko, švicarko ali katerikoli drugo banana republiko. Matr, me raz**** ljudje, ki se sklicujejo na demokracijo in človekove pravice na račun drugih. In nekateri tukaj še vedno ne zastopijo, zakaj gre!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Matr, me raz**** ljudje, ki se sklicujejo na demokracijo in človekove pravice na račun drugih. In nekateri tukaj še vedno ne zastopijo, zakaj gre!

Je reku in prkuru še enga... :wink: :wink: :lol: :lol:

No, dost vas mam, vi kadte, ne kadte, jest se grem furat! 8) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr, me raz**** ljudje, ki se sklicujejo na demokracijo in človekove pravice na račun drugih. In nekateri tukaj še vedno ne zastopijo, zakaj gre!

Jaz sploh nisem govorila o nobeni demokraciji. Ampak o tem, da mora bit lih PREPOVEDANO, da se pol zadeve držimo. Ali izrecno ZAPOVEDANO. In da se niti v eni taki mali skupini ne da nič DOGOVORIT. V tej anketi je šlo za poskus DOGOVORA, da se ENKRAT ne bi kadilo. Zdaj pa ste se spravli name kot da sem na križarskem pohodu. In demokracija zame pomeni, da smo se sposobni nečesa dogovorit, ne pa da rabimo kakega plemenskega poglavarja, ki nam nekaj zapove ali prepove in se pol MORAMO tega držat.

Lojzi jaz sem čist zadost sveta vidla in vem kako je v Grčiji ali Franciji ali Španiji. Pa ko si že lih zakon omenjal. Točna ta zakon je moral izrecno PREPOVEDATI kajenje v določenih prostorih, da so potem bili lokali primorani poskrbet za kak kotiček za nekadilce, da se lahko vsaj med prehranjevanjem izogneš dimu.

Zdaj bom pa nehala 'težit'. Če niste sposobni razumeti poante vprašanja jaz nisem kriva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sploh nisem govorila o nobeni demokraciji.

Zdaj bom pa nehala 'težit'. Če niste sposobni razumeti poante vprašanja jaz nisem kriva.

Maco, ti si omenjala banana republiko. Edino, če ne razumeš pomena besede le-te!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grški trajekti nimajo prostora za kadilce ampak imajo prostore za nekadilce :!: :!: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok Mačica..... ampak naredimo deal:

en dan noben prisoten v OLP-ju ne kadi.... in en da vsi v OLP-ju kadijo....

Ampak to ne pomeni, da bodo potem ob nekadilskem dnevu samo nekadilci in ob kadilskem samo kadilci.... ampak malo mešano kot je sedaj.... si za???

Ker če se moramo mi enemu dnevu odpovedati kajenju, se boste tudi vi enemu dnevu nekajenju.

DEAL?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sploh nisem govorila o nobeni demokraciji.

Zdaj bom pa nehala 'težit'. Če niste sposobni razumeti poante vprašanja jaz nisem kriva.

Maco, ti si omenjala banana republiko. Edino, če ne razumeš pomena besede le-te!

Preberi do konca kar sem napisala. Ne pa samo tisto kar ti paše.

Aja, sj res, pol ti kratim pravice da morš počet tisto kar ti ne paše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grški trajekti nimajo prostora za kadilce ampak imajo prostore za nekadilce :!: :!: :!:

Ja sej, nekadilci so v sobah, kadilci pa uzun :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...vse sorte besed, ki jih raje ne bom ponavljal, zato pa...

...rečem tole: frend Lojzi, skuliraj se, pomlad prihaja, se bomo odpravili na kako furco, denimo na Kras, tam se bomo po mili volji zakajali in pili teran kot mambe in s sabo bomo povabili samo pušačice :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok Mačica..... ampak naredimo deal:

en dan noben prisoten v OLP-ju ne kadi.... in en da vsi v OLP-ju kadijo....

Ampak to ne pomeni, da bodo potem ob nekadilskem dnevu samo nekadilci in ob kadilskem samo kadilci.... ampak malo mešano kot je sedaj.... si za???

Ker če se moramo mi enemu dnevu odpovedati kajenju, se boste tudi vi enemu dnevu nekajenju.

DEAL?????

DEAL. Pod pogojem, da lahko vsak sam izbere, kaj bo vlekel. :twisted: :twisted: :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grški trajekti nimajo prostora za kadilce ampak imajo prostore za nekadilce :!: :!: :!:

Ja sej, nekadilci so v sobah, kadilci pa uzun :roll:

Nau držalo! shame.gif

Sploh pa nima veze. Vsi se sam neki kregate in usajate, če nekdo mal drugač misli in to pove. img54.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...vse sorte besed, ki jih raje ne bom ponavljal, zato pa...

...rečem tole: frend Lojzi, skuliraj se, pomlad prihaja, se bomo odpravili na kako furco, denimo na Kras, tam se bomo po mili volji zakajali in pili teran kot mambe in s sabo bomo povabili samo pušačice :twisted: :twisted: :twisted:

Stari, samo za to še živim in čakam prvi malo toplejši vikend! Sploh pa, men so pušačiče všeč :wink: :lol: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh pa nima veze. Vsi se sam neki kregate in usajate, če nekdo mal drugač misli in to pove. img54.gif

A ne bi bilo drgač življenje čist dolgočasno? Saj drgač pa se mamo čist radi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

načeloma proti kadilcem nimam nič, mi je pa žal za ljudi, ki so moji znanci, kolegi in se te bolestne razvade še niso rešili

precej sem alergičen na smrdečo obleko, zato se druženj znotraj prostorov kadilskih beznic karseda izogibam

reveži ste, ki morate zjutraj enga prpalt, da lahko spravte tisto rjavo klobaso iz sebe in pomirite željo po nick O teenu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari, samo za to še živim in čakam prvi malo toplejši vikend! Sploh pa, men so pušačiče všeč :wink: :lol: 8)

Itaq. Pa tiste ki ljubijo banane. Pa kefir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok Mačica..... ampak naredimo deal:

en dan noben prisoten v OLP-ju ne kadi.... in en da vsi v OLP-ju kadijo....

Ampak to ne pomeni, da bodo potem ob nekadilskem dnevu samo nekadilci in ob kadilskem samo kadilci.... ampak malo mešano kot je sedaj.... si za???

Ker če se moramo mi enemu dnevu odpovedati kajenju, se boste tudi vi enemu dnevu nekajenju.

DEAL?????

DEAL. Pod pogojem, da lahko vsak sam izbere, kaj bo vlekel. :twisted: :twisted: :P :P

Ti hočeš postavljati neka pravila, jaz postavljam pogoje.... kadili boste tisto, kar mi kadimo...... ČIKE!!!!

Če se boste usajali, vam bomo dali pa 57 (ta stare) za kadit.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!