Skoči na vsebino

Ste za to, da se enkrat v OLP naredi srečanje brez kajenja?


Ali si želite, da se enkrat v OLP naredi srečanje brez kajenja?  

  1. 1.

    • ne
      30
    • da
      49
    • sem indiferenten
      14


Priporočene objave

Jao......da vas ene brezvezne "rakove palčke" uspejo tkole spričkat....... :? :? :?

Alla

Nekoč nekje je nekdo zapisal: Alla je vsega kriva....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh pa nima veze. Vsi se sam neki kregate in usajate, če nekdo mal drugač misli in to pove. img54.gif

A ne bi bilo drgač življenje čist dolgočasno? Saj drgač pa se mamo čist radi.

noevil.gif JA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...In najbolj mi gre na živce, ker smo kadilci veliko bolj strpni do nekadilev, kot pa obratno...

To pa zato, ker ste na nikotinu, ki vas omamlja.

KDO BO PA MENE VPRAŠAL, KAJ MI PAŠE IN KAJ NE??

Pupa kako ti paše ? :oops: Kaj že vem, le preostalo me še zanima. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao......da vas ene brezvezne "rakove palčke" uspejo tkole spričkat....... :? :? :?

Alla

Nekoč nekje je nekdo zapisal: Alla je vsega kriva....

Itaq..... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Alla :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao......da vas ene brezvezne "rakove palčke" uspejo tkole spričkat....... :? :? :?

Alla

Nekoč nekje je nekdo zapisal: Alla je vsega kriva....

Itaq..... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Alla :twisted:

Ampak kot si morebiti opazila, se spodaj podpisani ne prička, torej si, vsaj kar se mene tiče, popolnoma ravna. Vsega :!: :wink:

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak kot si morebiti opazila, se spodaj podpisani ne prička, torej si, vsaj kar se mene tiče, popolnoma ravna. Vsega :!: :wink:

PEPE

Kwa bi zdej rad reku, da sem ravna ko deska? :shock: :shock: :lol:

Alla 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se tobaka tiče delte kr čte, za travo pa ne vem. jest bi to dovolu

Mogoče celo zapovedal? 8) :lol: :lol:

v olp vsak s špinelom, obvezno!!

Pa brez tobaka!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa bi zdej rad reku, da sem ravna ko deska? :shock: :shock: :lol:

Alla 8)

Niti v najbolj pokvarjenih sanjah si ne bi dovolil trditi kaj tako nepreverjenega :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in vse to samo zaradi cigaret... k bi bil vsaj vzrok za to kaksen desc... ampak, NE, samo zaradi cigaret... :roll: :roll: :twisted:

Tud za to lahko prav na hitr poskrbimo... :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in vse to samo zaradi cigaret... k bi bil vsaj vzrok za to kaksen desc... ampak, NE, samo zaradi cigaret... :roll: :roll: :twisted:

Tud za to lahko prav na hitr poskrbimo... :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :wink:

Ja ja, itaq :evil: Ni važn kwa sam da se da vlečt, ane :?: :evil: :? ZMIJURINE :x :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je treba koga pref**** kot pri norcih? Obnašanje je precej noro...????

Kdor kadi naj kadi, kogar prime prdnit naj prdne, riganje in ostale možnosti produkcije osebnih vonjav dobrodošle...

Jebiga...smrad je smrad - za kogarkoli, od kogarkoli. Če pa komu ne paše - naj počaka na posedanje zunaj - blag spomladanski vetrc odnese še tako milozvočno kanonado... ali pa kaj drugega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker če se moramo mi enemu dnevu odpovedati kajenju, se boste tudi vi enemu dnevu nekajenju.

DEAL?????

BMK sicer, ampak še moje ideje o tem :)

Pupa, moraš vedeti, da smo še vedno doslej, ko smo bili v OLP, nekadilci bili predani kadilski razvadi. In ne delam si utvar, da bi lahko bilo drugače. Ampak vzemite to na znanje :) - pa saj se ne bomo res kregali zaradi tega, je bukovo...

P.S: Saj vem, je zakonito...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa da vidimo

Mačica ... tale tema je ena velika klobasa ... a bi rada ljudi skregala med sabo ... BEDNO !!!

Debata o cigaretih nima veze z OLP-jem !!!

MODERATOR BRIŠI VSE !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In najbolj mi gre na živce, ker smo kadilci veliko bolj strpni do nekadilev, kot pa obratno.

Res je, kadilce večinoma boli kurac za nekadilce in njhovo zdravje !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa, moraš vedeti, da smo še vedno doslej, ko smo bili v OLP, nekadilci bili podrjeeni kadilski razvadi. In ne delam si utvar, da bi lahko bilo drugače. Ampak vzemi te to na znanje :)

P.S: Saj vem, je zakonito...

Meni nekadilci težijo v OLP-ju, kako je zakajeno, sredi zime odpirajo okna, da samo čakam, kaj bom zbolela itd... jaz njim z dimom..... nismo nekako v simbiozi teženja???

Zato pa dam tak deal ven... in lej ga no hudiča....... nihče od nekadilcev ni zadovoljen s tem.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato pa dam tak deal ven... in lej ga no hudiča....... nihče od nekadilcev ni zadovoljen s tem.......

Tvoj deal je podoben, kot če bi nekdo nekomu nekje predlagal tole: en ima AIDS, drugi ga nima. Enkrat ne fukata, drugič pa fukata brez kondom... :)

Eh, pustimo že kadilske debate. Dejstvo je, da smrdi in da škoduje tudi nekadilcem, po nekaterih analizah celo bolj, kot kadilcem. Sad pa jebiga - nekdo bo moral trpet... Verjetno nekadilci, ki se kao "zavedamo nevarnosti" in the first place...

Prepiranje pa je brezveze!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolš da se kadilci sestanejo kje zunaj na prostem na `svežem zraku` nekadilci pa v notranjih prostorih :roll:

I Smart :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojla banda!

ocitno sem danes kar precej aktivna na forumu, zato bom tudi na to temo odgovorila! ok, js sm tko opredeljena: NE kadit! sicer prot kadilcem nimam nobernih pripomb, zarad mene nej kadijo. tud js sem (sam mami ne povedat, ker me bo tepla:( ), ampak sem vidla da mi ne pase in sem nehala po 6ih skatlah- lahko bi ze prej! zdej si pa raj kupm kak parfum za 10.000sit pa ga ne rabm skrivat, zdravje mi ostane pa še za kes mi ni zal. drgac sm pa se proti kajenju v zaprtem prostoru, ker je poj ves večer v/na/u teb.

ok, love u all!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz večinoma ne kadim,če mi zapaše pa ga prkurim.Včasih mi gre dim na živce pa se spokam iz lokala.Na kurac pa mi grejo obleke ko pridem domov še cela soba smrdi,pa si rečem gdo te je pa teral da greš v lokal.Zato nimam nič proti kadilcem in nekadilcem.Vsak ima svoje užitke in tako je prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v OLP sem bil 1x ampak vseeno, da nebi takšne teme postale bolj pogoste.

kajenje je razvada, nezdravo,....bla bla ampak meni paše. če si ob pivu vsake toliko časa ne prižgem cigarete, to pač ni to in zato ne bom hodil v gostilne kjer ne morem kadit. z tem, da mi je onemogočeno kajenje ob pijači tudi pijača ni več ista.

a more biti nekaj izrecno prepovedano, da se ljudje tega držimo? JA, AMPAK TO NI PROBLEM "BANANA REPUBLIKE" AMPAK ZNAČAJA CELOTNE LJUDSKE RASE. tudi prebivalci "demokratičnih" držav se nebi držali določenih predpisov če le-te nebi izrecno nečesa prepovedovali ali zapovedovali. mislim ta z banana republiko je pa fejst mimo.

PS: v "najbolj demokratični" deželi, točneje v New Yorku so prepovedali kajenje v VSEH gostinskih lokalih, pač v skladu z ekstremistično protikadilsko gonjo v ZDA. gostinci se pritožujejo, kadilci (ki predstavljajo več kot 50% gostov) se pritožujejo, gostilne se praznijo.

in kaj so genialci navedli kot razlog za to odločitev? ZAŠČITA OSEBJA KI JE NADPOVPREČNO IZPOSTAVLJENO CIGARETNEMU DIMU!!! to da bodo nekateri zaradi manjšega prometa ostali brez službe in kako to vpliva na njihovo zdravje pa jih ne zanima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojla banda!

ocitno sem danes kar precej aktivna na forumu, zato bom tudi na to temo odgovorila! ok, js sm tko opredeljena: NE kadit! sicer prot kadilcem nimam nobernih pripomb, zarad mene nej kadijo. tud js sem (sam mami ne povedat, ker me bo tepla:( )

ok, love u all!

____________

Nina

Halo, Nina, a mi daš mal mamo na telefon?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!