Skoči na vsebino

Ste za to, da se enkrat v OLP naredi srečanje brez kajenja?


Ali si želite, da se enkrat v OLP naredi srečanje brez kajenja?  

  1. 1.

    • ne
      30
    • da
      49
    • sem indiferenten
      14


Priporočene objave

Meni nekadilci težijo v OLP-ju, kako je zakajeno, sredi zime odpirajo okna, da samo čakam, kaj bom zbolela itd... jaz njim z dimom..... nismo nekako v simbiozi teženja???

Ajoj no, pupa, zdaj pa res pretiravas - one male luknje tam v OLP, ki jim ti v velikem zanosu pravis kar "okna" cisto nic ne pomagajo v tisti sobi. Ker je njihova povrsina nekajkrat premajna da bi bil od njih kakrsen koli resen efekt. Se prezraci se ne, tako da tudi tvoje zdravje ni ogrozeno zaradi tega (je na dolgi rok zaradi tvoje razvade, ampak to je drug problem).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti js neb bla dobra? če ne, pa nič! najdi si drugo mamo!

Ja veš da si OK, Nina. Madžarice so itaq moja šibka točka :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ko bi si kadilci poveznili plasticno vrecko cez glavo,medtem ko pafkajo substitute iz oralne faze? :twisted: design vrecke vam prepuscam na izbiro,vse je mozno..... bof,billa,spar,mercator itd. itn. :mrgreen:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tesno okoli vratu privezat, da neu ven smrdelo. :twisted:

to je seveda samoumevno - absotively and possolutely...... kot rece izobrazen redneck. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

: design vrecke vam prepuscam na izbiro,vse je mozno..... bof,billa,spar,mercator itd. itn. :mrgreen:

Al pa kr tiste črne (garbidž/muerte)... Pa potem nekadilci samo odnesemo smeti ven pa zaklenemo :) :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja....mal je mickeno prehladno za res uzivati,ko razne frisne gtije in gsije in vtije podis po cesti. :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim a mora res lih pisati da je prepovedano? A nismo dovolj civilizirani, da se nekaj dogovorimo in se tega pol tut držimo?

Pheesda saj ni čudno, da nas majo za kako banana republiko.

bravo mladenka..........čestitam......definitivno tvoja največja "cvetka" do zdaj ,kar te poznam......za kaj takega pa moraš res biti šolan..........

hint: pa ne mislim na tvojo "banana" republiko, temveč na povezavo civiliziranosti z kajenjem v OLP-ju

beseda civiliziranost velja v obe smeri,in ne samo v nekadilsko.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ko bi si kadilci poveznili plasticno vrecko cez glavo,medtem ko pafkajo substitute iz oralne faze?  :twisted: design vrecke vam prepuscam na izbiro,vse je mozno..... bof,billa,spar,mercator itd. itn. :mrgreen:

....zar i ti , sine Brute?????????

se popolnoma strinjam s tabo, vendar nekako čika ne bi mogel držati v roki,........pa seveda se ne bi mogel s tabo pogovarjati, ker te ne bi videl........

lahko pa rešiva problem........pridružiš se mi pod vrečko......lahko se pogovarjava,hecava,pa še vse ostalo.........zate posebej pa napeljem slamco ven iz vrečke,pa sesaj in uživaj v čistem zraku........... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In najbolj mi gre na živce, ker smo kadilci veliko bolj strpni do nekadilev, kot pa obratno.

Res je, kadilce večinoma boli kurac za nekadilce in njhovo zdravje !!!

točno tako.....sam poskrbi za svoje zdravje, ne pa da nekadilci samo jamrajo , kako jim kadilci uničujejo zdravje.........

meni osebno zdravje bolj uničujejo nekadilci s svojo živčnostjo ,teženjem o škodljivosti in vsem ostalim sranjem, kot pa vse ostalo čez dan.......

PS: Skoraj vsak kadilec se bo strinjal z sledečim:

Jebeš kavo brez cigareta........

Po seksu obvezno.......cigaret

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gazda Ledeni, recept je ganc ajnfoh: hladna kri in tople gate. Deluje, galanterano, so mi strici povedali. Smrduhi pod vrečkami si bomo pa tudi nekako pomagali (bronhi, orbit, fišermensfrend, halsmentoliptus, riiiiiiikola...) Kot boš morebiti opazil, če si pozorno ogledaš mojo slikco, moi že itaq treniram. NNNP :wink:

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bmw......bom drugic dal se vecjega smajlija zraven.... nekje 300x250 :mrgreen: BTW pod vrecko se ti iz cisto prakticnih razlogov ne bi pridruzil.....tudi ce je industrijski big bag ne bo zadosti prostora 8)

don pepe,imel hladno kri in zelo tople gate,pomagalo original qurc nada.uzivancije ob 20.00 bilo ze skoran nic vec,tako da sem se odlocil udariti komet varianto straight nazaj domov.....na toplo. :oops: heh,jebat ga.....EMSO. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor hoce zdravo zivet naj se zabubi nekje v amazonskem pragozdu, kjer je se dovolj cisto okolje, brez EM sevanj, brez mobitelov, brez elektrike, brez smoga. Ce pa zivis v civilizaciji zivi kot ti pase, ne pa srat v usta tistim, ki uzivajo v necem, kar ne maras (pa btw: jaz tudi ne kadim).

Ce mi ne pase dim, pac ne grem v prostor kjer smrdi po njem.

zakljucek:

macica, ce ti v OLP smrdi po dimu, ne hodi vec tja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakljucek:  

macica, ce ti v OLP smrdi po dimu, ne hodi vec tja.

Hvala za nasvet. Se ga bom držala :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW rezultati ankete kazejo krepko v prid Macici :wink:

Ali si želite, da se enkrat v OLP naredi srečanje brez kajenja?

da 53% [ 38 ]

ne 29% [ 21 ]

sem indiferenten 16% [ 12 ]

Število glasov : 71

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh krepko. 52% za ni tako krepko. Pa tistih 39 glasov bi itak morali samo polovično štet, ker so tako glasovali večinoma otroci... :twisted: :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se tobaka tiče delte kr čte, za travo pa ne vem. jest bi to dovolu

Evo ker sem v BMK kategoriji, podpiram Braneta, 8) ...enkrat se dobimo pa bo nekadilska scena, enkrat, kadilska, dvakrat se dobimo bomo pa "Ta SMEŠNE" navijal ceu večer, .... 8) :lol:

A je še kje kaka marginalna skupina iz SYMovega seznama, ki si želi periodično zadovoljevanje užitkov v OLPju?! :twisted:

Ehh otroci več motorja, več sexa, več drobnih malih lepih stvari v življenju, ... pa vam bo precej lepše! :roll: :wink: :twisted:

Z.t.H.! :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nardimo enkrat no-smoking party, potem pa enkrat amsterdamster-party, pa enkrat fajfa-party pa tko naprej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor hoce zdravo zivet naj se zabubi nekje v amazonskem pragozdu, kjer je se dovolj cisto okolje, brez EM sevanj,  

Kako zdravo okolje, te napadajo :

* pijavke, da se jih komaj otreseš

* za komarje si vir potrebnih beljakovin

* mravlje te pohrustajo - če se ne premikaš

* greš mal v vodo te piranhe čakajo z odprtim gobcem, če njim uideš

* aligatorji

* paraziti in zajedalci vseh mogočih vrst

* če vse preživiš moraš še domorodce prepričat, da si s tako žvarovno ne splača rok mazat

Ni, tud Amazonija ni ta prava zadeva.

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....a so v amazoniji aligatorji?

no v glavnem...vsi ki zelite da umrete zdravi roke gor :lol: :lol: :lol:

....od dolzgacasa :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....a so v amazoniji aligatorji?

no v glavnem...vsi ki zelite da  umrete zdravi roke gor :lol:  :lol:  :lol:  

....od dolzgacasa :twisted:

Za krokodile dam roko v ogenj da niso.

Za aligatorje sem pa skoraj prepričan da so.

Pudarek je na skoraj. :D :D

V glavnem nekaj kar je krokodilu ali aligatorju podobno.

Ne vem zakaj bi mi moralo biti dolgčas, če ne kadim.

Sploh pa vsi imamo prav, al pa nobeden.

Dokler me nobeden ne bo zaklenu v sobo s kadilci, vem kaj mi je narediti ko imam vsega zadosti. Zdržim pa kar nekaj in če je lepo še mal več.

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!