Skoči na vsebino

Ste za to, da se enkrat v OLP naredi srečanje brez kajenja?


Ali si želite, da se enkrat v OLP naredi srečanje brez kajenja?  

  1. 1.

    • ne
      30
    • da
      49
    • sem indiferenten
      14


Priporočene objave

dolgčas se ni nanasal na nekajenje ampak na vse tiste ki si zelijo zdravi umret.......karikiram malo da smo si na jasnem!!

lahko ne kadimo, jemo samo zelenjavo, se vozimo z velikimi avtomobili in ne z motorji, ne rolamo, ne pijemo kave, kokakole in alkohola, hodimo po mestu z masko proti izpušnim plinom...blah blah....in na koncu se bomo stegnili tako kot bratje kadilci in alkoholiki.....pa še nic lepš ne bomo zgledal v žari....nekak tko kot cigaretni ogorek :wink:

mi je popolnoma sprejemljivo da cigaretni dim marsikoga moti..in sem popolnoma brez tećav pripravlejna ugasnit svoj čika ali pa ga sploh ne prizgat.....pa za to ne rabim zakona ampak samo prošnjo....pa tudi za to sem da se organizira kak nekadilski večer v OLP, če komu to tako veliko pomeni...zakaj pa ne.........in v zameno celo ne bom zahtevala kadilskega večera kjer bodo vsi kadil cigarete (čeprav so mi tematski večeri po symu ušeč :wink: )......ampak......

...takega ali drugačnega pizdakanja čez kadilce imam počasi počasi dovolj.....tudi jest ne grem v lokal ki se mi zdi pretirano zakajen.....vljudno prosim druzbo da pretehtamo svojo izbiro lokala in če so trmasti, grem pač po svoje.....NBD.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dolgčas se ni nanasal na nekajenje ampak na vse tiste ki si zelijo zdravi umret.......karikiram malo da smo si na jasnem!!

lahko ne kadimo, jemo samo zelenjavo, se vozimo z velikimi avtomobili in ne z motorji, ne rolamo, ne pijemo kave, kokakole in alkohola, hodimo po mestu z masko proti izpušnim plinom...blah blah....in na koncu se bomo stegnili tako kot bratje kadilci in alkoholiki.....pa še nic lepš ne bomo zgledal v žari....nekak tko kot cigaretni ogorek  :wink:  

mi je popolnoma sprejemljivo da cigaretni dim marsikoga moti..in sem popolnoma brez tećav pripravlejna ugasnit svoj čika ali pa ga sploh ne prizgat.....pa za to ne rabim zakona ampak samo prošnjo....pa tudi za to sem da se organizira kak nekadilski večer v OLP, če komu to tako veliko pomeni...zakaj pa ne.........in v zameno celo ne bom zahtevala kadilskega večera kjer bodo vsi kadil cigarete (čeprav so mi tematski večeri po symu ušeč  :wink: )......ampak......

...takega ali drugačnega pizdakanja čez kadilce imam počasi počasi dovolj.....tudi jest ne grem v lokal ki se mi zdi pretirano zakajen.....vljudno prosim druzbo da pretehtamo svojo izbiro lokala in če so trmasti, grem pač po svoje.....NBD.

Točn vem kaj si hotela rečt.

Nekdo si ne bo cel življenje nič privoščil češ da tako ali drugače škodi.

Ampa ko bo zdrav umrl, ne bo imel česa v svojem življenju pokazat, razen tega da, nič ni smel, nič si ni upal, ......pa drugim je živce kravžljal.

A je to, to ?

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki v tem stilu ...s tem da je to pač njegov problem.....in se more vsak sam odločit...jesr pač povem zakaj sem se odločila za drugo varianto....

.....kajenje samo ni neka huda pustolovščina in nek velik dosezek s katerim bi se clovek na smrtni postelji bahal.....ampak ko se zacne pomlad in se odprejo vrtovi v lokalih in gres v mesto in narocis v enem takem loklacku kavico s smetano (pa ne ratslinsko), vzameš iz torbe buklo, prizges cigaret in uzivas na soncku...srkaš kavico in čitkaš......meni je to pač ušeč....

pričkanje okoli tega se mi zdi nesmiselno.....spoštujem odločitve posameznikov, čeprav opazam da je vedno več ljudi ki pocno stavri zato ker je kul, ker se tako dela, ker je mama tko rekla, ker šefu ni ušeč če je drugače, ker smo se u šoli tko naučil, ker punce padajo na to....v glavnem...ne znajo utemeljit svojih odločitev.

jest recimo kadim ker mi paše, ker me občasno sporška ko sem ziucna, ker vcasih lazje razmišljam (to ma pomoje tud kej veze s sproscanjem) im imam boljse ideje, ker je bil v sluzbi edini izgovor za pavzo...blah blah.....zacela sem pa po gluposti ker sem hotla bit pač odrasla...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....pa za to ne rabim zakona ampak samo prošnjo.....

Evo, in točno to je bil namen.

Mi nekadilci PROSIMO kadilce, da se ENKRAT odpovejo kajenju v zgornji sobi.

Da pa to nekdo razume kot prepovedovanje in krajšanje pravic je pa to problem dotičnega.

Zdaj pa spet po meni. Sem že zaprla oči in se vdala v usodo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler ni napisa nad vrati ali v prostoru znak: prepovedano kaditi mi noben kurac ne more tega preprečiti. Žal!!!! :twisted:  :twisted:  :twisted:  :P

Sej ne mores met naenkrat k**ca in cigarete v ustih.... Ali pac? :) :D

Flayo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Proti kadilcem

nimam nič ....

.

.

.

.

.

.

.

.

učinkovitega ... :) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Proti kadilcem

nimam nič ....

.

.

.

.

.

.

.

.

učinkovitega ...  :)  8)

A tisti antidepresiv Smith and Wesson tle ne pomaga ? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mačica

jest sem sicer bolj preletela tistih prejsnjih par starni, ampak odkrito receno sem vidal bolj pizdakanje da se ne da nardit nic s kadilci, pa da ne upostevamo nobnega, pa da zasmrajamo...nisem pa vidla nobene prosnje....take "uradne" , da bi se reklo, dejmo se zmenit , pa mejmo en dan brez kajenja v olp...reecimo poleti ko je vret odprt pa grejo uni tanajbolj zagrizeni kadilci za vogu enga prcint ce ne morjo zdrzat....jest ne vidim problema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hotschko.......... mogoce :arrow:

ChoateSniper.jpeg

ali

Small_MAC10DS.jpeg

kaj vecjega mogoce? :arrow:

abram13.jpg

t-80_5.jpg

ok ok.......... just a joke.a bad one but still....... :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mačica

jest sem sicer bolj preletela tistih prejsnjih par starni, ampak odkrito receno sem vidal bolj pizdakanje da se ne da nardit nic s kadilci, pa da ne upostevamo nobnega, pa da zasmrajamo...nisem pa vidla nobene prosnje....take "uradne" , da bi se reklo, dejmo se zmenit , pa mejmo en dan brez kajenja v olp...reecimo poleti ko je vret odprt pa grejo uni tanajbolj zagrizeni kadilci za vogu enga prcint ce ne morjo zdrzat....jest ne vidim problema.

OK, ni bila lih uradna prošnja, je pa bil poskus razložiti za kaj gre:

Jaz sploh nisem govorila o nobeni demokraciji. Ampak o tem, da mora bit lih PREPOVEDANO, da se pol zadeve držimo. Ali izrecno ZAPOVEDANO. In da se niti v eni taki mali skupini ne da nič DOGOVORIT. V tej anketi je šlo za poskus DOGOVORA, da se ENKRAT ne bi kadilo. In demokracija zame pomeni, da smo se sposobni nečesa dogovorit, ne pa da rabimo kakega plemenskega poglavarja, ki nam nekaj zapove ali prepove in se pol MORAMO tega držat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja.....valjda.....gremo vse, ki so drugačni od nas fentat......najprej une, k kadijo....(karkoli)......pol une k pijejo.....(sej tud kozlajo po parkih...).....no, pa dajmo še motoriste, saj jih precej folka ne mara......

A še koga? :twisted:

Hvala bogu, da bom passe že v prvi rundi.....mi ne bo treba tega kreganja naprej gledat...... :? 8) 8) 8) 8)

Alla 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POLNOČ (1982)

OPROSTI H.C.ANDERSEN

MRAZ

ŽELEZNIŠKA POSTAJA

SARAJEVO

DALEČ OD

DOMA

ŠE URO DO VLAKA

DREK

KADIL BI

PA NIMAM VŽIGALIC

PA PRIDE DEKLICA

PREKRASNA DEKLICA

BREZ VŽIGALIC

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe....

mačica....ce se zacne ljudem takoj očitat ,da se z njimi ne da nič zmenit.....pol tudi ta najbolj miroljubni popizdijo.

...veš midve z allo sva ble zadnjic v olp pri oknu zato, da ne bi pretirano zasmrajale sobe.....pa nama ni nihce nic reku ali pa očital...še ti ne, ki si trenutno najbolj našpičena proti kajenju.....tako da ce malo pomisliš, bi se nama lahko zdelo hudičevo trapasto da se nama očita neuvidevnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe....

mačica....ce  se zacne ljudem takoj očitat ,da se z njimi ne da nič zmenit.....pol tudi ta najbolj miroljubni  popizdijo.

...veš midve z allo sva ble zadnjic v olp pri oknu zato, da ne bi pretirano zasmrajale sobe.....pa nama ni nihce nic reku ali pa očital...še ti ne, ki si trenutno najbolj našpičena proti kajenju.....tako da ce malo pomisliš, bi se nama lahko zdelo hudičevo trapasto da se nama očita neuvidevnost.

Lej, v naslovu je vprašanje, ki se začne z: ALI STE ZA TO...

A je tu slučajno kak element prisile? Pa še anketa, kot neke vrste referendum. Pa ne, da bi se zaradi tega kdo počutil ogrožen?

Popizdila sem pa zato, ker se mi zdi totalno brezveze, da mora bit nekaj prepovedano, da se upošteva. Zakaj bi moralo bit na vratih npr. napisano, da je prepovedano kajenje, če bi se mi to lahko tudi dogovorili. Ah, pa saj se bom spet ponavljala. In me potem še nekdo napade, da napadam njegovo/njeno svobodo. Drugače pa imaš doma pobudnika ankete, jaz sem jo samo spravila v življenje.

Čist tko BTW, a ma OLP sploh prostor za nekadilce? Kolikor vem, je to po nekem zakonu obvezno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mačica...dej se malo umiri...pa preberi se enkrat.

pa bos vidla da te ne napadam.....

...v zgornji sobi v olp se kadi ker ne pise da je nezaželjeno in ker ni nikoli nihce izrazil zelje da se tam ne bi kadilo..vsaj do mojih uses ni prislo.......in ce bi se zmenili da se ne bi kadilo po bi se najbrz lepo drzali......

......napis "prepovedano kajenje" na vratih v bistvu ni neka prepoved ampak je bolj obvestilo da se tam pac ne kadi oziroma da to ni zaželjeno....mislim da me nihce ne bi kazensko preganjal ce bi kadila v prostoru kjer na vratih pise "kajenje prepovedano".....

.....no in ce bi to na vratih v olp pisalo bi se kadilci pomoje samodejno odstranili v spodnje prostore ali pa na vrt...konec debate.

nihce te ni obtozil da kogarkoli silis v kaj...so ti pa omenili da ne udrihaj po ljudeh iz prve, brez najave in opozorila...

anketa je ocitno pokazala da smo za to in potem ni nobene potrebe nekomu ocitat da ne spostuje dogovorov in da mu je treba vse prepovedat..

....konec koncev te nekadilske srede se ni bilo in niti ne vemo ce bo kdo krsil dogovor o nekajenju :!: :!: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mačica...dej se malo umiri...pa preberi se enkrat.

pa bos vidla da te ne napadam.....

Ne se zdej ven vlect....ocitno je da si jo napadla. :)

Flayo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mačica...dej se malo umiri...pa preberi se enkrat.

pa bos vidla da te ne napadam.....

Saj nisem rekla, da si me ti napadla. Je pa bilo dovolj drugih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mačica...dej se malo umiri...pa preberi se enkrat.

pa bos vidla da te ne napadam.....

Ne se zdej ven vlect....ocitno je da si jo napadla. :)

Flayo

Men se tud tko zdi.

:twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je bil odkrit ne zamaskiran frontalen napad na nic hudega sluteco, pacifisticno usmerjeno....you know who ;)

Flayo

P.S.: Ce verjames v bozicka :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!