Skoči na vsebino

Moja aprilia se je vzgala???!!?


Unknown

Priporočene objave

stroj laufa?? :)

ja zaenkrat laufa, vecjih problemov ni blo razen tega da se mi je prejsn tedn klucavnca polomila(tista zascitna plastika se je kar zdrobila in je vse notr v klucavnco padl-svasta :D ) in sem mogu od sodelavca avto vzet da sem lohk sploh dam prsu.No zdej sem nekak(z velik potrplenja) ven spravu tisto plastiko. Drugac pa, sej ves, kako ze gre tista reklama.. Aprilia, kvaliteta ki zmaguje! :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stroj laufa?? :)

ja zaenkrat laufa, vecjih problemov ni blo razen tega da se mi je prejsn tedn klucavnca polomila(tista zascitna plastika se je kar zdrobila in je vse notr v klucavnco padl-svasta :D ) in sem mogu od sodelavca avto vzet da sem lohk sploh dam prsu.No zdej sem nekak(z velik potrplenja) ven spravu tisto plastiko. Drugac pa, sej ves, kako ze gre tista reklama.. Aprilia, kvaliteta ki zmaguje! :D :D :D

Men se je kontaktna ključavnice zjebala... sem ključ ven potegnu, pa so delčki tiste plastike rdeče not padli. Večino sem jih pobral ven s pinceto, sam je čisto na dnu neki, kar ne morm ven dobit. Ključ gre not, samo se ga ne da obrnit nikamor :rolleyes:

Kvaliteta vrhunska :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js s kljuvacnico zaenkrat se nisn mel problemov, je pa moj frend reku d pozna enga ko jih je mel?!? :blink: :ph34r: :unsure: :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stroj laufa?? :)

ja zaenkrat laufa, vecjih problemov ni blo razen tega da se mi je prejsn tedn klucavnca polomila(tista zascitna plastika se je kar zdrobila in je vse notr v klucavnco padl-svasta :D ) in sem mogu od sodelavca avto vzet da sem lohk sploh dam prsu.No zdej sem nekak(z velik potrplenja) ven spravu tisto plastiko. Drugac pa, sej ves, kako ze gre tista reklama.. Aprilia, kvaliteta ki zmaguje! :D :D :D

Men se je kontaktna ključavnice zjebala... sem ključ ven potegnu, pa so delčki tiste plastike rdeče not padli. Večino sem jih pobral ven s pinceto, sam je čisto na dnu neki, kar ne morm ven dobit. Ključ gre not, samo se ga ne da obrnit nikamor :rolleyes:

Kvaliteta vrhunska :P

zakva pa ne pelaš na servis?

zahtevi, da naj ti to zastonj vn poberjo, k to se nebi smel zgodt... pa mal jim še omeni tist z vrhunsko kvaliteto :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sem mogu 4x sem in tja rint motor, da je vžgal. Ni bilo zabavno, je pa zastonj fitness :P

vidm da mas podobne probleme :D

ja sej men se je tut en delcek cist not zarinu sam sem ga nekak vn dobil.

Sam zdej ne vem, zakaj je bla sploh ta plastika? a da ti kej notr ne pade? a da voda notr ne tece? Drugac sem se pozanimal in nova klucavnica pride 18.000. Sam mislm da zarad te plastike nima smisla menat, razen ce ma ta plastika kasno res pomembno funkcijo, kar pa mislm da nima. No sam mal grdo zgleda zdej k se sam del fedra, ki je ostal od plastike, vid.

Ah zdej pa mene res ne more nc vec presenetit. Zmer ko se vozim si mislm, matr kva mi zdele se lohk odleti, kva sploh se nism zamenu?? sam verjemte zmer se se kej najde! :D :D

ja glede fitnesa se pa strinjam s tabo!

kaj bi placeval drage fitnes centre, kupi si aprilijo pa je problem resen! v samo dveh tednih bos shujsal za 5kg, ce ne drugac pa od zivcev ki ti jih pobere :D :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm, a misliš da bi blo pametno samo glavno ključavnico menat? Ker pri meni se noče ključ obrnit nikamor... izgleda pa res hecno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm, a misliš da bi blo pametno samo glavno ključavnico menat? Ker pri meni se noče ključ obrnit nikamor... izgleda pa res hecno :)

ja a pa drugac ti gre kluc cel notr? ja a pol ga se zmer sploh ne mors vzgat al kako mas zdej to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm, a misliš da bi blo pametno samo glavno ključavnico menat? Ker pri meni se noče ključ obrnit nikamor... izgleda pa res hecno :)

ja a pa drugac ti gre kluc cel notr? ja a pol ga se zmer sploh ne mors vzgat al kako mas zdej to?

Hehe, pridi pogledat :P

Ključ gre skoraj cel notr (mogoče je par milimetrov lufta), ne morem pa ga obrnit nikamor. Sem že dol vzel ključavnico, jo pretresu celo pa ni nič ven padlo. Ne vem, če je kaj notri, je čisto na dnu. Zakaj se pa noče ključ obrnit, pa nimam pojma... Vem samo, da se ni fino vozit brez žmigovcev, pa rinjenja imam že tudi poln lulek. Bom jest kr počas prešaltu na 4T japonca :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

aja tko mas to!:)

ja ne vem, klucavnco nes na servis ce bojo tm kej ustimal. drugac sem pa jes en feder najdu pa sem ga odvil, tko da dobis zico in pol sem mal bezal notr in je ven skocila tista plastika. sam mors kr globok notr pridt.

Ja sej jes bom tut presaltu na 4T. Drug let nabavim yamaha r1 ce bo vse posrec.

Popravljeno . Popravil Unknown
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, jest pa R6 naslednje poletje, če bo bog dal :) Al pa če bi na RSV Mille prešaltal :P Sej mogoče ni z njo nič narobe :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kljuc se ti zarad tega noce obrnat k ne gre do konca not!! to je isto ko d bi mel napacen kljuc!! dobi tist delcek vn, pa bo spet delal vse ok!! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...
Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!