Skoči na vsebino

da mIRC stuff


Priporočene objave

cyc in symru - a vidva ne moreta mimo sporocila od enaga od vaju ne da bi se nanj obregnila ?

I only fire if fired upon :lol: :wink:

Sem se pogovarjal z enim ircopom da bi ustanovili svoje irc omrezje, ki bi bilo bolj striktno (skrivanje imen streznikov/klientov, nickserv....) in (upam da) zaradi tega bolj varno + podpora SSL.

To bi mene zelo zanimalo ... meni je vsec da sem lahko 24/7 tam, uporabljam terminal prek ssh - ce pa ni mularije ki bi skripte gor testirali bi bilo pa sploh fajn :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi nimam ravno dobrega mnenja o IRCNETu.

Sem se pogovarjal z enim ircopom da bi ustanovili svoje irc omrezje, ki bi bilo bolj striktno (skrivanje imen streznikov/klientov, nickserv....) in (upam da) zaradi tega bolj varno + podpora SSL.

Mene vedno znova čudi, da IRC sploh še obstaja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I only fire if fired upon :lol: :wink:

Wild wild ...

... imagination.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nehita ker sta ful DOSADNA!...in VSEM presedata in DOST je!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...VSEM presedata in DOST je!!!!!!!!!!!!!!!...

:idea: A ju damo na /ignore ?

Potem se bosta lahko samo se med samo pogovarjala. :twisted: :twisted: :twisted:

anyway....

Novi irc klient http://www.xchat.org ni tako pregledan kot 1.8.x verzije, ceprav ima par dobrih stvari.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neee...ful je vazno da se oba vidi in slisi na javno...ker se med sabo v bistvu nimata kej zmenit.....

en neki rece pol pa drugi BREZ kakršnega koli razloga neki blekne nazaj....in tko v nedogled.....SIK! :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nehita ker sta ful DOSADNA!

Cemu druga oseba dvojine :?: :shock: :shock:

Novi irc klient http://www.xchat.org ni tako pregledan kot 1.8.x verzije, ceprav ima par dobrih stvari.

Jaz se drzim BXa, ker sem na vecih koncih, shell pa eliminira potrebo po kakih BNCjih in vsemu temu sranju. Hocem pa seveda biti 24/7 gor, je pol neke sorte pager :D

en neki rece pol pa drugi BREZ kakršnega koli razloga neki blekne nazaj....in tko v nedogled.....SIK!

Imas vsekakor prav, ampak preden uporabis dvojino pri ocitkih vseeno poglej, kdo se spotakne ob koga. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se drzim BXa, ker sem na vecih koncih, shell pa eliminira potrebo po kakih BNCjih in vsemu temu sranju. Hocem pa seveda biti 24/7 gor, je pol neke sorte pager :D

Vsake toliko se zgodi da nekdo "mimo-vseka" na ircju in pise v napacen kanal. Cudno da so to samo uporabniki BXa.

Ce nekomu daljsi tekst po ircc in me njegov ueber-paranoid irc program zablokira - ugani kaj uporablja ?

Testiral razne irc proxyje in dircproxy dela vse kar hocem - logging, gesla in tudi DCC proxy(!). Slednje je zelo vazno ce hoces RES biti anonimen oz. da VSE zgleda kot da si iz dircproxy streznika.

dircproxy ima tudi moznost "takeover" sessiona iz druge lokacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imas vsekakor prav, ampak preden uporabis dvojino pri ocitkih vseeno poglej, kdo se spotakne ob koga.

In kaj si ti naredil ravnokar ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisinaaaaaa......aaaaaaaaahh :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  

..končno :x

ni........spet eno zensce nekaj klobasa kjer ji ni treba in s tem kali javni red in mir. :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj? ..neki veter piha al kuko :?:  

..nic ne slisim.

Ne - to ledena gora v daljavi neslišno drsi skozi gladino severnega morja... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nehita ker sta ful DOSADNA!...in VSEM presedata in DOST je!!!!!!!!!!!!!!! :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:

Kwa pa ti neki pizdakaš zraun? :lol: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič neslisna ni kej..kr neki ropota...k kaka babnca cez kere ma skos neki za povedat :lol:

pizdakam...zato..zakuga bi bla pa vidva edina ki kokodakata pa pizdakata????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič neslisna ni kej..kr neki ropota...k kaka babnca cez kere ma skos neki za povedat :lol:

pizdakam...zato..zakuga bi bla pa vidva edina ki kokodakata pa pizdakata????

.......ocitno nista......(op.red.: glej zgoraj) :lol: :mrgreen:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam d se vsi stekamo, pa je vse ql... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam d se vsi stekamo, pa je vse ql... :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

poslus........ a mislis ti pocasi ta S&W kaj uporabljati,al ne?! .....samo tako informativno....... me firbec matra..... :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj vam je treba taksne epe od podpisov ?

To samo upocasni nalaganje foruma........ :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

şj zato pa so si majkrosoftovci zmisnal temp netfiles folder... :)

Ice, ko bom fffuuuuulllllllll depressed pa mogoce res kdaj... :x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

şj zato pa so si majkrosoftovci zmisnal temp netfiles folder...

What does this got to do with Internet transfers ?

You still have to open and check that sh^H^Himage.

Ce hoces barvati imas gimp ali pa romi barvice.........ggrrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

temporary internet files so zato d ti ne zdownloada vsake slikce posebej za vsak na nov, ko prides na stranico na kateri si ze bil, gad demt (kdaj se bote naucil kj o winsuxih, folk?? al hocte sam mene zezat???)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

temporary internet files so zato d ti ne zdownloada vsake slikce posebej za vsak na nov, ko prides na stranico na kateri si ze bil

ce httpd rece na ne smes cachirat ali pa da expiration date zelo nizek, ti "medpomnilnik" ne pomaga.

A RES rabis to klobaso od podpisa ?

Saj ne bi bentil ce bi se v tem forumu dalo to izklopiti.

V ostalih forumih namrec uzivam v sporocilih in ne v umetniskih umotvorih, ki se nahajo v podpisu....

, gad demt (kdaj se bote naucil kj o winsuxih, folk?? al hocte sam mene zezat???)
:squarewink:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda smo obcutljivi... :? :evil: pjd na avtomobilizem.com pogledat kake podpise majo... ...recimo SAFRANE ma tole:

_________________

996631.jpgessai_art02.jpgrenault3.gif

Renault Safrane Phase II 2.5 RXT

pa se nben ne buni tk k tuki... ...men je se vsec d ni vse tk dolgocasn... ...vi bi pa kr naprej enga v glavo jebal... :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!