Skoči na vsebino

Lahko noč & dobro jutro (5. del)


Ice

Priporočene objave

Bom danes pa jaz prva. Za spremembo. :)

Tako zgodnji smo pa tisti, ki celo noč ne moremo spati :( , zjutraj pa ne smemo, da ne bi zaspali. :wacko:

Naj bo vsaj vam dobro jutro. Sneži. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom danes pa jaz prva. Za spremembo. :)

Tako zgodnji smo pa tisti, ki celo noč ne moremo spati :( , zjutraj pa ne smemo, da ne bi zaspali. :wacko:

Naj bo vsaj vam dobro jutro. Sneži. :doze:

.)

Boste pa čez dan kaj podremali, če niste ponoči spali.

Sicer pa vsem dobro jutro. Cesta Črni vrh - Col je prevozna z zimsko opremo (dolge gate ipd. :D ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.)

Boste pa čez dan kaj podremali, če niste ponoči spali.

Sicer pa vsem dobro jutro. Cesta Črni vrh - Col je prevozna z zimsko opremo (dolge gate ipd. :D ).

Boš povedal ko boš šel nazaj! :P Saj ga še mede, kajne?

Aja, pa dobr' jutr'!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boš povedal ko boš šel nazaj! :P Saj ga še mede, kajne?

Aja, pa dobr' jutr'!!

Bom poročal, ko vam zaželim "lahko noč". B)

:hmm: :? No, sej mal me pa tut že zdej skrbi. Tam čez Col se ni za hecat. :(

Tut z dolgim gatam ne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutrček, pri nas spljoh ni snega (smrk) sm vam fauš pa tud če se koli lomijo pa ni štroma pa če štrajkate pa naj živi kanomlja :OK: :004 :004 :004 :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutrček, pri nas spljoh ni snega (smrk) sm vam fauš pa tud če se koli lomijo pa ni štroma pa če štrajkate pa naj živi kanomlja :OK: :004 :004 :004 :wub:

:yea2:

Marjan, sej je res lušt'n. Včasih. Ampak, če moraš vsako jutro iz Kanomlje (po novem fiftyjebina :lol: ) po najbolj neugodni varianti (čez Godovič-Črni vrh-Col :doze: ) v službo...no pol pa to ni več lušt'n.

Što ne ubija - jaća! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom danes pa jaz prva. Za spremembo. :)

Tako zgodnji smo pa tisti, ki celo noč ne moremo spati :( , zjutraj pa ne smemo, da ne bi zaspali. :wacko:

Naj bo vsaj vam dobro jutro. Sneži. :doze:

KIdanje???????????????

Izpad elektrike??????????????????????

Otresanje telefonskih vodov?????????????

Nenasitni fifty????????????????

?

?

?

?

? O:-)

DOBROJUTRO SLOVENIJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a)KIdanje???????????????

b)Izpad elektrike??????????????????????

c)Otresanje telefonskih vodov?????????????

d)Nenasitni fifty????????????????

DOBRO JUTRO SLOVENIJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Khm.... :hmm:

a) ja, pravkar sem si skidala pred garažo ( ponoči še ni tako snežilo)

b ) ne še, ampak, mislim, da bo kmalu... :BUA:

c) če bo treba, bom šla kar s fanti od elektro primorske mal poplezat gor, saj veš, da sem gibčna za take reči... :grim .)

d)............................ :kva2: :kva2: :kva2: ..........................................

Nek se ti riječi pozlate...... :) :D :P

A od zdej naprej si me preimenoval v SLOVENIJO? :lol1: .)

Tudi tebi, dobro jutro, (čak, da se spomnem eno državo moškega spola... :hmm: )

dobro jutro...dobro jutro..... :hmm: BANGLADEŠ :blink: !

:004

Popravljeno . Popravil Manuela
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutrček, pri nas spljoh ni snega (smrk) sm vam fauš pa tud če se koli lomijo pa ni štroma pa če štrajkate pa naj živi kanomlja :OK: :004 :004 :004 :wub:

Ti si toooooook ena duša od človka :)

Prid že enkrat te tvoje trnke namakat v Kanomlco, ka te kar vidm, kok bi užival... :)

Saj vem, čakat bo treba do 1. aprila..... :doze:

Bogi ribiči. :friend1:

Pa lastovke, ker jih še ni. :unsure: Pa zvončki in trobentice. :huh: Pa motoristi.... :devil: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2:

Marjan, sej je res lušt'n. Včasih. Ampak, če moraš vsako jutro iz Kanomlje (po novem fiftyjebina :lol: ) po najbolj neugodni varianti (čez Godovič-Črni vrh-Col :doze: ) v službo...no pol pa to ni več lušt'n.

Što ne ubija - jaća! :D

vseeno ti zavidam-vsak dan pustolovščina, ko se koplješ po tisti cesti proti ajdovščini, malo z lopato, malo s traktorji, ki te morajo potegnit čez zamet itd.., ko v filmu to bi blo treba doživet. pri nas pa sonce sonce, pa piz..kje js živim? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vseeno ti zavidam-vsak dan pustolovščina, ko se koplješ po tisti cesti proti ajdovščini, malo z lopato, malo s traktorji, ki te morajo potegnit čez zamet itd.,

sploh pa potem, ko se vračaš nazaj proti domu in veš, da te čaka tvoja lepa mlada žena, ki te vsakokrat posebej privije na svoje prsi, te poljubi in te postreže tako, kot se za dedca spodobi.....res ti zavidam... to je ko v filmu , to bi blo treba doživet......

:yea2: :yea2: :yea2:

Hvala, marijan,

kako si to lepo napisal.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si toooooook ena duša od človka :)

Prid že enkrat te tvoje trnke namakat v Kanomlco, ka te kar vidm, kok bi užival... :)

Saj vem, čakat bo treba do 1. aprila..... :doze:

Bogi ribiči. :friend1:

Pa lastovke, ker jih še ni. :unsure: Pa zvončki in trobentice. :huh: Pa motoristi.... :devil: :xx:

marijan svečano obljublja da bo prišel tja v fiftyjebino pogledat ribice, konjička in vse ostale prebivalce, ko bo imel čas, tega si že zelo želim :D :wub: :rolleyes: :010 :beer1: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zima zima bela... :OK: ...tolk mal snega za idilo B) ...čez en mesec pa že na mofo...upam :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutro. Rahile ni, pa une fletne tut ne, ko jo je nadomeščala, zato smo dobli danes tako kavo :SS ... pa vse se začne z dobro kavo ... kaj pa zdej :? :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutro. :zzz:

Vale, če bi ti vedla, kok dobro sm pa jast dons skuhu,

bi pa verjetn, kljub neugodnim snežnim razmeram, kar

k men pršla na kavico. .) :rolleyes: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutro. :zzz:

Vale, če bi ti vedla, kok dobro sm pa jast dons skuhu,

bi pa verjetn, kljub neugodnim snežnim razmeram, kar

k men pršla na kavico. .) :rolleyes: :P

:P

Jutroooooooooooo; prelaz Črni vrh - Col: ODPRT :yea2: Prevozen z zimsko opremo :yea2:

:hmm: Jest bi tut kavo, pa je ne smem več. Mam prtisk. Pa tablete jem :doze: .

Jebenti.

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro vsem. :)

p.s.

Sem opazla danes ob 4.30, da imaš pritisk.

Sam mi nisi povedal, da ješ tablete... :o

:lol1:

p.s.

Kanomlja zasnežena. Plug spet naokoli. Avto sem si odkidala, ker si je fifty zjutraj samo in izključno svojga za na šiht ( kurc, tle mam zdej emancipacijo... :angry: ) Adam v štali zasnežen -se ne da vrat odpret :blink: S kolesom se tut ne da mal vozit it. :blink: Nenavadno.... :hmm: Perem perilo ( no, pralni stroj mal ropota), merim vročino ta veliki tamali, brišem prah,gledam skozi okno, jem tablete, pijem čaj, in seveda morm mal tut tle viset. Če ne je fifty čist živčen, če dobimo prenizek račun za siol . :D :P

Pa srajce mam za likat.... :doze: Kdo si je zmislu "gaspadarje"? :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!