Skoči na vsebino

Lahko noč & dobro jutro (5. del)


Ice

Priporočene objave

Eni smo pa že ob 5h ustal pa ure za poleti nabiramo na šihtu.

vsi ki greste na moto bum se mejte skrajno fajn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je pa čisto zares DOBRO JUTRO ! :rolleyes:

ja... ...prvic po nekaj letih glavobol, ki traja ze od vceraj, zenska mi znara zakaj je ne poklicem, bivsa zenska mi govori nej ne spravlam vn govoric o njej, grozilno pismo morm napisat osebku k pravi d spravlam vn govorice, verjetno se bo treba se sfajtat, motor mam zariban, zuni je sneg, v pondelk mam pa izpit, katerega ne verjamem, da bom naredu. pa se sestra pa mama sta doma. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P**** gre vikend hit na okol :angry: ,važn da se bomo ta teden začel ganjat :OK: ...nočko :zzz: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro vsem, ki bi kot jaz, raje začeli teden

s kakšnim drugim dnevom, kot s ponedeljkom. :P

Petek ob 14 popoldne mogoče???

Ahhhh, pobožne želje. Se pa tudi jaz sprašujem, zakaj sploh hoditi na šiht. Saj plačo mi lahko po pošti pošljejo! :? :wacko: :wacko:

Aja, pa dobro jutro. Upam da uvodno za redno motoristično furanje na šiht. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hit pod kovter,jutri pa nabijanje novih km...upam da več kot dons B) ...nočko :zzz: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno je nastopila POMLAD. Ob 6ih sonce že vunkaj gleda, pa tički pojejo, pa toplo je (vsaj v Ajdovščini).

Dobro jutro Motosvet!

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!